Basen sorunu ( fotoğraflı )

Canım süpersin tebrikler kac cm oldu ölçülerin bir sey kalmamis nerdeyse.
Spor yapıyor musun

Çok teşekkür ederim canım benim 36-38 beden giyiyorum artık.
Spor yapmıyorum. Ölçülerimi bu ayın sonunda alacağım tekrar bildiririm :)
Callanetics gibisini görmedim. Benim genetik olan basenlerimii bile eritti. Kesinlikle onu yap.

Callanetics klasigi yaptin degil mi canim kacinci sayiya geldin

ne durumdasin canım
59.8 oldum Canım. Bu sene son sınıfım. Çok spor yapamıyorum. İncelmedim gibi geliyor ama insanlar benden 1 tane gittiğini söylüyorlar. Acelem yok spora başlayınca fotoğraf atacağım tekrar :)
Sen ne yaptın ?

selam 1 haftadır ben de diyet ve spora başladım. yürümeye pek zamanım yok hem iş hem okuldan dolayı. akşamları evde spor yapıyorum. her gün yapmanın bir sakıncası var mı yoksa haftada 3 4 kez yeterli mi ?

İlk fotoğraf ile sonraki arasinda yirmi gün mu var gerçekten?ilk ve son sayfaları okuyabdim nasıl olduğunu anlamadım ama bayıldım,maşallah sana.lütfen ne yapmalıyım şöyle ben de yapayım

Bence sabirli olmalisin mesela 2 ay bolgesel calissan ve zayiflayacagin zamanda ne kadar memnun olacagini goreceksin pes etme bende su an bir diyetteyim ve 2 ay sonraki halimi dusunerek kendimi avutuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…