Basit bir konu ama siz ne yapardınız?

Ama benim demek istediğim o neden kendiliğinden düşünüp buluşmak istemiyor? Ben buna kızıyorum. Beni özleyen insan önce kendisi ister adım atar. Kızdığım konu bu.
Anneni özledim orada görüşelim istersen de baba evi müsaitse. Seninde içinde kalmasın madem.

Ne zaman çağırıyosun beni de ? Çağırmazsa sen istemedin görüşmeyi de
Bu yine benim adım atmam olarak sonuçlanmıyr mu? Kendisi demiyor asla eminim sessiz sakin habersizce gider gidince de up uzun mesaj atar işte sen çağırmadın da bilmem ne diye. Tribini ayrı çekerim.

Off aslına bakarsanız artık görüşmek istemiyorum ama en samimi olduğum arkadaşım da inadına o. Tabii aralar açıldı böyle böyle ama...

Bu yine benim adım atmam olarak sonuçlanmıyr mu? Kendisi demiyor asla eminim sessiz sakin habersizce gider gidince de up uzun mesaj atar işte sen çağırmadın da bilmem ne diye. Tribini ayrı çekerim.

Off aslına bakarsanız artık görüşmek istemiyorum ama en samimi olduğum arkadaşım da inadına o. Tabii aralar açıldı böyle böyle ama...
ailenizle yaşıyormuşsunuz.ev musait değildi deseniz.keşke sen çağırsaydın gelirdim o zaman görüşmüş olurduk derseniz kafasına girer arada onun davet etmesi gerektiği belkide.siz evli olsanız sizin ev musait olduğu için böyle davranıyor diyeceğim ama bekarsınız ve ailenizle yaşıyorsunuz eşit şartlardasınız.oda anne evinde sizde anne evindesiniz düşününce.bir sefer kendi geliyosa diğerinde kendisi davet etmesi gerekiyor.

ailenizle yaşıyormuşsunuz.ev musait değildi deseniz.keşke sen çağırsaydın gelirdim o zaman görüşmüş olurduk derseniz kafasına girer arada onun davet etmesi gerektiği belkide.siz evli olsanız sizin ev musait olduğu için böyle davranıyor diyeceğim ama bekarsınız ve ailenizle yaşıyorsunuz eşit şartlardasınız.oda anne evinde sizde anne evindesiniz düşününce.bir sefer kendi geliyosa diğerinde kendisi davet etmesi gerekiyor.
Davetten öte düşünse yetecek ama hanımefendi kendini ayarlayıp boş bir anında yazıyor ki beni çağırsın hemen ona gideyim. Bu kez dedim yok öyle dünya dönmedim mesajına. Samimi olduğunu hissetsem başımın üstüne koyarım da böyle itici bir huyu var. Bekarkende böykeydi

Hayır yine adımı siz atmış olmuyorsunuz.
Siz mesaj attıktan sonra size dönmez ise dahada yazmazsınız he o size uzun bir mesaj atarsa sen çağırsaydın dersiniz olur biter
Bu kadar çekingen davranmayın bence, içinize şüphe düştüyse

E kadın şehirdışına evlenmiş demek ki sizin olduğunuz şehirde misafirliğe geliyor. Nereye çağırıp ağırlasın ki sizi. Bi de yaptığınız iki kekle poğaçaya kullanılmak demişsiniz ya. ya hakikaten iki kuruşu kafaya takacak kadar pintisiniz ya da arkadaşınızı ağır kıskanıyorsunuz bilemedim

Bu sefer degisiklik yapalim bunaldim su cafede bulusalim de.emrivaki yap. Her seferinde evde bulusmaya gerek yok ki...
Benim mesela evde bulustugum arkadas grubum da var ama sadece disarda bulustugumuz baska bir grubum da var..illa evde bulusmaya gerek yok

Neden kendiliginden düşünüp buluşmak istemiyor demişsiniz

Nasıl yani sehirdısından sadece sizi ozledigi icin kalıp gelmesi mi

Sizi evine çağırsada siİn evinize gelsede bu onun görüsmek istemesiyle oluyor

Burada sorum hep size gelmesi sizi davet etmemesi degil mi

Benim çevremde de hep evinde toplanılan kişi ben olurum
hamileyim hala ben kek börek yapıyorum bana geliyorlar

Ama bundan rahtsız oldugumu sezseler gelmezler
Bence arkadasın farkında degil sen belli etmelisin konusmadan kimse kimseyi anlayamaz

Canım hoş geldin müsaitsen bu sefer de ben gelmek isterim diyebilirsin
Musait segil derse haber bekliyorım dersın

E kadın şehirdışına evlenmiş demek ki sizin olduğunuz şehirde misafirliğe geliyor. Nereye çağırıp ağırlasın ki sizi. Bi de yaptığınız iki kekle poğaçaya kullanılmak demişsiniz ya. ya hakikaten iki kuruşu kafaya takacak kadar pintisiniz ya da arkadaşınızı ağır kıskanıyorsunuz bilemedim
Geldigi gune kadar aramaz sormazmiz ama arkadasi...yani sadece geldiginde bir iletisimleri var..bu da konu sahibini rahatsiz ediyor sadece geldiginde gorusulmesi ...biraz kullanilmak var bence isin ucunda

Hayır ailemle yaşıyorum.
Ay sen ailenle mi yasiyorsun? Ben de seni evli falan sandim da hani ev musait diye sana gelmek istiyor zannettim..eee o zaman sartlar esit....

