Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin cnm.. Ben bu ay hiç kafama takmadım hatta çok stresli bir ay geçirdik eşimle beraber.. Bebeğe odaklanma vaktim olmadı aslında hiç sadece bat yaklaşınca ister istemez bir merak sardı.. yapayım dedi vardı evde test görünce inanamadım.. Eğer hamileysem gerçekten demek ki kafayı bebeğe şartlandırmamak gerekiyormuş bundan sonra soran olursa bunu tavsiye edeceğim :))
Ben de bu ay hamile olursam ona bağlayacağım. Yumurtlamadan sonra düşündüm olur mu olmaz mı diye ama ilişki açısından görev gibi şartlanıp yapmadık bu ay. Bakalım ben de sabırsızlıkla bekliyorum 6 gün kaldı. Ben testi 4 gün sonra yaparım :)

Ay şu mübarek günde inşAllah inşAllah.. ağzınızdan bal damlıyor hepinizin.. ne kadar güzel burda böyle sevinci hüznü paylaşmak.. galiba gerçekten pozitif dayanamayıp bi tane daha yaptım onda da silik de olsa belirdi :) Allahım hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun eğer gebeysem hepinize çooook dua edicem :KK200:
evet canim dua et bize :KK43:

Hayırlı olsuuuuunnn:KK73:

Çok merak ediyordum sizin sonucu. Çok sevindim. Hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin :KK68:

Ne güzel birgün bugün. Çok sevindim. Rabbim tamamına erdirsin. Ne zaman diliyorsa o zaman oluyor işte Allah'ın mucizesi:KK68:

Allah razı olsun sağlıkla ve hayırlısi ile sizede nasip etsin inşallah

sizleri gördükçe mutlu oluyoruz,içimize su serpiliyo

İnşalllah sizlerinde haberlerini alacağız arkadaşım

Bakalım HCG kaç kan vereceğim ona göre Dr randevusu alacağım canım ya ben çok fena grip oldum hapşırmaktan bir hal oldum insallah hemencik gecer

Amin inşallah.sana bir sey sorcm canm sen de yasamissin benzer durumu.ben 23 gun oldu düşük olalı adet olmasın..bugün öylesine gebelik testi yaptim.2.çizgi silikle net arası bisey çıktı.normal mi.ne zaman sifirlanir arada hamile kalmış da olabilir miyim 15.gün ilişki oldu da.

Canım senin beta hcg değerin kaç ile düşmeye başladı benim 56-112-250 oldu ve birden düşmeye başladı 11 nisanda düşük kanamasi oldu 16 nisanda 62 HCG idi 18 nisanda kanama bitti 19 nisanda Dr gittim Dr Dr 15 mm yumatmrta var dedi sağdan 20-25 nisanda ilişki olsun dedi yumurtlama testi yaptım 25 nisanda yumurtlama oldu 30 nisanda beta hcg bittimi diye kan verdim 2 çıktı bende şimdi o eskiden kalan degermiydi bu gebeliğin başlangıcıymiydi diye düşünüyorum
Senin için en doğrusu Dr gidip rahim kalınlığına ve yumurtaliklara baktırmak olur
İnşallah hayırlı ve sağlık bir gebelik habercisidir testin

Canim benim cokkk sevindim. :) Hayırlı olsun bebeğin. :nazar::KK200:

Çok teşekkür ederim Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla bizleri

Bakalım HCG kaç kan vereceğim ona göre Dr randevusu alacağım canım ya ben çok fena grip oldum hapşırmaktan bir hal oldum insallah hemencik gecer

Canım senin beta hcg değerin kaç ile düşmeye başladı benim 56-112-250 oldu ve birden düşmeye başladı 11 nisanda düşük kanamasi oldu 16 nisanda 62 HCG idi 18 nisanda kanama bitti 19 nisanda Dr gittim Dr Dr 15 mm yumatmrta var dedi sağdan 20-25 nisanda ilişki olsun dedi yumurtlama testi yaptım 25 nisanda yumurtlama oldu 30 nisanda beta hcg bittimi diye kan verdim 2 çıktı bende şimdi o eskiden kalan degermiydi bu gebeliğin başlangıcıymiydi diye düşünüyorum
Senin için en doğrusu Dr gidip rahim kalınlığına ve yumurtaliklara baktırmak olur

