Başım dönüyor ama dönmüyor(muş)

O zamanlar üniversitedeydim çok ders çalışmaktan aileden uzakta olmaktan stres üzüntü vardı sonra dideral verdi doktor biraz o iyi gelmişti

siz boynunuza baktirmis miydiniz ? Kesin taniniz vestibuler migren mi , cunku bana once o tani kondu ama boynuma bakildiktan sonra sorunun o degil boynumla alakali oldugu ortaya cikti ve tedavimi degistirince baya iyilesmeye basladim.
Vestibuler migren tanisinda cok iyi bir doktora gitmistim bana gunde 400 mg citrate formunda cok iyi bir marka magnezyum baslatmisti ben onu hala iciyorum eger taniniz kesinse mutlaka magnezyumu deneyin migren uzerinde kanitlanmis bilimsel arastirmalari var
Kesin vestibüler migren. Magnezyum kullandım daha kötü hissettim bıraktım

Kesin vestibüler migren. Magnezyum kullandım daha kötü hissettim bıraktım
Magnezyum migreni kotulestirmez ama keske birakmasaydiniz etkisini 1-2 ay sonra gormeyece baslarsiniz zaten magnezyumun migtene etkisi bilimsel olarak kanıtlamışitr

merhaba tedavinizi okudum nasil oldunuz peki?? umarim daha iyisinzdir
Merhabalar cok daha iyiyim yuzde 90 oraninda gecti cok sukur yuzde 10 var ama oda sorun degil artik . O kadar cok sey yapiyorum ki hangisi ise yariyor bilmiyorum. Kizimi enziriyordum o donem bitti artik gece uykum duzeldi. Fizik tedaviye gidiyorum haftada 3 gun. Boyun duzlesmesi yastigi kullaniyorum . Omurga sagligi icin yapilan bir hacamat yaptirdim. Magnezyum 400 mg devam ediyorum. Noroloji doktoru cok dusuk doz antidepresan verdi . Hangisi ise yaradi bilmiyrum ama bunlari yaptiktan sonra gecti bana gore fiziktedavi ve uykumun duzelmewi cok etkili oldu.
Benim vest migren olmadigim kesinlesti ama neden boyle oldugunu bulamadilar boyun duzlesmesi tek sebepti.

Merhabalar cok daha iyiyim yuzde 90 oraninda gecti cok sukur yuzde 10 var ama oda sorun degil artik . O kadar cok sey yapiyorum ki hangisi ise yariyor bilmiyorum. Kizimi enziriyordum o donem bitti artik gece uykum duzeldi. Fizik tedaviye gidiyorum haftada 3 gun. Boyun duzlesmesi yastigi kullaniyorum . Omurga sagligi icin yapilan bir hacamat yaptirdim. Magnezyum 400 mg devam ediyorum. Noroloji doktoru cok dusuk doz antidepresan verdi . Hangisi ise yaradi bilmiyrum ama bunlari yaptiktan sonra gecti bana gore fiziktedavi ve uykumun duzelmewi cok etkili oldu.
Benim vest migren olmadigim kesinlesti ama neden boyle oldugunu bulamadilar boyun duzlesmesi tek sebepti.
merhaba ayni sekilde belirtilerimiz.bende uc yildir bir tedavi ariyrm ama ozelde bi psikiyatriye gittigimde dizziness dedi.antidepresanla duzeldim bende ama birakinca ayni oluyorum.yuruyus yoga meditasyon ise yariyor.yani tamamen sinirsel uxulunce gerilince bas donme artiyor.bende magnezyum kullaniyrm.hacamatta kafadan yapin iyi diolar ama bilmiyorum

merhaba ayni sekilde belirtilerimiz.bende uc yildir bir tedavi ariyrm ama ozelde bi psikiyatriye gittigimde dizziness dedi.antidepresanla duzeldim bende ama birakinca ayni oluyorum.yuruyus yoga meditasyon ise yariyor.yani tamamen sinirsel uxulunce gerilince bas donme artiyor.bende magnezyum kullaniyrm.hacamatta kafadan yapin iyi diolar ama bilmiyorum
Kesinlikle dogru olabilir ben ayni zamanda terapi aliyorum , mindfulness egzersizleri yapiyorum stresimi baya azaltiyor bas donmem arttigi zaman mindfulness nefes egzersizleri yaptığımda bas donmem azaliyordu

Merhabalar, benimde aynı şekilde 5 ay once baş dönmesi atağım oldu ve sersemlik kaldı bu sersemliğin beynimim içinde olduğunı sanıyordum ama boyun hareketlerimle artan , ve durduğum yerde sabit duramadığımı gerçekten sallandığımı farkedince maalesef doktorların yönlendirmesi gereken boyun emarı çektirdim gittiğim nöroloji ve kbb maalesef bana yanlış teşhis koymuş.

İleri derece boyun düzleşmem ve omurgalarda özellikle kafa tasının hemen altında ki omurgalarda kaymalar varmış kaslarımda zayıf olduğu için denge sistemim bozulmuş .
1 aydır yüzüyorum, sabah akşam egzersizlerim var düzleşmesi için özel yastık kullanıyorum ve kayroptaki merkezinde yurtdışındayım tedavi olmaya başladım. 3 gündür iyiye gittiğimi farkettim oyuzden çok umutluyum Allah hepimizi kurtarsın.
Mutlaka boyun emarınızı çektirin
Şuan nasılsınız

Çok daha iyiyim çok şükür fiziktedavime devam ediyorum. Boyun düzleşme yastığım harici yastıkla yatmıyorum boynuma dikkat ediyorum açıkcası ve baya iyileşme katettim çok şükür
Evet şimdi okudum bahsettiklerinizi hangi yastığı kullanıyorsunuz bende kullanıyorum ama sanırım hiç faydasını görmedim bu arada yurtdışından demişsiniz bende Almanya’da yaşıyorum bu arada görme bozukluğu da yaşıyor musunuz ?
Şimdiden teşekkürler

Evet şimdi okudum bahsettiklerinizi hangi yastığı kullanıyorsunuz bende kullanıyorum ama sanırım hiç faydasını görmedim bu arada yurtdışından demişsiniz bende Almanya’da yaşıyorum bu arada görme bozukluğu da yaşıyor musunuz ?
Şimdiden teşekkürler
Almanyadaysanız eger mutlaka manuel terapiye gidin. Kayrolprakti doktorlarına manuel terapi başlayın aynı zamanda fiziktedavi çok onemli ben turkıyeden bir uzmandan online şekilde alıyorum çok memnunum derdime çare oldu sadece yastık yeterli olmaz onuda tabiki devam edin.
Benim yastıgı ve diğer egzersix için aparatı ekleyeceğim aşağıya.
Ben aynı zamanda terapiye başladım stresim artınca dönmem artıyor bunu farkettim
Günde 400 mg magnezyum citrate içiyorum

Bunlarda. Hangisi tamamen etkilş bilmiyorum ama hepsini yaptıktan sonra iyileştim özellikle en başta soylediklerim çok önemli.

Gorme bozuklugu derken biraz açar mısınız odaklanmada mı sorun yaşıyorsunuz ?

X