Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sen benim sorunum olduğunu nerden çıkarttın. başkasının adına cevap veren sen değil misin ? sana ne oluyor ki, senin kafanın gerçekten dağılmaya ihtiyacı var, soru işareti soru sorulduğunda kullanılır birazcık okuması yazması olan bile bunu bilir.

Kardeşim, lütfen yazma bu topicte artık, herkes zaten yeterince gergin bir bekleyiş içerisinde, bir de seninki gibi direk yıpratmaya yönelik konuşmalar istemiyoruz bu topicte. Hakkında hayırlısı olsun, allah gönlüne göre versin

Canım bilmiyorum inşanların bu tür davranışları beni çok etkiliyor ya, üç günlük dünyada nedir ki bu şimdi. İnan elim ayağım buz gibi oldu ya, kalbim ağrıdı valla, çok şaşırdım, çok üzüldüm

sende abartma.
sanal ortamda, hiç tanımadığı birinin ona kastının olabileceğini düşünen beyinler düşünsün.

orda 39 yaşında kendini bilen bir kadının yazması gereken şudur ;

sanırım beni gözden kaçırdın, bilgilerim şunlar.

bitti gitti.

ben sadece listeye eklenmemin özel bir sebebi var mı diye sordum arkadaşta senin adına cevap verdi ve hala devam ediyor
sorduğum sorularda neden soru işareti koyuyormuşum bu sizi rahatsız etmiş konu bu uzatacak bir şey yok

yahu sayın kadın...
soru işaretinden kastım ; bu soruyu sormana lüzum yok, ne gibi bir özel sebebi olabilir.
anlatabiliyor muyum?
anlamadıysan parmağını oynat daha geniş yazayım balım.

ben sadece listeye eklenmemin özel bir sebebi var mı diye sordum arkadaşta senin adına cevap verdi ve hala devam ediyor
sorduğum sorularda neden soru işareti koyuyormuşum bu sizi rahatsız etmiş konu bu uzatacak bir şey yok

HepNasip arkadaşın şaka yaptığını, ne hikmetse senden başka herkes anladı, sen otur bi kendindeki problemin kaynağını ara, bu topic streslerden kurtulmak için açıldı,stres kaynağı eklemek için değil

HepNasip arkadaşın şaka yaptığını, ne hikmetse senden başka herkes anladı, sen otur bi kendindeki problemin kaynağını ara, bu topic streslerden kurtulmak için açıldı,stres kaynağı eklemek için değil

evet ben anlamadım, benden başka sen anladın galiba ben deki problem sizdekiyle aynı he belki sizde benden fazlası bile vardır

kızlar tamam bence tartışıp kavga etmeyelim burası ortak kullanım alanı sadece burada değil benim bildiğim tüm topiklerde yazılan yazı ortaya yazılmış bi yazıdır, şahsa ait yazılsa bile diğer kişiler yorum yapar,anormal bi durum olduğunu sanmıyorum...

kızlar tamam bence tartışıp kavga etmeyelim burası ortak kullanım alanı sadece burada değil benim bildiğim tüm topiklerde yazılan yazı ortaya yazılmış bi yazıdır, şahsa ait yazılsa bile diğer kişiler yorum yapar,anormal bi durum olduğunu sanmıyorum...

:KK20: ben kavga etmem.
hayatımda etmedim.
etmeyide bilmem zaten. :KK53:

geç onu..
sol kasıkım kasıldı demin.kesin hamileyim haaağ...:KK52:

neden yaptığınız terbiyesizlikten sonra bir de yüzsüzlük mü yapıyorsunuz ?????

saatlerdir yokum bi baktım neler olmuş,

bu topicte gerginlik olmaz dı hiç, çoluk çocuk demişsiniz,

aaaa çok ayıp madem öyle neden hala bizimlesiniz anlamıyorum.

arkadaşın yazdıklarına azıcık baksanız şakacı kişiliğini anlardınız.

sizde bu kabalığınızla yaşınızın olgunluğunda değilsiniz o yüzden

BİZİMLA DEGILSIN....

X