Barismak

Özünde iyi biri aslında ama ilk defa.boyle.birsey yaşadık. Normalde böyle birşey yapmaz. Ama yaptı işte

Özünde iyi olmasa şaşırırdım. İyi insan öfkeliyken belli olur. 7 aydır el kadar bebekle karım ne yaptı diye hiç mi üzülmez gelmez. İyi adam ben hata yaptım büyüklerimden de özür dileyim karım da affederse yuvamıza geri dönelim der.

Çünkü onu annesi durduruyor. Annesi istemiyor ki beni

Kimse dört dörtlük değil ki. Bebeğim var küçücük daha. Siz bekar misiniz bilmiyorum ama anne olunca bebeğin olunca çok farklı düşünüyorsunuz. Bekarken benim de kimseye eyvallahim olmazdi
18 yıllık evliyim.
Kolay demedim ki.
Adam şiddet uygulamış, polis çagırmışsınız, aileler duymuş ve aileniz sizi götürmüş.
Siz de boşanamam diye dua istiyorsunuz ama özür dileyin diyen arkadaşa neden özür dileyeyim diyorsunuz biz de diyoruz ki sihirli değnek mi degecek ?

Kimse dört dörtlük değil ki. Bebeğim var küçücük daha. Siz bekar misiniz bilmiyorum ama anne olunca bebeğin olunca çok farklı düşünüyorsunuz. Bekarken benim de kimseye eyvallahim olmazdi
Sizi iten adam bundan fazlasını da yapar, bebeğinize de şiddet uygular ilerde. Bunlara şahit olması mı iyi bebeğin? Bebeğe iyiliği ne barışmanın tam olarak da bebeği öne sürüyorsunuz?

O asla kimseden özür dilemez

O zaman nasil özünde iyi biri oluyor? Karisina yardim etmiyor, babaya ters ters konuşuyor, karisima siddet uyguluyor, cocugunu yok sayiyor. Ama özünde iyi bir. Benim türkcem mi yetersiz, yoksa "özünde iyi biri" en az bir iki iyi seyleri icermek zorunda degil mi?!

Anne olunca daha da önemli değil mi şiddet göstermeyen bir babayla büyümesi, kendine kıymet veren bir anneyle büyümesi? Ki kocanız baba olmayı da başarıp 7 aydır çocuğuyla ilgilenmemiş birisi... Herkes boşansın derdinde değiliz ama siz de durumu lütfen iyi analiz edin.

Çok doğru söylüyorsunuz. Babam da dönmemi istemiyor zaten o adamdan bişey olmaz diyor. Ama bilmiyorum ya kafam çok karışık herşeyden önce bebeğimi düşünüyorum

Siz de zaaf var kopamıyprsunuz arada çocukta var yani nedir bu kadar birleştirmeyen? Niye elinden tutup düzen kuralım demiyor ki bu adam

Evet haklısınız bu kadar dusuncesizlik olmaz. Ortada cozulemeyecek bir sorun yok. Buna rağmen donmuyorsa aramiyorsa neyi bekliyorum diyorum. Çok gelgitler yaşıyorum kafamda

Siz de zaaf var kopamıyprsunuz arada çocukta var yani nedir bu kadar birleştirmeyen? Niye elinden tutup düzen kuralım demiyor ki bu adam
Mezhepten dolayı. Onu ailesi illa bizim şehrimizde yaşanacak diyor ,kimsem yok orada ve çok uzak. Benimkilerde madem öyle oğlunuz gelsin yada ortada bir yerde olsunlar ikisi birlessin diyor. Ama onlarda taviz yok. Ben artık gitmeyi kabullendim , taviz veren ben olacağım . Onunda beni gittiğime pişman etmemesi lazım

Evet haklısınız bu kadar dusuncesizlik olmaz. Ortada cozulemeyecek bir sorun yok. Buna rağmen donmuyorsa aramiyorsa neyi bekliyorum diyorum. Çok gelgitler yaşıyorum kafamda
Zamanla geçecek.
Önce kendinle ilgilen, kendine değer ver.
Mutlu anne, mutlu çocuk demek,
Mutlu evlilik o evlilik süresi içinde anlayışlı eşlerle gerçekleşir.
Şimdi siz dönseniz adam burnunu sürttüm geri döndü diyerek her şeyi yapmayı reva görür kendine.
Değer mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…