Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ya sevmedim ben o testi.onu kullandığım ay, yani geçen ay yakalayamadım ovulasyonu.
bi garip
nerdeyse aynı koyuluğa ulaştı sonra silik göstermeye başladı.
ıı ıııh yaramaz bacım.

Hahhhh işte tam olarak benim de öyle oldu.... C ye ulaşmasına az kalmıştı kiiiii ama sonuç hüsrannn.... yapmıcamm artık hiç bişe... Pes ediyorumm :26::26:

Son düzenleme:
8 Kasım kızlar kendımı cok sıskın hıssedıyorum ve mutlaka bı kılo artısı var bende hıssedıyorum ayrıca göguslerıme dokunamıyorum ama hıc hamıle gbıde hıssetmıorum kendımı acıkcası.Ayrıca bende hıpertıroıd var kızlar korkuom acıkcası ama bu gıttıgımde doktor degerlerın normal dedı off cok moralım bozluo

canım benim o bat gelmez inşallahhh

Allahın takdiri ya, yengem elinden rahatsızdı ağrıların önüne geçilemiyor, doktorlar halen hastalın adını koyabilmiş değil,
emar için gün aldı, o tarihe 2 gün kala hamile olduğunu öğrendi, çok ağladı ben ne yapıcam nasıl dayanıcam diye ama
hamilelik boyunca hiç ağrısı olmadı...

Teyzeminde kalınbağırsağında yırtık varmış, böyle poposunda bi yerde yumurta gibi bişeyler çıkıyo, 2 kere aldırdı yine çıktı,
bi gün hastaneye yattı artık sabaha ameliyat olacak. 15 yıllık evli ve çocuğu yok, reglin günü geçmiş doktora söylemiyo, gece bunu bişey dürtüyo, söylüyor doktora , ilginç ama hamileymiş işte...

Rabbim kulunu her daim duyuyo, hamilelikte güç veriyo....

hamile olduğunda seni de korusun, hiç bir dıkıntı yaşama inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…