Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hayırlı olsun :) Kaç gün vardı batınıza öğrendiğinizde?

Allah ın izniyle hiçbirşey olmaz korkma Allah ne derse o olur vakti zamanı geldiyse hiçbirşey onu engelleyemez Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah sağlıklı sorunsuz hamilelikle bebisleri kucağınıza alırsınız amin

Kızlar yaa bişey daha soracağım çok fazla oldum ama günler geçtikçe streslere girdim :) sağ kasık ağrım var. Arada arada giriyor. Göğüs hassasiyetim başladı. Akıntım arttı sanki. Ama adete bir hafta kala leke gelirdi ama bu kez leke gelmedi. Mide bulantım hafif var ve bugün her koku beni rahatsız ediyor psikolojik mi bilmiyorum ama her parfüm vs algıladım sanki. Bi de burda bir arkadaş deyince kontrol edeyim dedim kasıklarımda alt karnımda sertlik var sanki. Adet olurken şişkinlik olurdu şişkinlik Yok da

Amin canım Allah razı olsun Rabbim şu mübarek günde herkesin duasını kabul etsin hepinize ayrı ayrı dua edicem tez zamanda siz de hayırlı haberler alırsınız inşAllah

Tebrikler çok sevindim adına allah sağlıkla tamamına erdirsin

Hayırlı olsun sizinde güzel haberiniz çok tebrik ediyorum allah sağlıkla tamamına erdirsin inş

Sizinde hayırlı olsun ne güzel ne çok hayırlı haber aldık

Evet dışardan destek alınca kesin olur diye düşünüyosun olmayınca hüsranıda büyük oluyor bende yaşadım aynı şeyleri

Kızlar şüphelerimi ayrıntılı yazayım, hamişim deyip kaçanlardan olmayayım ama di mi:))

Bat a 4 gün önceden başlayan karın kasık ağrısı, batmalarla birlikte, bir de küçük tuvaletimi yaparken kısa kısa, damla damla yapmak en son aşamada tabi :))))
Koku hassasiyeti, ben böyle ağır hafif farketmez kokulara bayılırım ama için gidiyordu kolonyaya bile,
Adete yakın canım deli tatlı isterdi normalde, bu kez aşırı bir istek olmadı,
Böbrek ağrısı sağlı sollu, ara ara,
Sivilcem de çıktı normalde regle kadar durur, reglim başlayınca sönerdi ama çıktıktan 1 gün sonra söndü,
Karın bölgesinde şişlik,
Bende kabızlık / bulantı / baş dönmesi olmadı,
Bi agresiflik vardı bi de, dengesizdim,
Bir de en önemli belirtim; belim ağrıdı kızlar, normalde kaç km yürürüm ben gıkım çıkmaz, 1000 adım atınca belim kopuyordu.

İnşallah en kısa sürede sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza almayı ya da haberini almayı Mevlam nasip eder..

Inşallah canım hayırlı haberlerini bekliyoruz amin banada dua et lütfen ay ben neden bu kadar istedim bilmiyorum aslında bebek düşünmüyoruz ama burdaki testleri görünce heyecan yaptım

Inanirmisin benim oğlum boyle oldu... resmen kanima girdiler ... ama gercekten guzel bir heyecanmis
Öyle mi o zaman benim dünü saymıyorum yumurtlama dönemim olmadığı için en son 5 inde oldu üstünden 6 gün geçti tabi döllenme o an oldu ise. Teşekkür ederim :)
Canım varsa birşey çıkar bence demin gogus hassasiyetim var yazmıştın.. ben 4 gündür cekiyorum bu hassasiyeti.. ay bence sende hamilesin...

Hayırlı olsun canım seninde

Düşüncen için çok sağol ben kendi adıma konuşayım merak ediyorum hamile klan arkadaşlar acaba ne hissetti vs. sen de olan bazı şeyleri kendimde farkettim ama bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…