Basit bir konu ama siz ne yapardınız?

Ailesinin evi musait olmadigi icin size geliyor olabilir mi, sonucta kendi evi de baska sehirde.. Ben bekarken eve arkadas cagiramiyordum yaşli babaannem vardi bakima ihtiyaci olan yani musait olamiyorduk. Disarida bulusalim diyordum ev olacaksada arkadasim cagiriyordu. Simdi evliyim rahatlikla cagiriyorum.

Yani işin altinda baska sebeplerde olabilir, yada dediginiz gibi kullanilma durumu da olabilir bilemedim..

Çok haklısın insan azda olsa değer görmek ister hep sen hep sen olmaz mesele kek börek degil mesele değer görmek

Benim artık hiç arkadaşim yok kafam rahat insanların bencilliklerinden bıktım

Aynı böyle bir arkadşim vardi annesi bana yakın oturuyordu sanıyorumki kız hic annesine gelmiyor megerse hep geliyor ama bana duyurmuyormuş isterse gorusurduk istemesse geldigini duyurmadan giderdi

Kopardim onlada baglari sende iyi düşün oda senin icin biseyler yapabilir bir yere çay icmeye cagirir olmadi bir parka cagirir sırf seni gormek icin

Bahane bulur mutlaka. Yorgunum falan yazmış zaten mesajın sonuna. Ya böyle anlatınca yemesi içmesine takıyor gibi görünmek istemiyorum. Öyle biri değilim. Çok istese o görmek istemez mi beni? Organizatör gibi hep ben hep ben.
canjm bende de var bitane ole...mesela bize geldikten sora yer icer gider aylarca aramaz ustelik ayni sehirdeyiz..sora gezcek yeri bitince sîkilinca bana yazar ay cok bunaldim disarlarada cikilmiyor seni de ozledim falan der bende buyur gel derim eskiden cok bunaltirdim kendimk ozel yoyecekler pasta borek falan simdi ise careyi 1 ceside dusurdum o da benim canimin cwktigi:d mesela ayarladiysak yarin gelcekse msj da yarin birlikte bise yapar yeriz diyorum muhabet arasi tm diyor geven geldiginde pişi ve cay yedik mesela :d bendde bunalmiyom bole olunca kekti pastaydi borekti hic ugrasamam begenmeyen gelmesin..

Ay en temizi o olur galiba ama evde rahat ediyoruz der her zaman. ondan zaten benden çağırmamı bekleyip duruyor. Ben çağırmadım ya yarın döner geri sitem dolu mesaj atar. Biliyorum çünkü.
ay cok gicik arkadasin ya..
aslinda annesigilun yaninda rahat olamassiniz sizin evde ddaha rahaay olur anliyorim ama bari sakin bunalma bisey yapma.sadece bi kajveni icerim yada gelirken 2 durum yaptiriim acikinca yeriz desinbari ya...

Benim de var öyle bir tane üstelik kendisi evli ben bekarım dimi evinde herşeyi var yap hazırla bir gün De sen çağır ne zamn görüşmek istese ya bizde buluşuyoruz ya diğer arkadaşlarda bir kere kendisi çağırmaz ama ben çağırmasam bile kendini davet ettirir ben de hizmet et dur en son akıllandım dışarıda görüşmekten başka bir şey yapmıyorum
disarda gorusunce hesabi siz mi oduyosuunuz

Ay benim de bi arkadaş var, hep evine çağırıyor bana ya bi kere ya da iki kere gelmiştir. Ben de artik mesafe koydum gitmiyorum. İlişkiler karşılıklı olunca güzel. Neden hep ben emek harcıyorum ilişki yürüsün diye? Bi kere de o gelsin bana çocuklarını bahane etmesin istiyorum.

Ay benim de bi arkadaş var, hep evine çağırıyor bana ya bi kere ya da iki kere gelmiştir. Ben de artik mesafe koydum gitmiyorum. İlişkiler karşılıklı olunca güzel. Neden hep ben emek harcıyorum ilişki yürüsün diye? Bi kere de o gelsin bana çocuklarını bahane etmesin istiyorum.
Ağzınız bal yesin :) ben de onu diyorum benden başka çabalayan yok arkadaşlık için sonra pinti falan oldum napim iki kek çırptım diye batacak değiliz zaten.

Bir de hep En çok özleyen o ama asla gel buluşalım demek yok. 3 yıldır ciddi ciddi sadece 1 veya hadi 2 kere o çağırdı. 3 yılda :) idare etme sınırını aştı işte artık.

Hahaha onu da yaptım ama bana dizi sipariş veriyor o gelene kadar indirecekmişim. Sırf dizi indir diye mesaj attığı oluyor normalde alo demez hal hatır ara sıra sorar. Ay anlattıkça itici geldi daha da :KK70:
Tövbe est.
Bidahaki aradıgında geldigini söylediginde tamam cay koy ben sana gelirim de :KK48:

Onemli olan sey sen arkadasinla oturup sohbet etmekten hoslaniyormusun?? Ben artik boyle dusunuyorum ve gorusmeyi kesiyorum bazilariyla. Eger arkadasini seviyorsan gormezden sevmiyorsan musait degilim de gec.

