Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kaşığıma arada agrı giriyor göğüs hassasiyetim var bugün kokuları çok aldım psikolojik olabilir. Bi de ateş basıyor gibi yüzüm yanıyor. Leke başlardı normalde o başlamadı. Şişkinlik olurdu adetten önce o olmadı :) Şenin var mı belirti falan var mı :)

Benimde 19 mayıs:110::halay:

Haftaya cumartesi büyük gün kızlar:)) Benimde sağ kasığımda hafif batmalar var o kadar çok hafifde göğüs hassasiyeti:)

Ya kasıklarım çok yaniyor ya ağridan cok yanma yani yaniyor yumurtaliklarim gögüs hassasiyetim var az ama bi de gögüsüme acı giriyor bunlar umutlandiriyor beni ama ben gebe kaldigimda erken dönemde bile sık sık tuvalate cikardim ordan anlamistim o olmadan gebelik olmuo bende bence k nedenle umutlu degilim ama yanmalar cok fazla
Ya testte negatifti hala ne umutlaniyorsam
Bat 13 mayis bari stresten gecikmesem

Ya kasıklarım çok yaniyor ya ağridan cok yanma yani yaniyor yumurtaliklarim gögüs hassasiyetim var az ama bi de gögüsüme acı giriyor bunlar umutlandiriyor beni ama ben gebe kaldigimda erken dönemde bile sık sık tuvalate cikardim ordan anlamistim o olmadan gebelik olmuo bende bence k nedenle umutlu degilim ama yanmalar cok fazla
Insaallah canım bebışin vardır :emir_bebek:

Iyi geceler kizlar..simdi size bisey sorcam..ben gecen pazar regl oldum..yarinla tam bir hafta..simdi hesaplamalara gore benm yumurtlama donemim ne zaman.. bu ay doktora gtcktm pskoljm elvermedi..ramazanda rahat etmek istedim..ins hazirana hayirli bir haber aliriz..

@limoncicegi41 https://hizliresim.com/8YVqOA

Tüp Bebek tedavisi sonrası düşük oldu nisanda ve esimle ben şok inanamıyoruz

Rabbime şükürler olsun darısı sana ve arkadaşlara olsun
Inanmiyorummm sen hamilemisin tebrik ediyorum canim seni cok sevindim adina rabbim kucağına almayi nasip etsin ☺ bir muucize..senle biz konusmustuk diye hattliyorum..kismat bu zamanaymis demek ki..cok sevndim..darisi tum bekleyen anne adaylarina inşallah. .

Çok teşekkür ederim sizde pozitif HCG yaptirdun mi sat ne zamandi

Ne zamana Dr gideceksin
Canım dün akşama kadar tansyonum düşüktü. Acile gittim hcg testi yaptılar. 631 çıktı :) çok şükür. Doktora 20sinden sonra gideceğim. İnşallah sağlıklı olur ve o zaman keseyi görmüş olurlar. Doktorum şehirdışında şimdi gitsem bile bişe demicek biliyorum. Hafta içi ara ara hcg testi yaptırıp artışı izleyeceğim doktoruma da telefonla bildireceğim daha arayıp söylemedim bile :)

Canım sen testi erken yapmışsın ama ben 2 gün sanıyordum 4 günmüş. 13ünde yap eğer varsa normal testte silik bile olsa çıkacaktır. İnşallah çıkar dua ediyorum senin için sıkma canını stres yapma Allah’tan ümit kesilmez

Ay kızlar ben dayanamayıp bugün test yaptım ilk idrarla ama koca bir negatif çıktı:-) bat yarın aslinda

Canım dün akşama kadar tansyonum düşüktü. Acile gittim hcg testi yaptılar. 631 çıktı :) çok şükür. Doktora 20sinden sonra gideceğim. İnşallah sağlıklı olur ve o zaman keseyi görmüş olurlar. Doktorum şehirdışında şimdi gitsem bile bişe demicek biliyorum. Hafta içi ara ara hcg testi yaptırıp artışı izleyeceğim doktoruma da telefonla bildireceğim daha arayıp söylemedim bile :)
Maşallah değerine sağlıkla gelişsin kuzular

X