Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
saatlerdir yokum bi baktım neler olmuş,

bu topicte gerginlik olmaz dı hiç, çoluk çocuk demişsiniz,

aaaa çok ayıp madem öyle neden hala bizimlesiniz anlamıyorum.

arkadaşın yazdıklarına azıcık baksanız şakacı kişiliğini anlardınız.

sizde bu kabalığınızla yaşınızın olgunluğunda değilsiniz o yüzden

BİZİMLA DEGILSIN....

onu bunu bırakta ya canım zeynelim kaçtı ya:)) kıza bi soru sordum tam benden biriydi ..eşinin varikoseli vardı sanırım hamile şuan...pöfff

seviyesizlik yapma

canım bak bu kadar laf tartışmasına rağmen hala hepnasip şaka yapmaya çalışıyor kaynanası ile ya da kocası ile kavga etmiştir o yüzden gergindir falan diye...gerçekten sen burda tarantulaya sanki kasti yapılmış bir şey gibi beni listeye eklememenin nedeni ne diye sorunca o yüzden böyle oldu ..tarantula hasta çocukları hasta derken topiği fazla takip edemiyor bazı arkadaşları gözden kaçırdığı oluyor arkadaşlar gelip tekrar hatırlatıyor..sen hatırlatmak yerine imalı soru sorunca hepnasip neden soru işareti koyuyorsun diye o yüzden dedi yani...

başka biri görse gerginlik derrrde

sen bi alemsin yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız napim.sanal alemde olan şeyi kişisel mi alıcam...
mesela hayvan demiş bile olsam, kişisel almak saçma.
adını bile bilmiyorum, nerde yaşar, ne yapar.
bi yaşını söledi işte.

neyse keyfimize bakalım biz ya.çağırın tarantulayı :KK53:

canım bak bu kadar laf tartışmasına rağmen hala hepnasip şaka yapmaya çalışıyor kaynanası ile ya da kocası ile kavga etmiştir o yüzden gergindir falan diye...gerçekten sen burda tarantulaya sanki kasti yapılmış bir şey gibi beni listeye eklememenin nedeni ne diye sorunca o yüzden böyle oldu ..tarantula hasta çocukları hasta derken topiği fazla takip edemiyor bazı arkadaşları gözden kaçırdığı oluyor arkadaşlar gelip tekrar hatırlatıyor..sen hatırlatmak yerine imalı soru sorunca hepnasip neden soru işareti koyuyorsun diye o yüzden dedi yani...

yok anacım anlamıyo.bırak tamam.sakin sakin düşünsün o biraz.

hepimiğğğz kardeşiğğzzz bu kavga ne diyeeeeeeğğğ :KK53::KK52:

sana hayvan demek istemedim.karakterim hiç buna müsait değil.
o halk arasında kullanılan bi deyimdir sadece.
yanlış anlaşıldıysam kusura bakma.
öptüm gözlerden.

seviyesizlik yapma

Kızlar çok heyecanlııı oluyo okumak heee topiğimizin tadı vardı şimdi tuzu da oldu acısıyla tatlısıyla en büyük topik bizim topikkkk En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
Şaka yaaa kırmayın birbirinizi zaten hepimiz gerginiz şurdaaa bide birbirimizi germeyelim sakinn....

ya boşver bacım.önümüzdeki aya yaparsın.allahın ayı çuvala mı girdi. :KK37:

Aynen canım önümüzdeki aya acaba ovulasyon testi sipariş etsem mi
Kızlar gördünüz mü listede biilmiyorum, monbebe bebeğini kaybetmiş, ne kötü ya, allah bidaha yaşatmasın
İnşallah çok üzüldüm rabbim sabır versin kızlar geri sayfalarda okudum 110 kere besmele yazarak üstünde taşımaya ne diyorsunuz acaba günah olurmu die korkuyorum bu arada canımcım benim yeni batasıca bat 1 aralık olarak gözüküyor

Kızlar çok heyecanlııı oluyo okumak heee topiğimizin tadı vardı şimdi tuzu da oldu acısıyla tatlısıyla en büyük topik bizim topikkkk En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
Şaka yaaa kırmayın birbirinizi zaten hepimiz gerginiz şurdaaa bide birbirimizi germeyelim sakinn....

HEYYYY

dağlar kızı reyhan reyhan reyhannnn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
alem sena heyyyrannn heyrannn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK8::KK8::KK8:

X