Çok haklısın insan azda olsa değer görmek ister hep sen hep sen olmaz mesele kek börek degil mesele değer görmek

Benim artık hiç arkadaşim yok kafam rahat insanların bencilliklerinden bıktım

Aynı böyle bir arkadşim vardi annesi bana yakın oturuyordu sanıyorumki kız hic annesine gelmiyor megerse hep geliyor ama bana duyurmuyormuş isterse gorusurduk istemesse geldigini duyurmadan giderdi

Kopardim onlada baglari sende iyi düşün oda senin icin biseyler yapabilir bir yere çay icmeye cagirir olmadi bir parka cagirir sırf seni gormek icin
Dimi? Hep ben hep ben ne demek? Niye ben arkadaşımı görmek adına çırpınırken o bir şey yapmıyor? Cidden bu sene baydı iyice cevap vermez oldum mesajına. Bir de demez mi sana gelecektim mesaja döndüğün yok! Ay gelme lütfen diye bağırasım geliyor o an.

Onemli olan sey sen arkadasinla oturup sohbet etmekten hoslaniyormusun?? Ben artik boyle dusunuyorum ve gorusmeyi kesiyorum bazilariyla. Eger arkadasini seviyorsan gormezden sevmiyorsan musait degilim de gec.
İşin açığı kullanılma hissinden ötürü annem bile rahatsız oldu kızdan iyice. ben de bu 3 yılda fena halde soğudum. İletişimimiz hali hazırda kopuk zaten ama buraya gelince kankacılık oynuyor bana. Ama Allah var hala kapıma gelsin en samimi halimle karşılarım çinkü severim sayarım ama bu yıl bunu da söylene söylene yapıyorum.

Dışarida kahvalti falan yapin daha keyifli olur bence.
Yada mesaj atinca elini çabuk tut sen ona gitmeyi teklif et.
Bu eve gelme gitme olaylari bazen yorucu hale geliyor sırf bu yuzden gorusmek istemedigim insanlar var

Tövbe est.
Bidahaki aradıgında geldigini söylediginde tamam cay koy ben sana gelirim de :KK48:
Diyeceğim ya valla. Sanırsam kendini misafir ilan ediyor burada. Her yere çağırılsın istiyor. Ama limitimi doldurdu 3 yılda. Bu yıl mesajına eskisi gibi dönmedim sana gelecektim deyip küsmüş bi kere bana. :) hay allam neyse gece gece başını şişirmiyim kimsenin

Diyeceğim ya valla. Sanırsam kendini misafir ilan ediyor burada. Her yere çağırılsın istiyor. Ama limitimi doldurdu 3 yılda. Bu yıl mesajına eskisi gibi dönmedim sana gelecektim deyip küsmüş bi kere bana. :) hay allam neyse gece gece başını şişirmiyim kimsenin
Estagfurullah
Ama kendini kullandırma bundan sonra küserse küssün :)

Dışarida kahvalti falan yapin daha keyifli olur bence.
Yada mesaj atinca elini çabuk tut sen ona gitmeyi teklif et.
Bu eve gelme gitme olaylari bazen yorucu hale geliyor sırf bu yuzden gorusmek istemedigim insanlar var
Ya ben evimde misafir ağırlamayı seviyorum. Muhabbet yanına çay falan mis gibi. Ama resmen kafe işletmecisi oldum bu arkadaşın gözünde. Gelmeden önce sipariş de veriyor şunu yapsana diye yapıyorum ama samimi bir istek değil tamamen keyfi... Kullanım limitim doldu iyice. Dışarıda da görüşmek istemiyorum. 1 sene görüşmeyip özlesem daha iyi olacak :)

Ya ben evimde misafir ağırlamayı seviyorum. Muhabbet yanına çay falan mis gibi. Ama resmen kafe işletmecisi oldum bu arkadaşın gözünde. Gelmeden önce sipariş de veriyor şunu yapsana diye yapıyorum ama samimi bir istek değil tamamen keyfi... Kullanım limitim doldu iyice. Dışarıda da görüşmek istemiyorum. 1 sene görüşmeyip özlesem daha iyi olacak :)
Evde oturma işi genelde sırayla olur.bi de sipariş falan verilmez benim bildiğim ne varsa yenilir onemli olan muhabbettir yani ama arkadasin baya abartmis durumu.bana kalirsa bu kez umursama evde yatili misafir falan var de siz de goruselim de bakalim ne yapacak

Evde oturma işi genelde sırayla olur.bi de sipariş falan verilmez benim bildiğim ne varsa yenilir onemli olan muhabbettir yani ama arkadasin baya abartmis durumu.bana kalirsa bu kez umursama evde yatili misafir falan var de siz de goruselim de bakalim ne yapacak
Diyorum ya kullanıyor diye. Hem de her türlü.

Mesajına dönmedim. O bir şey yazarsa da buradaki önerileri dikkate alacağım ve size gelebilirim bizim ev musait değil diyeceğim ama eminim gidene kadar yazmaz gidince de vefasız arkadaş ben olurum. Beni çağırmadın bilmem ne diye :) gülüyorum sinirden artık.

Diyorum ya kullanıyor diye. Hem de her türlü.

Mesajına dönmedim. O bir şey yazarsa da buradaki önerileri dikkate alacağım ve size gelebilirim bizim ev musait değil diyeceğim ama eminim gidene kadar yazmaz gidince de vefasız arkadaş ben olurum. Beni çağırmadın bilmem ne diye :) gülüyorum sinirden artık.
Oyle yazarsa sen de beni çagirabilirdin dersin

X