Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
2 güne bir yapın bnce siz

Bu ay ilk defa başladım kullanmaya ama 3ayrı marka kullandım bi ay içinde, ayrıca sabahlar kalkıp ilk idrarımla yaptım yani ben sanırım kaçırdım yumurtlamayı çünkü geçen T diğer günlere göre baya koyuydu ama C den daha koyu değildi ya da aynı koyulukta değillerdi aynı gün bi daha yaptım çok silikti... ya da hiç olmadı bilmiyorum... Bu testler adamı ayrı bi geriyo yaaa pehhhhh :KK36::KK36:

tek cizgiyi gormek istemiyorum cnm. goguslerim bu ay cok fena. asiri sizliyolar. bugunde beyaz sivi akintim yogunlasti. kasigimda ara ara agri oluo. birde gecen ay adetim ilk defa gecikmeli geldi. belki bu ayda gec gelir diye biraz daha bekleyecem :) sende bebegini hayirlisiyla kucagina alirsin ins cnm..

bende regli oldum :KK43: yeni batım 29 kasım :KK43:((

Üzülmek yok ama balım, zamanı gelizce tıpış tıpış gelecek bebişin annesine :)

kahveduskunu
eldora
özlemk
elay28
ayshoo87
03062008
jeylo
dicleberen
aysenurr88
xena26
muratoslem
cimen8606
kovboy
eylulocak
cemrecinar

Kızlar son durumlarınızı merakmediyorum. Bu mesajdan alıntı yaparak yaazarsanız çok sevinirim tatlılar, noooolur güzel haber verin nolur

cemrenazimm Son durum nedir tatlım meraktayız

kııııııı senin hamilelik belirtilerin başladı mı bizim bat günü aynı sayılır birlikte başlayalım artık:)) benim belirtim şu diyecem ama yok ki :)) tam tersine canım tatlı çekiyor adete yakın olur bu burdan bile hamile olmadığımı anlıyorum:))

benim bisürü belirtim var.
1)baş parmağım kaşınıyo.
2)geceleri yatmadan önce çok esniyorum.
3)kulak mememde bi sızı hissi var.
4)topuklarımda iğne batması şeklinde batmalar oluyo.
6)dün gözümde seyirme oldu.

şimdilik bu kadar.bakalım daha neler olcak :KK37:

Bu ay ilk defa başladım kullanmaya ama 3ayrı marka kullandım bi ay içinde, ayrıca sabahlar kalkıp ilk idrarımla yaptım yani ben sanırım kaçırdım yumurtlamayı çünkü geçen T diğer günlere göre baya koyuydu ama C den daha koyu değildi ya da aynı koyulukta değillerdi aynı gün bi daha yaptım çok silikti... ya da hiç olmadı bilmiyorum... Bu testler adamı ayrı bi geriyo yaaa pehhhhh :KK36::KK36:

Canım kaç günde bir regl oluyosun, yardımcı olabilirim belki sana

evet canım 2 yıldır olmuyor ilk bebeğimiz olacak olursa...eşimde sorun çıktı...keşke daha önce gitseydi bu kadar beklemezdik belki...o yüzden erkelerin tedavisini anlamak için sperm testi yapılıyor fazla geniş kapsamlı bi inceleme olmuyor ilk erkekğin gitmesi daha iyi olur ...sizin de ilk olacak sanırım

evet bizimde ilk canım :) peki bu sperm testi için hangi bölüme gidiyoruz kadın doğum yönlendirmiyor dimi :)))

üzülmek yok ama balım, zamanı gelizce tıpış tıpış gelecek bebişin annesine :)

kahveduskunu
eldora
özlemk
elay28
ayshoo87
03062008
jeylo
dicleberen
aysenurr88
xena26
muratoslem
cimen8606
kovboy
eylulocak
cemrecinar

kızlar son durumlarınızı merakmediyorum. Bu mesajdan alıntı yaparak yaazarsanız çok sevinirim tatlılar, noooolur güzel haber verin nolur

cemrenazimm son durum nedir tatlım meraktayız

beni listeye eklememenin özel bir sebebi var mı????

1)baş parmağım kaşınıyo.

:)))) iyi bari sende baya bi belirti var bende de adet belirtileri var:) ya hamile kalmayan bile bat öncesi az da olsa bi belirti yaşıyor bende hiç bi ay belirti olmuyor nasıl bişe:)9

:)))) iyi bari sende baya bi belirti var bende de adet belirtileri var:) ya hamile kalmayan bile bat öncesi az da olsa bi belirti yaşıyor bende hiç bi ay belirti olmuyor nasıl bişe:)9

valla kardeş.şaka bi yana.bende de belirti melirti hiçbişe yok.
her ay yaşadığım kasık dolgunluğndan başka bişe hissetmiyom şahsen.

evet bizimde ilk canım :) peki bu sperm testi için hangi bölüme gidiyoruz kadın doğum yönlendirmiyor dimi :)))

yok canım siz direkt üroloğa gidin sperm testi yaptırmak istiyoruz dediğiniz zaman yönlendirirler sizi ...3 gün cinsel perhiz olacak öyle test verin doğru sonuç almak için...

1)baş parmağım kaşınıyo.

Aaaaa,kız nerdeyse bütün gebelik belirtileri var sende. Peki sağ elinle sol kulağını tutarken, sol ayak baş parmağını burnunun ucuna koyup, saat yönünün ters istikametinde yerinde dönerken, alt kirpiklerin sağa sola oynuyo mu??? Bak bu da varsa kesiiiiiiin hamilesin sen:KK52:

Aaaaa,kız nerdeyse bütün gebelik belirtileri var sende. Peki sağ elinle sol kulağını tutarken, sol ayak baş parmağını burnunun ucuna koyup, saat yönünün ters istikametinde yerinde dönerken, alt kirpiklerin sağa sola oynuyo mu??? Bak bu da varsa kesiiiiiiin hamilesin sen:KK52:

oğğğğğğğğğğğğğğğğğf.
hepsi tamamda alt kirpiklerim değil, üst kirpiklerim oynadı sağa sola.
ya ben hamile değilim mi o zaman..
allahımmmmmmmmmmmmmm
allahımmmmmmmmmmm
ama bütün belirtiler vardı. :KK14:

neyse bunlara kulk vermicem.batımı beklicem. :KK53:

beni listeye eklememenin özel bir sebebi var mı????

Kız çömlek bacım, bak üzme beni böyle sorup da, ne özel nedeni olacak kız, hep diyorum ya,listeye eklemeyi unuttuğum arkadaşım varsa, bana mesaj atsın diye tatlım. Bak ağlarım, salyam sümüğüme karışır sonra, yaz bacım yaz bilgilerini, bakma sen bu cadı HepNasip'e,o kötü cadı

geçen bana özelden yazdı.seni hiç sevmemiş.
diyo ki bi soru işareti koyuyo, gerim gerim geriliyorum.
gıcık bişe dio.
benden duymuş olma ama öyle bacım.

soru sorulduğunda sanırım soru işareti koyulur, ayrıca kendisi bir başlık açmış ve insanlar burada hep birlikte paylaşımda bulunuyor birbirlerine yardımcı oluyorsa, olmaya çalışıyorsa kimsenin şirinlik yapıp birbirini sevdirmesi gerekmez, bu arada sana özelden bunu yazacağına biraz yürekli davranıp senin gibi açık yazması sanırım daha uygun olurdu. Ben 39 yaşındayım burada çoluk çocuk maskarası olacak yaşı ve konumu çoktan geçtim

X