Başkasıyla evli eşle kıbrısta tüp bebek

Nikah yoksa eş te olmuyor.
Siz onun ne ilk ne ikinci eşi değilsiniz.
bizim dini nikâhımız var. Eşiyle ayrılınca resmi nikah yapacağız hemen. Böyle bir çift daha vardı bizim gibi. Eşi boşanmaya yanaşmıyordu kibrisa gidip ikiz yaptılar. Onlara soracağım da soramıyorum ilişkimizi ifşa etmedik çünkü.ilk eş vefat edince evlenebildiler

bizim dini nikâhımız var. Eşiyle ayrılınca resmi nikah yapacağız hemen. Böyle bir çift daha vardı bizim gibi. Eşi boşanmaya yanaşmıyordu kibrisa gidip ikiz yaptılar. Onlara soracağım da soramıyorum ilişkimizi ifşa etmedik çünkü.ilk eş vefat edince evlenebildiler
Dini nikahla ayrılınca hak talep edemezsiniz bunu biliyorsunuz. Daha bişey diyemicem adam boşanmadan bu işi yapmayı düşünmeyin bence sizin için en güvenlisi bu olur. Dondurun yumurtalarınızı

Adam senin esin degil .kendini kandirma.kinamayim diyorum da senin gibiler evlerden irak.midem bulandi utanmiyosun da demi anlatirken.normallestirme su yaptigin igrencligi

Gidin hemen arkadaş olun, iyi anlaşırsınız.

He ya he he .resmi nikah olmadan es olmaz.kandir kendini

Bizce değil de sizce eşsiniz yaa neden ilişkinizi ifşa edemediniz.biz evliler eşlerimizi rahatlıkla ilan ediyoruz.sizin neyiniz eksik.he söyleyelim nikahınız

Tamam rahatsiMissiniz o zaman yapacak en etik şey yumurta dondurmaniz.zaten evlenince yapacaksini ya transferi dondurmayı şimdiden yapın en fazla 1 ay kaybınız , çocuklarınıza kendinize ailenize de açıklayabilecek mantıklı bir hikayeniz olur

Eşim başkasıyla resmi nikahlı . Cekismeli boşanma sürecinde Bu yüzden biz evlenemiyoruz ama benim de amh çok düştüğü için tüp bebeğe başlamak istiyoruz.
Kıbrısta nikahsız çiftler tüp bebek yapabiliyor ama eşim resmi olarak evli olduğu için sorduğumuz merkezler kabul etmedi.
Bu durumu saklarsak yine de merkezin veri tabanında kimlik bilgisinde görünür mü? Eşi evli olup da kıbrısta yaptıran var mı?
Ablacım çocuğa nasıl bir hayat, nasıl bir gelecek sunmayı planlıyorsunuz? Sizce tek sorun merkezlerin izin verip vermemesi mi yoksa zaten başlı başına problem siz misiniz?

Kadın istemediği için süren bir evlilik ama. Kötü niyetle insanları mahkum etmek ne kadar makul? Evlenince hayatimizi hibe etmiyoruz. Zorla elinde tutmak istediği şey bir insan. Onu istemeyen bir insan. Evlenirken iyi boşanırken neden kötü? Eşim hadi erkek arkadaşım diyeyim o kadar bilendi ki dünyadaki tüm kadınlar ölse, onunla yine de bir araya gelmem bir köşede ölüme yatarım diyor.
Heee heeeeee
Eşiyle evlenirkende dünyadaki tüm kadınlar bir araya gelse dönüp bakmam bile, senden başkası olacağına ölürüm diyordu
Durun bakalım üçüncü bir kadına salyaları aktığında size ne diyecek, gerçi siz karısı gibi değilsiniz seni artık istemiyorum dediği anda hemen peki diyeceksiniz dimi

X