Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
zaten su adet naıl bişiy anlamıyorum herseyden etkılenıyo geldi ha gelecek onu beklmek ayrı bı stres valla bnm bu ay tam 20 gun gecıktı ılk defa byle bısıy oldu

Hadi ya uff varya insan kafayı yiyiyo eşim kızıyo yeter artık dio siteyede telden giriyom napıyosun elinde telefonla dio eşimle çocuk işini konuşamıyoruz bile olmuyo diye adamı yiyiyorum

Hadi ya uff varya insan kafayı yiyiyo eşim kızıyo yeter artık dio siteyede telden giriyom napıyosun elinde telefonla dio eşimle çocuk işini konuşamıyoruz bile olmuyo diye adamı yiyiyorum

valla oyle cnm stres oluyoru z surekli ....adamların sucu yok kı kuzum onlar elınden gelenı yapıyo yazık valla onlarada:KK1::KK1::KK1:

kızlar uzulmek yokkk benim bir arkadasım 6 sene olmadı baska bir arkadasımın 9 sene olmadı ıkısınınde sebebsiz kısırlıktı simdi 2 sınınde 2 tane cocukları oldu yani bizimde olur lutfen uzulmeyın kıyamam sıze

kızlar uzulmek yokkk benim bir arkadasım 6 sene olmadı baska bir arkadasımın 9 sene olmadı ıkısınınde sebebsiz kısırlıktı simdi 2 sınınde 2 tane cocukları oldu yani bizimde olur lutfen uzulmeyın kıyamam sıze

tabi yaaa allahım neler var...işte rabbım ya bı bıldığı var

inşallah kasımda hamile kalırız her kadının doğurganlk zamanı farklı vucudum hazırlanıyordur sabırla bekleyelim cocuklarımız ruhlar aleminde zamanı gelınce gelecekler inşallah

X