Basit bir konu ama siz ne yapardınız?

Bilmiyorum ya. Yine siz daha iyi tanirsiniz ama belkide hic farkinda degil yaptigi seyin. Ornegin bana birisi demese ben hic cok konustugumu bilmem. Is yerinde patavatsiz 16 yasindaki bi kiz bana demisti. Ama haklilik payi var bazen cenem duser. Farkinda olmam bile.

Siz " bende evde bunaliyordum, su kafe cok guzel, surya gidelimmi" diy mesaj atin bence.

Cocukluk arkadasim.var
Gorusmeyeli baya oldu.7 senedir ayni sehirdeyiz.babam vefat etti ayakustu ugradi gitti.gidis o gidis
.devamli gorusmek istiyor hep de bana gelmek istiyor.nedense
Hic.demiyor.ki sen musait misin ya da ortak bir yerde bulusalim
Ben de hic umursamiyorum da almiyorum da..

Valla benim de böyle enerjimi emen bir arkadaşım vardı. Beni mesela 6 saat uzaklıktaki memleketine çağırdı ama o akşam evine davet etmedi, misafir var sana döncem dedi. Dımdızlak kaldım otele yerleştim. ''Napıon'' yazar mesela sadece. Ben sanki buna muhtaçmışım gibi çektim hep samimiyiz dedim. Ama o samimiyet de sahte oluyor. Başın derde girse yardımcı olur mu? Bunu düşün.

Ben üstte söylediğim kadını bir sabah sildim defterden. Sabah erken kalkmışım, işe gittim kafam bi bozuldu. Döşedim buna mesajı salladım gitti. Azarladım bir de ''senle mi uğraşacağım'' diye şok oldu. Çok rahatladım. Bu olaydan 1 yıl sonra 'evleniyorum'' diye mesaj atmış. O zaman ikimiz de bekardık. Ben de evlenmiş, hamileydim. ''Ne güzel ben de hamileyim'' yazdım. ''Evlendin mi?'' Demiş. Maksat evlendim yazıp ihaleyi kızıştırmak. Çocuğum doğdu 5 buçuk aylık oldu, whatsapp da fotosunu görüyor. Dün mesaj atmış ''napıon'' diye. Yahu maksat hatır sormak ise merhaba yazarsın, güzelce sorarsın sorunu. Ben cevaben ''iyiyim sen napıon'' yazdım cevap yazmadı. Yani hususi olarak yokluyor, ben buradayım diyor, sinir bozmak için. Azarlasam fevri olucam. Boşver dedim bıraktım.

Sinirini bozuyorsa görüşme bence.

Son düzenleme:
Arkadaşlara katılıyorum siz ona gitmeyi teklif edin "anneni de uzun zamandır görmedim bi hatrini sorim "diyin yakin arkadasmissiniz annesi ile de iletisiminiz vardır herhalde.

O evine geldiğinde sen keyifleniyor musun? Sohbetinden keyif alıyorsan, beraberken eğleniyorsanız bırakın kullansın. Hepimizin etrafında var böyle insanlar bile bile tuttuğumuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…