Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

Kaymaklı ekmek örümceğim, gebelik bilginim naberrr

bi kaç gün daha beklesen kan testi için , sen bilirsin tabiide :26:

Benimde öyle canım 28. De pembe çok hafif akıntım oldu şuan hiç regl belirtim yok göğüslerimin şişmesi var birtek ama kan sonucum 1.20 yükselir mî bilmiyorum

mrb kizlar. benim bat yarin. yogun beyaz krem akintilarim var.goguslerimin yanlari sizliyo,uçlari aciyo. yorgunluk,uyku hali. testte yapmadim hic. bekliyorumm bakalim:))

bekle mi diosun:26: beklerim ya nolcak ki..eğer varsa zaten bebiş göbüşten kaçıcak hali yok ya

Benimde öyle canım 28. De pembe çok hafif akıntım oldu şuan hiç regl belirtim yok göğüslerimin şişmesi var birtek ama kan sonucum 1.20 yükselir mî bilmiyorum

canım benim yüzün hep gülsün....

bekle diyorum canım, kan testine daha umutlu gidiyoruz nedense, onu yaşama istiyorum..

Ben de aynı fikirdeyim. Ben de karar verdim adetim bi haft geçmeden veya envai çeşit testte koyu çizgi görmeden kan testine gitmicim

ben nüfus memuruyum.yemem lazım sigarayı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…