Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

ben hasta olmadim hala. beklemedeyim. bat 31 ekimdi.

haha:) kendimi tutuyorum yapmamak icin. :) biraz daha bekleyecem:) cunku bugun karnim cok agridi hasta olacakmisim gibi hissediyorum..

iyi sabırlısın, ben olsamm çoktan yapıvermiştim Regl belirtileriyle hamilelik benzermiş, bebişin seninle olabilir :)

iyi sabırlısın, ben olsamm çoktan yapıvermiştim Regl belirtileriyle hamilelik benzermiş, bebişin seninle olabilir :)

ya aslinda bugun bi ara gideyim test alayim dedim. sonra simdi tek cizgiyi goreceksin yine keyfin kacacak,boyle gizemli kalsin varsada supriz olur dedim:) korunmayi biraktigimdan beri adetimin duzenide gitti, hep 25 gunde olurdum hic sekmezdi. ilk defa gecen ay 5 gun gecikme oldu. bu ayda gecikme basladi yine

adetlerin huyu bu galiba. şu ayda korunmycam dedim adetlerim şaştı resmen hep kafaya takıyoruz bilemden ondan oluyo bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…