Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar testi bugün tekrarladım dünden daha koyu çıktı ikinci çizği.şimdi işten izin aldım. eşim gelip alacak hastaneye kan vermeye gideceğim. dua edin :)

pınarimaaaaaaaaaaa dün korkuyodummm, hadi hayırlısı

geliyor geliyoooo minişimmmm geliyoooo

hemen bize haber ver nolurrrrrrrrrrr

HepNasip 8 KASIM Umarım gerek kalmaz :) 29 4 ay BEKLİYOR(üst kirpikleri sağa sola gidiyormuşşş, birde baş barnağı kaşınıyormuşşş, %99 hamile imişşş peeeğğhhh )

hahahaha

Talım işte bu mesaj senin soruna karşılık yazdığım

Evet tarantulacıkkkımmmm şimdi gördümmm... Ben kaçırdım büyük ihtimallee.... Biz de onu bekledik akıllı uslu çocuk olduk bu ay da gitti anlaşılannn pufffff

Neden sabah değil akşam ki onu anlamadım yaaa.... Bı de bu hormon ne kadar süreliğine, kaç saatliğine yani beliriyo????

Canım çünkü sabah idrarı genellikle bir önceki günün hormonlarını içerir yani sabah idrarıyla yaparsan bir önceki günün hormonlarıyla ölçmüş olursun. O yüzden en uygun saatler 8:00 ile 20:00 arasıdır ve ilk idrar olmayan ve en az dört saat biriktirilmiş idrarla yapılmalıdır. İkinci soruna gelince, bu testin ölçtüğü LH(lüteinleştirici hormon), yumurtlamadan 24-36 saat önce idrarda en yüksek düzeyine çıkar ve sonra düşer. Yani testin çizgileri aynı koyulukta olduğunda yada T çizgisi C çizgisinden daha koyu olduğunda, bunun anlamı en erken 24- en geç 36 saat içerisinde yumurtlayacaksın. Her iki çizginin aynı koyulukta olması yeterlidir. Daha koyu olmasını beklemeyeceksin, bekleyeceksende, iki aynı koyulukta çizgiyi gördükten 4 saat sonra tekrarlayacaksın testi, ertesi günü beklersen yumurtlamayıkaçırırsın ama beklemeye gerek yok. Diğer bir önemli nokta ise, bir gün önceyaptığın testi çöpe at, asla sonraki günkü ile karşılaştırma, yanılırsın. Karşılaştırman gerekenyaptığın testteki C ve T çizgileridir. Aynı koyuluktaysalar napıyoruz, hoooooooooopppppppppppppppp atlıyoruz

monbebe, arkadaşım geçmiş olsun allah sabır versin sna....

yeni hamilelerimiz varmışşş onları tebrik ederimmm :) darısı buradaki herkeslerin başına inşallajhhhhhhhh

Hımmmm o zaman ben daha yumurtladımm bittti gitti ya da yok yaaa yumurtlamamış da olabilirim ya da hiç yumurtlamıcak da olabilirimmm.... Bekleyelim ve görelim o zamannn... ilgin alakan ve tatmin edici cevaplarından ötürü sana tebrik koyuyor teşekkürlerimi sunuyorum topiğimizin anasıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…