Bu durumda evet biraz kullaniliyorsun canim..
Hayatta 2 tip insandan nefret ederim
1= nankörler
2=insan kullananlar..

Samimiyet konusunda icime kurt dustu mu o kisiyi mutlaka denerim canim..ona gore hareket ederim..

Sen de oyle yap..inadina ara .bahane mi yok madem yakinsiniz cekinme ben musait degilim bu sefer sizde bulusalim de..gozunu karart

Bakalim ne dicek.
Ay sinir oldum.

Annesinin evinde 4 oda var hani beni bir odasına alamıyor mu? Bir de rica ederim öyle bol keseden pinti falan yakıltırmayın da cevapları okuyun. 3 yıldır mütemadiyen bana geldi 3 yıl önce sorun ederdim etsem. Demek ki kullanıldığım hissi var ki size yazmışım. Keki poğaçası öldürmez yaptım evde hep hazır vardır zaten. Bunun için konu mu açılır hem? Yiyor içiyor mu demişim ben?

Buraya gelene kadar arayıp sormuyor sırf çağırayım diye iletişim kuruyor sonra da pinti mi oluyorum? Lütfen yani.

Annesinin evinde 4 oda var hani beni bir odasına alamıyor mu? Bir de rica ederim öyle bol keseden pinti falan yakıltırmayın da cevapları okuyun. 3 yıldır mütemadiyen bana geldi 3 yıl önce sorun ederdim etsem. Demek ki kullanıldığım hissi var ki size yazmışım. Keki poğaçası öldürmez yaptım evde hep hazır vardır zaten. Bunun için konu mu açılır hem? Yiyor içiyor mu demişim ben?

Buraya gelene kadar arayıp sormuyor sırf çağırayım diye iletişim kuruyor sonra da pinti mi oluyorum? Lütfen yani.
Sırf duygusal yönden kullanıldığınızı düşünseniz kek börek lafı açmazdınız. Ayrıca bu kadar gözünüze batan bi insan nasıl en samimi arkadaşınız oluyor bilemedim

Neden kendiliginden düşünüp buluşmak istemiyor demişsiniz

Nasıl yani sehirdısından sadece sizi ozledigi icin kalıp gelmesi mi

Sizi evine çağırsada siİn evinize gelsede bu onun görüsmek istemesiyle oluyor

Burada sorum hep size gelmesi sizi davet etmemesi degil mi

Benim çevremde de hep evinde toplanılan kişi ben olurum
hamileyim hala ben kek börek yapıyorum bana geliyorlar

Ama bundan rahtsız oldugumu sezseler gelmezler
Bence arkadasın farkında degil sen belli etmelisin konusmadan kimse kimseyi anlayamaz

Canım hoş geldin müsaitsen bu sefer de ben gelmek isterim diyebilirsin
Musait segil derse haber bekliyorım dersın
Benim asıl derdim 3 ay boyunca ya da 2 ay neyse.. Hiç mesaj atmaz mesela nadir iletişim kurarız ama buraya gelince de benden buluşma ayarlamamı bekliyor. Hayır bir de ayarlamadım ya sessizce evine dönüyor evinde bana sitem dolu mesajlar atıyor. Neymiş sen beni istemedin sen özlememişsin... Ya ni bu normal değil kesinlikle. Kullan at gibi hissetme sebebim bu.

Sırf duygusal yönden kullanıldığınızı düşünseniz kek börek lafı açmazdınız. Ayrıca bu kadar gözünüze batan bi insan nasıl en samimi arkadaşınız oluyor bilemedim
Lokanta gibi gördüğü için dedim. Farklı da değil hani. Sen arama Arama çay için beni ara sanki kafe işletiyor gibi hissetmeye başladım. Bir de haber vermeden dönüyor beni çağırmadın ki diyor bana. Hayır zaten geldiği gün yazsa canım minnet derim ne güzel haber verdi der kendim hazırlarım.

Samimiyeti bunlara baplamıyordum başlarda ama artık bir şeyler yolunda değil zaten samimiyet çok da eskisi gibi değil.

Samimiyet konusunda icime kurt dustu mu o kisiyi mutlaka denerim canim..ona gore hareket ederim..

Sen de oyle yap..inadina ara .bahane mi yok madem yakinsiniz cekinme ben musait degilim bu sefer sizde bulusalim de..gozunu karart

Bakalim ne dicek.
Ay sinir oldum.
Diyeceğim eğer yazarsa ben kendim yazmayı düşünmüyorum. Sadece bu da değil Bana sabah 9da müsaitim ancak diyor evde gece çalışan bir babam var biliyor ama ben sabah gelme deyince sen istemiyorsun beni diyor?? Daha neler neler ama artık tak etti cidden.

Yok yok sen haklisin..hep ben geleyim mantiginda bir arkadasluk olmaz..insan utanir da 1 kere de derki...ben geldim hadi yarin bekliyorum....3 senede olmamis boyle birsey 1 kere..
Arkadasin cok akilli ben sana diyim

X