Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Konu bu değil ama söyleyeyim giderim hemen. Bir erkek değer vermiyorsa bitmiştir artık.

Sizin eşiniz nerden oluyorki?

Salsın ipini ne demek ya
İt mi bu ipini salacak, damızlık öküz mü ipini salacak?

8 folikül gördü biraz kilom var. 38 yaşındayım
Bir yerde de 41 yaşındayım yazmıştınız ve tüp bebek yaptırdığınız da yazıyor forumda .2 başarısız tüp bebek ve bir düşük .Türkiye’de evli olmayan çiftlere tüp bebek nasıl yapılıyor ?

Hareket yuzde 2 olmasına rağmen siringayla 3 kez hamile kaldım ama yumurta da kalitesiz. Hepsi düştü maalesef. Tek bildigim siringayla tazyikli olarak itince başarılı olduğu. En azından dolleniyor .
Hmm siz bence bu adamı hamile kalıp kafeslemeye çalışıyorsunuz gibi şırıngayla hamil kalmaya çalışmalar falan aman aman

Kumalar aynı statüde olur. Adam ikisiyle de ilişkisini sürdürür. Ben onun tek eşiyim. Oburuyla görüşmüyor. Öbürü diye birşey yok
Kime göre? Bir kapatmaya göre
Git mahkemeye de ki sayın hakim bu adam resmî eşiyle görüşmüyor boşanmak istiyor, bana ev açtı birlikte yaşıyoruz, öbürünün değil benim kocam, ipini salın kocamın, öbürü ahlaksız kadın kocamı boşamıyor, onun yüzünden Kıbrıs a gidip illegal yollarla çocuk yapmaya çalışıyoruz yazık bize onurlu duruşumuzu sürdüreceğiz, kumalık pahasına metreslik ve ahlaksızlık pahasına da olsa o benim kocam
Hadi diyin bunu
Hatta hakimi etkilemek için bir de şarkı patlatın: kimin kocasıııı buuuuuuu buuu benimmm kocammmm
O sırada çakma koca da Tanrım bana üç taaane üç de yetmeeeez beş tanee diye serenat yapsın

Niye ifşa etmediniz? Gururla herkese duyurulacak birşey değil mi yaşadığınız? İnsan kocasını saklar mı hiç?

Kesin öyledir kesin

Madem evlisiniz, nıkahınız var, yaşadığınız şey normal, niye arkadaşınıza bile söylemiyorsunuz?

Dini nikah sizin gibiler gizli saklı cinsellik yaşasın diye uyduruktan yapılan bir şey değildir. İlan etmekte gerekir. Siz nikahlıyız diye kendinizi kandırın. Yaşadığınız şeyi ifşalanacak bir şey orak görün, aynen.

Konu bu değil ama söyleyeyim giderim hemen. Bir erkek değer vermiyorsa bitmiştir artık.
Şuan değer gördüğünü mü sanıyorsun?
O herifin gözünde bir değerin olsa seni metres konumuna sokmaz boşanmayı beklerdi
Yaw herif kapatması yapmış seni hala karısına mok atma derdindesin, dön bi kendine bak ya nesin kimsin

Bir başkası ile evli bir adama nasıl eşim diyebiliyorsunuz? O zaten bir başkasının eşi. Siz de eşini aldattığı kişi oluyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…