Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Sohbetiniz çok tatlı :KK1:
Hergün kaldığım yerden devam ediyorum okumaya .:KK9:
Ben hepinizi tanıdım sayenizde ..
Benim ne anlatmamı istersiniz.:26:

sağolasın.bizim hakkımızda bildiklerinin aynısını anlat :) evli misin?yaşın kaç?çocuğun var mı?yoksa istiyor musun?ne zamandır istiyorsun?anlat hadi hemen hemen :)))))))

Heheeee gözümde film replikleri canlandı mehmetelif öyle diyince sana :KK1::KK1: hoşgeldinn:KK9:

Hoşbuldum :KK42::KK16:

sağolasın.bizim hakkımızda bildiklerinin aynısını anlat :) evli misin?yaşın kaç?çocuğun var mı?yoksa istiyor musun?ne zamandır istiyorsun?anlat hadi hemen hemen :)))))))

Yedi sülalenizi tanıdım kayınvalideden eltinize teyze kızlarınıza kadar..:KK9:
Ben eskiyim kk.da
Evet evliyim 1 oğlum var seninle aynı yaştayız..:KK34:
Uzun yıllar 2.bebeğimin gelmesini bekledim sonunda vazgeçtim kendisi bilir..:KK49:
Şimdi de sizin atışmalarınızı okuyorum hatta bazen gülmekten karnıma kramplar giriyor..:KK53:

Kıııııııııız ben geldimmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Önceki yazdıklarımdan hiç tanıyan varmı beni merak ettim. :KK50::KK50::KK50::KK50:
Yada bu başlıkta hiç muhabbet ettiğim En Büyük KK

Siz ne yapıyprsunuz Çin'de..:KK9:
Şaka şaka eşimin işi dolayısıyla buradayız..:KK14:
Biraz daha kalıcaz sonra bakalım hayat bizi nereye sürükler.:KK52:

Biz de eşimin işi için buradayız :nazar: ben de bu arada evde bunalmalar geçirmemem adına okula gidiyorum burda :KK1: Çin dili :KK1: sen napıyon orda çalışıyom mu? Ne zmandır ordasınız?

Hoşbuldum :KK42::KK16:

Yedi sülalenizi tanıdım kayınvalideden eltinize teyze kızlarınıza kadar..:KK9:
Ben eskiyim kk.da
Evet evliyim 1 oğlum var seninle aynı yaştayız..:KK34:
Uzun yıllar 2.bebeğimin gelmesini bekledim sonunda vazgeçtim kendisi bilir..:KK49:
Şimdi de sizin atışmalarınızı okuyorum hatta bazen gülmekten karnıma kramplar giriyor..:KK53:

tüh yaaaa.kocam geldi balıkların suyunu değiştirelim diyor rahat bırakmıyor gidiyorum ama geleceğim :KK37::KK37:

Etmiştik sanki seninle sohbet yanlış mı hatırlıyorum :KK1: sen de beni hatırladıysan sorun yok hatırladın mı kiiiii?:44:

Bende bu sorun var yahuuuu
Ben çok unutkanım
saatlerce muhabbet ederim sonra 2 gün snra unuturum .
Anca ismini yaşını tipini fln bilcemki nickle sima birleştirip hatırlıyacağım:KK50:
dr gitcem ben zaten unutkanlıkla alakalı :KK50:

X