Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Boşanmadan nakil düşünmüyorum ki. Dönerse ki asla dönmez, dönsün. Kimsenin peşine düşmem. Anlık yaşıyorum böyle iyiyim.

Daha önceki konularınızda tüp bebek tedavisi gördüğünüzden bahsetmişsiniz. Nasıl oldu?

Arkadaşlar niye soruyu cevaplamak yerine yrgo dağıtıyosunuz bi salın ya size ahlaki açıdan etik olup olmadığını sormuyo arkadaş

Merhaba. Sizde mi evli adamla nikahsız yaşıyorsunuz konu sahibi gibi? Bir tek siz destek çıktınız da merak ettim.

anaa ece gursel'in kardesiymis baktim hesaplarina acik hesaplari da aklim durdu bi yerime kacti resmen noluyo kadinlara erkeklere insanlara sastim kaldim nasi yani yaw ciddi ciddi bunlar yasanmis dimi yani uff neyse ben susayim sacmalicam yoksa :/

Çakma kocana da okutsana bunları
Aldatma konusu olunca nasıl da ödünüz kopuyor aynı şey başıma gelir diye hakaretler yagdirarak rahatlamaya cabaliyorsunuz.Ustelik bu konuda aldatma bile yok. Yolundan çekilmeyen eşine yoluma sana rağmen devam ederim diyen bir erkek var. Adam boşanma davası açmış iletişimi kesmiş. Bir sabah kahvaltı masasından kalkıp bana gelmedi. Korkmayın siz doğru eş secmissinizdir. Sizinki aldatmaz

Ne iğrenç hayatlar

Boşanmadan nakil düşünmüyorum ki. Dönerse ki asla dönmez, dönsün. Kimsenin peşine düşmem. Anlık yaşıyorum böyle iyiyim.
Anlik yaşıyorsanız dölleyecek sperm arayacağınıza yumurtalarınızı dondurun bu kadar basit.

Sizden başka korkan yok. Kimse kaçak göçek evcilik oynamıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…