Sizin de gebeliğiniz hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :KK200:

KIZLARRR DAHA HASTA OLMADIMMM .NORMALDE BU SAATE OLURDUM AMA AĞRI FALANDA YOKK NAPİMM BİLEMEDIM :KK16: YAPIMMI TEST YOKSA YARINA KADAR BEKLIMMI :eek:

KIZLARRR DAHA HASTA OLMADIMMM .NORMALDE BU SAATE OLURDUM AMA AĞRI FALANDA YOKK NAPİMM BİLEMEDIM :KK16: YAPIMMI TEST YOKSA YARINA KADAR BEKLIMMI :eek:
canımm test yap bence coook heyecanlı :) insallah hamişşindir.. :) ben bata 5 gun kala dun yaptım, dayanamadım bugun de yaptım negatif :KK43: ilk ay denememiz cıkmıyor mudur ya da onceden bakmamalı mıyım ?

Kızlar merhaba, ben de yeni üyeyim. Ne kadar karışıkmış buralar umarım becerebilirim. Ben de umutlari 2018e kalmış, her ay bu gebelik işini tırmalayanlardanım. Allah isteyen herkese hayırlı,sağlıklı, imanlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Kızlar merhaba, ben de yeni üyeyim. Ne kadar karışıkmış buralar umarım becerebilirim. Ben de umutlari 2018e kalmış, her ay bu gebelik işini tırmalayanlardanım. Allah isteyen herkese hayırlı,sağlıklı, imanlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Amin inşallah canım ya :KK66:

tesekkur ederım cevap verdıgın ıcın.ben düşük tehlıkesı yuzunden 10 gün yattım hamılelık belırtılerım azalıyordu zaten bu surecte.düşecegını biliyordum.sonra baktılar bebek gelışmemıs vakumla aldılar kontrole gıttım tertemız dedi. hcg ölçülmedi ben de gidemedım sonra.salı gunu 4 hafta olacak gidip kan veririm canım..

İnşallah bu ay olur senin kaç gün var adete :)

Gencler hamişimmmmm, eşim hastanede 2 doktora göstermiş test sonucunu, yok demişler. kan testi sonucu betahcg 30,67 cıktı, pazartesi tekrar gidicem, 60 üstü çıkması gerekiyormuş pazartesiye kadar :)) Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin, çok başka bir duyguymuş kızlar :KK43:
Ahh canım benım hayırlı olsun .Bebişin size hep ugur getırsın ınsallah:nazar::21:

Gencler hamişimmmmm, eşim hastanede 2 doktora göstermiş test sonucunu, yok demişler. kan testi sonucu betahcg 30,67 cıktı, pazartesi tekrar gidicem, 60 üstü çıkması gerekiyormuş pazartesiye kadar :)) Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin, çok başka bir duyguymuş kızlar :KK43:
Maşallah bugun kaçıncı haber oldu bu beni bile heyecanlandırdınız kızlar:)

sana şöyle söyleyim arkadaşım o çevre sen ilk çocuğunu doğur biraz ele avuca gelsin aaa tekte mi kalacaksın tek çocuk hiç çocuk aaa sende ne kadar rahatına düşkün çıktın üşengeç gelin tarzında hep diyecekler oysa kimin ne yaşadığını kimse bilmiyor kadın milleti birbirimizin en azılı düşmanıyız
Aynen öyle kadınlardan gördüğüm kötülüğü kimseden görmedim ömrümde

kuzum ben çevreyı taksaydım şimdiye kadar intiharın eşiğindeydim.bırak konusur konuşur susarlar .millet kı zaten her türlü ufacık şeylerde bile konusurlar. kafanı takma emin ol istemeden kendıne baskı yapıyorsun be guzelım .Yapma söylenen herseye karsı dık ol .Fırsat verme senı üzmelerıne .:KK47::63::KK15:
Kaç gündür yemeden içmeden kesildim canım psikolojim tamamen bozuldu doktor senin durumun sebepsiz infertilite dedi bugün . Beni rahim filmine yönlendirdi. İki yumurtam da çatlamış bu ay malesef tutmadı . Adetimin 2. Günü şuan.

X