Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Kimseyi aklamaya calismiyorum siz nasil aksini var sayiyorsaniz bende sizinkinin aksini var sayiyorum.hic bir fark yok.kafin benimle aldattigi icin bosanmaya calisiyor bosanamiyor vs deseydi siz hakliydiniz
Yahu aynı iş yerindelermis bununla aldatıyor işte. Neyse ya siz fazla empati kurdunuz vardır bir bildiginiz.

Yahu belki cok kisa bir sure fiilen evli kaldilar belki kadin este bu surecte baskasiyla birlikte yasiyor.belki birbirlerine baglayan tek sey resmi nikah.onceki yorumlarimda belirttim.bosanana dek sadakat yukumlulugu devam eder.ama yillarca suren bosanma davalari var.15 gun ayni evde yasayip 3 yil bosanmaya calisan insanlar var.ne yapsinlar neden beklesinler.cocuk yapmalarini zaten desteklemiyorum bu surecte ama kimin kimle yasayacagi bizden sorulmamali sorulmuyorda
Fiilen evli ne yahu? 5 senedir evliler işte. Fiili mi var bunun? Nasıl oluyor da haksız tarafla empati kurabiliyorsunuz anlamıyorum.

Oh kadının ekmeğine mis gibi yağ sürüyorlar, şöyle donuna kadar alsın da görsünler günlerini
Belki o don değil tanga dır
Belki yag değil krem peynirdir
Belki ekmek değil pastadır
Belki
Belki belki belki belki belki belki belki belki

:KK53: :KK53: :KK53: :KK53:

Fiilen evli ne yahu? 5 senedir evliler işte. Fiili mi var bunun? Nasıl oluyor da haksız tarafla empati kurabiliyorsunuz anlamıyorum.
Haksiz oldugu sizin fikriniz oldugu icin.empati kuruyorum cunku insanim. kadın haksizda olabilir haklida ben anlattiklarindan yola cikarak adamla birlikte yasamasini yanlis bulmuyorum.cocuk yapmaya calismasi dogru degil tabii ki zaten beraber yasamam etikmi diye sormamis cocuk konusunu sormus.bende o konuyu yunurta dondurma ile bosandiktan sonra yapmalisin diye cevapladim

Haksiz oldugu sizin fikriniz oldugu icin.empati kuruyorum cunku insanim. kadın haksizda olabilir haklida ben anlattiklarindan yola cikarak adamla birlikte yasamasini yanlis bulmuyorum.cocuk yapmaya calismasi dogru degil tabii ki zaten beraber yasamam etikmi diye sormamis cocuk konusunu sormus.bende o konuyu yunurta dondurma ile bosandiktan sonra yapmalisin diye cevapladim
Hayır böyle cevap vermediniz bambaşka yazdınız
Eğer çocuğunuz olursa bunu o kadın eşi kullanır ve mahkeme uzar dediniz
Yumurtayı dondurun dediniz
Şimdi değiştirmeyin

Hayir degistirmiyorum.aynende arkasındayım soylediklerimin.
Su an hamile kalmasinin cok fazla sakincasi var 1-cocuk icin travma olmasi kacinilmaz. 2-kadin bu durumu mahkemede kullanir adam hakliysa bile haksiz duruma duser. 3-belli olmaz belki o kadinida terkeder. Bence gayet acik neden dogru bulmadigim

Haklı olsaydı göğsünü gere gere ilişkisini gösterirdi. Haklı olsaydi boşanma davasına birlikte giderlerdi. Haklı olsaydı "eşimin eşi" diye bir özne kullanmazdı. Haklı olsaydı aileleri, akrabaları, yakınları evlerine ziyaretlere gelir, damadımız gelinimiz diye bahsederlerdi. Haklı olsaydı yasadışı yollarla çocuk yapmak için bizden fikir istemezdi. Daha sayayım mı?

Yorumlarmistim ama sunuda belirtmek isterim.bosanma davasi sonuclanana kadar sadaakat yukumlulugu devam eder.iliskinizi ve dogacak olan cocugu delil olarak kullanip dava durecini cok daha fazla uzatip sizi maddi manevi yipratabilir.o yuzden risk almayip yumurta dondurun tavsiyemi tekrarliyorun
Bakin ilk yorum buydu
Siz metrese akıl verdiniz korudunuz sonra belki öyle belki böyle demelere başladınız şuan ben zaten destek vermedim diyorsunuz

Bir kadın vardı ya burçe gürsel.
O da başkasıyla evli adamdan tüp bebekle iki çocuk yaptı (hatta bebek yaptığı adamın karısı hala sayfa sayfa mutlu aile pozları paylaşıyor)
Adam da açıklama yapmıştı,beni bayıltıp spermlerimi çaldı diye.
O yaptıysa siz de yaparsınız 😂
onu biliyorum okumuşum:KK70:

Bakin ilk yorum buydu
Siz metrese akıl verdiniz korudunuz sonra belki öyle belki böyle demelere başladınız şuan ben zaten destek vermedim diyorsunuz
Ben fikrimi soyledim ister begenin ister begenmeyin.aciklamamda gayet makul.siz ne derseniz diyin onlar birlikte yasamaya devam edecekler zaten.bize sorulanda bu degil

Haklı olsaydı göğsünü gere gere ilişkisini gösterirdi. Haklı olsaydi boşanma davasına birlikte giderlerdi. Haklı olsaydı "eşimin eşi" diye bir özne kullanmazdı. Haklı olsaydı aileleri, akrabaları, yakınları evlerine ziyaretlere gelir, damadımız gelinimiz diye bahsederlerdi. Haklı olsaydı yasadışı yollarla çocuk yapmak için bizden fikir istemezdi. Daha sayayım mı?
Kendisi ile aynı şeyi yaşayan arkadaşına bile anlatamamış daha, öyle bi haksızlık.

Belkide tum bu saydiklariniz yasaniyordur nerden biliyor sunuz? Tek sorun yasa disi yollardan cocuk yapilmaya calisilmasi.onun disinda bir sorun goremiyorum.

Kendisi ile aynı şeyi yaşayan arkadaşına bile anlatamamış daha, öyle bi haksızlık.
Konu platonik sevmek olsa ağzımı açarsam ne olayım. Kimsenin hayatına müdahale etmeyen sevgiye sözüm yok. Kalpten geliyor engel olamazsın. Eylemler hata dolu. Eşim diyor. Kociş diyor.

Belkide tum bu saydiklariniz yasaniyordur nerden biliyor sunuz? Tek sorun yasa disi yollardan cocuk yapilmaya calisilmasi.onun disinda bir sorun goremiyorum.
Yaşamıyoruz dedi hanımefendi. Konusunu okuyun da öyle savunun bir zahmet. Hiçbirini yaşamıyor.

Esiniz sizinle evliyken başka kadınla yaşayabilir yani. Gerçekten yüce gönüllülük bu. Helal olsun.

Ben fikrimi soyledim ister begenin ister begenmeyin.aciklamamda gayet makul.siz ne derseniz diyin onlar birlikte yasamaya devam edecekler zaten.bize sorulanda bu degil
Hem çocuğunuz var hem evlisiniz. Kura kura konu sahibiyle mi empati kurdunuz? Biri kocanıza eşim eşim diyerek dolansa, sizin arkanızdan sümük gibi yapıştı, zaten aldatmış diye atıp tutsa ne hissedersiniz? Metres savunmaya devam mı edersiniz?

X