Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım varsa birşey çıkar bence demin gogus hassasiyetim var yazmıştın.. ben 4 gündür cekiyorum bu hassasiyeti.. ay bence sende hamilesin...
İnşallah ya ben de o düşüncedeyim ya varsa çıkar diye düşünüyorum ama bakalım ya artık

Düşüncen için çok sağol ben kendi adıma konuşayım merak ediyorum hamile klan arkadaşlar acaba ne hissetti vs. sen de olan bazı şeyleri kendimde farkettim ama bakalım hayırlısı
İnşallah canım, inşallah, ama şunu da belirteyim ben yumurtlama günü önceki 3 gün üst üste denedim, sonra da aralıklı ama tarih önmsemeden. Bir de aşırı bir cinsel istek oluşmuştu, böyle normalde hiç düşünmem, ama kıpır kıpır ortalıkta dolanıyordum. çok artmıştı bende. Bu da benim ayırt edicilerdendi.

Ay kızlar ya bana bi şey söyleyin afedersiniz ilişki ayın 2sinde birde 6sinda oldu. Afetimede 2 gün var acaba diyorum test yapsam 2 gün önceden çıkar diye düşünüyorum bazı tanıdıklarımın öyle oldu ama ilişkiyi düşününce vazgeçiyorum daha üstünden kaç gün geçmiş ki diye. Benim öğrenmem için adetimin en az 1 - 2 hafta falan mı geçmesi lazım

canım bişey sorucam hayırlısı olsun öncelikle ilişkiye adet gününe kadar devam mı ettiniz aralıklarla merak ettim ?

Neye dikkat edeceğimi şaşırdım sen yumurtlama takip ettin mi

Bu ay kendi haline bırakmıştık yumurta güzel gelişiyordu sadece yumurta takibi yaptırıyordum bu gün yine Dr daydım 22 mm geçmiş ama çatlamamış bunun artık büzülmesi gerekiyordu dedi Dr. , aslında daha 14. Gün ben 30 günde adet oluyorum oyüzden 15. 16. Günlerde çatlar diye düşünüyordum ovülasyon haftası takibindede öyle çıkıyor ama Dr moralimi bozdu . Lh ve e2 testi istedi az önce kan verdim sonucu bekliyorum ordan bi çıkarım yapacakmış bu büyüklüğe gelince çatlamazmı acaba kızlar bi bilginiz varmı????

canım bişey sorucam hayırlısı olsun öncelikle ilişkiye adet gününe kadar devam mı ettiniz aralıklarla merak ettim ?
Adete 5 gün kala yapmadık, adetten sonraki hafta 3 gün art arda sonra da 2 güne bir, 3 güne bir. Benim döngüm kısa, 22 günde bir regl oluyorum ondan yumurtlama hemen geliyordu.

Kizlar ya ben de size bir sey sormak istiyorum. Klomen adet gecikmesi yapar mi? Ve herkes de gecikecek diye bir sey soz konusu mu?

Herkese selam, 2 gündür giremiyorum şimdi girdim ve yaklaşık 30 sayfayı tek tek okudum. Öncelikle hamiş arkadaşları çoooook tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin

Yeni bat tarihi bildirenleri de eklemeye çalıştım inşallah atladığım olmamıştır.

Bu aralar açıkçası çok foruma girmeyi düşünmüyorum, kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Eşimlede konuşmuyoruz sürekli bebek konusunu. Çünkü eskiden sabah akşam burda konu okurdum, akşam evde eşime şöyle yapmalıyız şu zaman yapmalıyız diye sürekli konuşurdum. Bu durum insanı daha çok strese sokuyor, sürekli aklında bebek olması. O yüzden birazcık akışına bırakmaya çalışıyorum. Gözlemlediğim kadarıyla genelde böyle olunca hamile kalınıyor. En "olmaz bu ay" denildiği ayda veya "az ilişki oldu ümidim yoktu" denilen ayda hamile kalınıyor. Bende bu ay bu yollar deniyorum bakalım hayırlısıyla.

Allah gönlüne göre versin canım Rabbim isteyen hakeden herkese nasip etsin hayirlisiyla. Bende bu siteye girip okuyunca olumluları görünce çok heyecanlandım istedim

Allah gönlüne göre versin canım Rabbim isteyen hakeden herkese nasip etsin hayirlisiyla. Bende bu siteye girip okuyunca olumluları görünce çok heyecanlandım istedim

Evet bende hevesleniyorum okudukça. Özellikle 2 ay önce ki denememizde nerdeyse yumurtlama zamanımdan sonra hergün test yaptım, adete 1 hafta kala 4 kez kan testi yaptırdım falan. Çok isteyince çok hevesli olunca insan yoruluyor. Olmayınca üzülüp yıpranıyor.

Hayırlısı olsun inşallah benimde bat 2 gün kaldı 13 mayısta beklemedeyim bakalım

Baban da öyle geliyor boşverin üstünde çok durmayınca bi bakmışsın oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…