Basit bir konu ama siz ne yapardınız?

Ay sabah 9 da ne isi var? Cani disarda kahvalti yapmak istiyor demek ki arada.

Valla canim ben sinir oldum sana kolay gelsin ama kendini daha fazla kullanirma derim bir ablan olarak

Benim de var öyle bir tane üstelik kendisi evli ben bekarım dimi evinde herşeyi var yap hazırla bir gün De sen çağır ne zamn görüşmek istese ya bizde buluşuyoruz ya diğer arkadaşlarda bir kere kendisi çağırmaz ama ben çağırmasam bile kendini davet ettirir ben de hizmet et dur en son akıllandım dışarıda görüşmekten başka bir şey yapmıyorum

Söyleyin öyle durumlarda evimi açıyorum vaktimi ayırıyorum böyle düşünmemen gerekiyor diye

Benimde var böyle arkadaşım. Ama dışarıda falanda gorustugumuz için çok takmam ben. Acaba ilevi problemleri mi var ailesi misafir getirmesine falan mı karışıyor?

Benimde var böyle arkadaşım. Ama dışarıda falanda gorustugumuz için çok takmam ben. Acaba ilevi problemleri mi var ailesi misafir getirmesine falan mı karışıyor?
Öyle bir durum yok. Bana hep annem diyor ki Albetis buraya gelsin burada oturun diyor ama istemiyorum diyor. Hani kullanılmış hissetme sebebimin altı boş değil cidden. Ki bana hak verenler de olduğuna göre dışardan da böyle görülüyor gibi.

Ben de öyle yapacağım. Kafe işletir gibi arkadaşlık mı olur cidden bunaldım. Son raddeye dünkü mesajıyla geldim yoksa kuzu kuzu yine bana gelirdi.

Bir tarafım da haksızlık mı yapıyorum diyor ondan vicdan yaptım durduk yere de konu açtım.

Hayır hiçte haksızlık yapmıyorsun bırak birazda kendisi vicdan yapsın da düşünceli olsun incelik öğrensin böylesine yüz verdikçe tepene çıkıyor ben öyle dost ayağına çok kazık yedim biraz kendini çekince hiçte oralı olmuyorlar Çünkü yüz Yok

O zaman zarf atacaksınız şimdi ona, canım hoşgeldin bu ara bizim ev musait değil gelen giden çok bende kaçacak yer arıyorum size geleyim musaitsen.. Gibi. Reddederse ona gore kestirip atarsiniz

Değilim de ben özlüyorum hoş beş etme derdindeyim o ise sanki başka sebeple geliyor gibi. Bugüne kadar kaç kere kendime kızdım düşüncelerim için ama artık kabak tadı verdi işte.
Ne için geliyor olabilir bedava yemek ve wifi mi

Anlamadığım nokta arkadaşınız tam olarak neyinizi kullanıyor? Normal zamanda arayıp sormaz, şehrinize gelince buluşmak için mesaj atar, buluşur çay kahve içer ayrılırsınız (size bile gelse), ne var ki bunda "kullanılıyorum" durumuna girecek? Dönüp dönüp tekrar okudum, dedim acaba bi yeri mi kaçırıyorum diye. Bu durumdan rahatsız olabilirsiniz ama kullanılmak durumu bence aşırı saçma olmuş, yani ne çıkarı var ki?

Aynen öyle hissediyorum. Ev buluşması öyle pasta börek olmadan da olmuyor. Beni yeme içme yani lokanta gibi görüyor sanki.

Haklısın yeme içme bir yere kadar ama insanında apaçık keriz yerine konmasında bambaşka bir enayilik olsa gerek demekki arkadaşın sadece kendine can sıkıntısından kurtarmak için senin evi eğlence mekânı sende güzel servis yapan garson olarak kullanıyor ya çok düşüncesiz ya çok düzmeceli bir kişiliği var her halükârda ev senin evin ancak sen müsaade edersen o evin içine çöreklenebir ve beleşe otlanabilir herşeyin bir sınırı vardır kim aşarsa artık o sınıra kocaman duvarlar örülmelidir bu benim fikrim kolay gelsin sizede

İyi niyet suistimali de kullanılmaktı en son bildiğim. Arkadaşlar tek taraflı oluyorsa o ayrı tabii.

Bazen yüzüne vurmak gerekiyor ki karşıdakide artık anlasın seninde neden istemediğini

11 yıldır farklı şehirdeyim, bunun son 3 yılıdır evliyim. Benim de böyle yakın bir arkadaşım var. Ben uzakken arada bir telefonlaşırız mesajlaşırız (çok sık değil)
Ben geldiğimde de genelde ben giderim onlara. Çağırdığım da oluyor tabi ama ben gidiyorum diye alınmaz.
Evlendikten sonra geldiği yer onun annesinin evi, yani o psikolojiye girmiş olabilir. Ben de annemdeyken birini çağıracağım zaman çekinirim

Sabah kalkıp evine gidip sürpriz yapın . Evli barklı kadın bu saate kadar uyur mu de
Bir çay koy da içelim de açlıktan midem kazındı.

Teşekkürler. Daha çok detay vardı
Benim durum farklı yalnız. Bir sürü detay var aralarda yazdım. Kullanılıyor hissi boş değil yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…