Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Canım bu arada, beta hcg her kadında 0 değildir, 0 ile 5 aralığındadır, yumurtlama döneminde mesela, yumurta tarafından da bir miktar üretilir fakat 5 in üzerine çıktığı zaman gebelikten şüphelenilir, 10 un üzerine çıktığı zaman daha gebelik lehinedir ama kesin gebelik var diyebilmek için yani kimyasal değildir diyebilmek için, 25 in üzerine çıkması beklenir. O yüzden doktorlar regl günü geçmeden kanda gebelik bakmak istemezler. Çünkü kimyasal gebelikler regl kanamsıyla farkedilmeden sonlanır

Kaymaklı ekmek örümceğim, gebelik bilginim naberrr:KK52:

mujum iki gün gecikti bugün itibariyle :26::26: idrar testi yaptım ben göremedim eşim çok çok çok silik bi çizgi gördü ama ben göremedim o ayrı :KK53::KK53: ama adeet olucakmışım gibi de ağrılarım var..bakalım nasip kısmet :KK16:

bi kaç gün daha beklesen kan testi için , sen bilirsin tabiide :26:

mujum iki gün gecikti bugün itibariyle :26::26: idrar testi yaptım ben göremedim eşim çok çok çok silik bi çizgi gördü ama ben göremedim o ayrı :KK53::KK53: ama adeet olucakmışım gibi de ağrılarım var..bakalım nasip kısmet :KK16:

Benimde öyle canım 28. De pembe çok hafif akıntım oldu şuan hiç regl belirtim yok göğüslerimin şişmesi var birtek ama kan sonucum 1.20 yükselir mî bilmiyorum

mrb kizlar. benim bat yarin. yogun beyaz krem akintilarim var.goguslerimin yanlari sizliyo,uçlari aciyo. yorgunluk,uyku hali. testte yapmadim hic. bekliyorumm bakalim:))

bekle mi diosun:26: beklerim ya nolcak ki..eğer varsa zaten bebiş göbüşten kaçıcak hali yok ya :KK9:

Benimde öyle canım 28. De pembe çok hafif akıntım oldu şuan hiç regl belirtim yok göğüslerimin şişmesi var birtek ama kan sonucum 1.20 yükselir mî bilmiyorum

canım benim yüzün hep gülsün....

bekle diyorum canım, kan testine daha umutlu gidiyoruz nedense, onu yaşama istiyorum..

Ben de aynı fikirdeyim. Ben de karar verdim adetim bi haft geçmeden veya envai çeşit testte koyu çizgi görmeden kan testine gitmicim:KK53:

Merhabaaa, ne kadar yazmışsınız okuyamadım:KK52:

Avukatım, günde 5 ortalama.

Ya biz manyaklaştıkça regl de manyaklaşıyor mu ne:KK53::KK53:

Kızlar bu ay pek bereketimiz yok hep geldi kırmızılar. Heralde bu ay merküre mi venüse mi bir şeye bir şey oldu, tüm burçları etkiledi ve üreyemedik. Bir dahaki ay patlicaz hepimiz. Nasılım kızlar iyi atıyor muyum:KK52:

ben nüfus memuruyum.yemem lazım sigarayı :))

X