Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vala canim negatif olunca hiç çizgi falan çıkmıyor :) bariz belli oluyor :)

Ayyy nasıl geçecek günler ?? Bi de ben adet olacakmışım gibi normal belirtilerim var anlamadım yani daha önce hamilelik de geçirmedim ayırd edemiyorum
Nasıl negatif diyor ya körmüymüş erken gebelik testinde gayet belli bak bu benim hamileyken aynı yaptıgım aynı marka test ve 20 çıkmıstı kan da daha çok yeni olabikir sen Koyulaşmayı takip et bundan sonra

Ben de hafiiiif bi çizgi görüyorum ama batına ne kadar var
2/3 gün var cnm genelde 1 gün oynuyor o yüzden 14ü diye baz almıştım.. hatta 17sinde kadın doğumdan randevu aldım adet olucam diye hormonlarıma baktıracaktım

Normal cnm kendimden biliorm 1 hafta neler çektim o yuzden adet gününü beklersen daha sağlıklı olur ama düşükte olsa ben bilmek istiyorum dersen verebilirsin hayırlısı olsun hakkında
Amin çok sağolun.. Hepimiz hakkında hayırlısı olsun.. Allah isteyen herkese versin

Ben aslında 4 aydır deniyorum hiç daha önce böyle hemen beliren silik bir çizgi görmedim.. test de hep aynı marka kullanıyorum ama dediğiniz gibi bekleyeyim.. nasıl bekleyebileceksemmm
Canım bence sen doktora git zaten annişlerin yarısından çoğu silik çizgiyle öğrendi hamileliğini. Hadi erken gebelik testi çok hassas olduğu için silik çıktı diğer normal testte silik çıkmış ki onlarda çok zordur yani böyle çıkması. Bence sen hamilesin güzel haberleri alıp bizide haberdar et lütfen hayırlısı olsun

2/3 gün var cnm genelde 1 gün oynuyor o yüzden 14ü diye baz almıştım.. hatta 17sinde kadın doğumdan randevu aldım adet olucam diye hormonlarıma baktıracaktım
Artık gerek kalmaz belki randevuya bebek için gidersin :) bence de bi yaptır test bekleme

Ağzınızdan bal damlıyor :) inşAllah hamileyimdir korkmuyo da değilim.. Allah isteyen herkese versin beklemek çok zor gerçekten

A
Ağzınızdan bal damlıyor :) inşAllah hamileyimdir korkmuyo da değilim.. Allah isteyen herkese versin beklemek çok zor gerçekten
Amin canım bende bekliyorum bat 2 gün kaldı aslında bebiş düşünmüyoruz ama bi heyecan sardi. Bakalım nasip Allah herkesin gönlüne göre versin darısı başıma

Bence gelmiş kuzun arkadaşım Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla
Ay şu mübarek günde inşAllah inşAllah.. ağzınızdan bal damlıyor hepinizin.. ne kadar güzel burda böyle sevinci hüznü paylaşmak.. galiba gerçekten pozitif dayanamayıp bi tane daha yaptım onda da silik de olsa belirdi :) Allahım hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun eğer gebeysem hepinize çooook dua edicem

A

Amin canım bende bekliyorum bat 2 gün kaldı aslında bebiş düşünmüyoruz ama bi heyecan sardi. Bakalım nasip Allah herkesin gönlüne göre versin darısı başıma
Amin cnm.. Ben bu ay hiç kafama takmadım hatta çok stresli bir ay geçirdik eşimle beraber.. Bebeğe odaklanma vaktim olmadı aslında hiç sadece bat yaklaşınca ister istemez bir merak sardı.. yapayım dedi vardı evde test görünce inanamadım.. Eğer hamileysem gerçekten demek ki kafayı bebeğe şartlandırmamak gerekiyormuş bundan sonra soran olursa bunu tavsiye edeceğim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…