Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar ben fazla giremiyorum işten dolayı.bişey soracam soğan kürü deneyeniniz varmı ben bu ay denemek istiyorum ama olumsuz etkisi olurmu acaba diye korkuyorum

kızlar ben fazla giremiyorum işten dolayı.bişey soracam soğan kürü deneyeniniz varmı ben bu ay denemek istiyorum ama olumsuz etkisi olurmu acaba diye korkuyorum

ben bu ay ilk defa içtm denedim cnm.adett btmnden 10 gün snra başladım.10 gün gnde 2 kez içtm.içmeye başladıktan 2.günümde kahverengi akıntı gelmeye başladı.8. güne kdr devam etti az az.ara sıra kanla karışık oldu.şimdi 5 gün ara verilmesi gerekio. ara verdim .yarın başlayıp 5 gün daha içecem.snrada regl tarihim gelio zaten. bide bu meryem süresine başladım. birde 4444 tefriceye okuduk komşularla. az önce bitti 4444 tane duasınıda yaptık. Allah kabul etsin.böyle işte cnm.

hadi ya çok mu kötü...3 ayda çok uzun bi süreymiş ya ben çok sabırsızım bebek konusunda hiç başlamayayım o zaman teşekkürler kızlar

acaba iltihap ve kisti olan kişilerdemi işe yarıyor.bende var sanırım.ALLAH kabul etsin canım inşallah en kısa zamanda kavuşursun yavruna.tabiki bütün topik

acaba iltihap ve kisti olan kişilerdemi işe yarıyor.bende var sanırım.ALLAH kabul etsin canım inşallah en kısa zamanda kavuşursun yavruna.tabiki bütün topik

öyle denio iltp ve kisstte işe yarıyor denio.ben geçen yıl kontrole gttğimde bi sorun yoktu ama.bu yıl yapmak istedim bu kürü.heralde bişiler vardı demekki varsa temzlensin die dşündüm.yoksada zararı olmaz.2. gün khvrengi başlayınca endişelendim.çok evhamlıyımdr ama yinede bırakmadım.şmdide reglimi merak ediyorum yoğnmu gelecek normalmi die.bazılarında yoğun oluyrmş.ksmetse 1-2 ay dha devam edip snra incire geçerim .saol cnm .inşllah herkeze isteyene versin Allahımmm.

kızlar testi bugün tekrarladım dünden daha koyu çıktı ikinci çizği.şimdi işten izin aldım. eşim gelip alacak hastaneye kan vermeye gideceğim. dua edin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…