Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kız çömlek bacım, bak üzme beni böyle sorup da, ne özel nedeni olacak kız, hep diyorum ya,listeye eklemeyi unuttuğum arkadaşım varsa, bana mesaj atsın diye tatlım. Bak ağlarım, salyam sümüğüme karışır sonra, yaz bacım yaz bilgilerini, bakma sen bu cadı HepNasip'e,o kötü cadı

az önce senin yerine başka bir arkadaş cevap verdi

soru sorulduğunda sanırım soru işareti koyulur, ayrıca kendisi bir başlık açmış ve insanlar burada hep birlikte paylaşımda bulunuyor birbirlerine yardımcı oluyorsa, olmaya çalışıyorsa kimsenin şirinlik yapıp birbirini sevdirmesi gerekmez, bu arada sana özelden bunu yazacağına biraz yürekli davranıp senin gibi açık yazması sanırım daha uygun olurdu. Ben 39 yaşındayım burada çoluk çocuk maskarası olacak yaşı ve konumu çoktan geçtim

bak arkadaşım, ablacım sakin ol.
kocanla mı derdin var kaynananla mı, gelip burda kusma.
az şirin bi insan olsan ölmezsin.
insanlarla geçinmeyi öğren sen önce.
hepimiz burda kafamızı dağıtmak için varız.
yeri geliyor derdimizi paylaşıyoruz ve bunu senin gibi soru işaretlerine vurgu yaparak yapmıyoruz.
kimin senle kişisel bi sorunu olabilir sanal ortamda.
az yaşının insanı ol o zaman.
o kadar.

soru sorulduğunda sanırım soru işareti koyulur, ayrıca kendisi bir başlık açmış ve insanlar burada hep birlikte paylaşımda bulunuyor birbirlerine yardımcı oluyorsa, olmaya çalışıyorsa kimsenin şirinlik yapıp birbirini sevdirmesi gerekmez, bu arada sana özelden bunu yazacağına biraz yürekli davranıp senin gibi açık yazması sanırım daha uygun olurdu. Ben 39 yaşındayım burada çoluk çocuk maskarası olacak yaşı ve konumu çoktan geçtim

Arkadaşım gerçekten yuh diyorum sana sadece, anlamadın mı HepNasip arkadaşın şaka yaptığını ya, kadını zor durumda bırakıyorsun, bunu yazman gereken kişibenim çünkü kızgınlığın bana, ayrıca gerçekten bu anlayışa hayran kaldım ya, üzgünüm şuan gerçekten çok üzgünüm

Arkadaşım gerçekten yuh diyorum sana sadece, anlamadın mı HepNasip arkadaşın şaka yaptığını ya, kadını zor durumda bırakıyorsun, bunu yazman gereken kişibenim çünkü kızgınlığın bana, ayrıca gerçekten bu anlayışa hayran kaldım ya, üzgünüm şuan gerçekten çok üzgünüm

üzülücek başka bişi mi bulamadın ya.

bak arkadaşım, ablacım sakin ol.
kocanla mı derdin var kaynananla mı, gelip burda kusma.
az şirin bi insan olsan ölmezsin.
insanlarla geçinmeyi öğren sen önce.
hepimiz burda kafamızı dağıtmak için varız.
yeri geliyor derdimizi paylaşıyoruz ve bunu senin gibi soru işaretlerine vurgu yaparak yapmıyoruz.
kimin senle kişisel bi sorunu olabilir sanal ortamda.
az yaşının insanı ol o zaman.
o kadar.

sen benim sorunum olduğunu nerden çıkarttın. başkasının adına cevap veren sen değil misin ? sana ne oluyor ki, senin kafanın gerçekten dağılmaya ihtiyacı var, soru işareti soru sorulduğunda kullanılır birazcık okuması yazması olan bile bunu bilir.

kız kocamın maça nasıl gittiğini görseydin, sürünüyodu adam.bari kocamın hatrına olsun :KK53:

:))) adamda derman mı bıraktın maç öncesi napsın adam ben maça gelemem biz bebek çalışması mı yaptık deseydi mecbur gitmiş maça:)) gerçekten baya fedakarlık yaptınız siz:)) her şeyde bi hayır vardır ...

sen benim sorunum olduğunu nerden çıkarttın. başkasının adına cevap veren sen değil misin ? sana ne oluyor ki, senin kafanın gerçekten dağılmaya ihtiyacı var, soru işareti soru sorulduğunda kullanılır birazcık okuması yazması olan bile bunu bilir.

39 yaşındayım deyip, ergen triplerine giren birine ne dememi bekliyosun anlamadım.
soru işaretinden kastımı anlamıcak kadar düşünebiliyorsun.ne diyim..te allam.

X