Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Canım gülüm postacım, ne olsun, kırmızılara büründüm oturuyorum. Bu bebelerin sayesinde prof olacaz, aslında herbirimizefahri doktora vermeliler. Senden naber cınım
İki aydır bebek deniyorum, güya kendimi bilinçli sanırdım. Hiçbir şey bilmiyormuşuö. İki ayda yedim bitirdim :)
hsg den sonra korunacaksın diyorlar ama bilmiyorum öyleyse bu ay umut yok öbür aya hayırlısı.klomen tipiilaç isteyeceğim doktordan verirse güzel olur

Canımcım inşallah çarçabuk pırt diye biter hsg yarın

yarın kan testi yaptırıcam kızlar..çünkü ne gelen var ne giden
Canım bence yaptırma şimdi, hatta testte net olarak görünen çizgi çıkana kadar yaptırma bence, ben boşuna mı habire idrar testi yapıyorum, kana gitmemek için, çünkü kanda çıkmayınca insan birden büyükyıkım yaşıyo, o yüzden bekle bence tatlım

Bacım keske seninle meslekleri değiştirsek, sen gel benim yerime mühendis ol, bende senin yerine avukat noooolllluuuurrrrr

Hakkaten hiç güzel haber alamadık ya, olmuyo böyle ama evet merkürle venüsün suçu, merkür venüse girmiş, bunu duyan mars ordan bir sağ kroşe bir sol kroşe güneşin ağzını burnunu dağıtmış, donra dünyanında anasını satmışlar, bizdeişte böyle ..... gibi kalmışız ortada
mrb kizlar. benim bat yarin. yogun beyaz krem akintilarim var.goguslerimin yanlari sizliyo,uçlari aciyo. yorgunluk,uyku hali. testte yapmadim hic. bekliyorumm bakalim:))
Yarın bi test yap canım ama hemen haber et çooook heyecanlandım
tıp o kadar ilerledi mi?benim bildiğim 2 bayan çocuk yapamıyor
Alemsin kız valla
Ben de aynı fikirdeyim. Ben de karar verdim adetim bi haft geçmeden veya envai çeşit testte koyu çizgi görmeden kan testine gitmicim
Bencede bencede kan testi yıkıcı
benim bat 2 kASIM HEYECANLIYIM KONU AÇTIM TESTTİMLE İLGİLİ Bİ BAKARMISINIZZZZ

konun hangisi kuzum

yok canım zaten gelicek benim kırmızılar belli karnımın sancısından cuma günü olmasa bari..okulda hiç çekilmio hele o öğrencilerle hepsini dövesim gelio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…