Barismak

Çok doğru söylüyorsunuz. Babam da dönmemi istemiyor zaten o adamdan bişey olmaz diyor. Ama bilmiyorum ya kafam çok karışık herşeyden önce bebeğimi düşünüyorum
Eşiniz düşünmüyor ama bebeğinizi.
Sizi itmiş hani aslında itmek dediğiniz şey şiddet öyle ufak bir iteklemeyle morluk falan olmaz. Aileniz gelince de küçük bebeğimiz var deyip alttan almamış. Babanızı suçluyor utanmadan.
7 aydır da hayatında kimse olmadan durduğunu sanmaniz da çok iyi niyetli.

Evet haklısınız bu kadar dusuncesizlik olmaz. Ortada cozulemeyecek bir sorun yok. Buna rağmen donmuyorsa aramiyorsa neyi bekliyorum diyorum. Çok gelgitler yaşıyorum kafamda

İyi oldu konu açtığınız.
Eğer düşüncenizi doğruya çekerseniz gel gitler yerine sağlam adımlar atarsınız.
Çözülmeyecek sorun yok diyorsunuz da sorunu çıkaran da o gelmeyen de o.
Eşler birbirinin sinirini, üzüntüsünü göğüsleyip sakinleştiremedikçe ne işe yarar? Adam dövmeye kalkışmış siz düştüm diye onu güzelliyorsunuz, aslında iyi biri dediğiniz adam çocuğuna sahip çıkmamış, anasının sözünü tuttuğu konuya bak karından af dileme diyor aynı adam senin babana da saygısızca bir sürü konuşmuş.
Sen var bu işten vazgeç asıl güçlü durup reddetmesi gereken, sen kötüsün diyecek kişi sensin.

Özünde iyi şu demek: İşler yolunda giderken ve istediği her şey olurken iyi

Evliliğiniz de birseyler birikmis ve ufak bir problem kopmaya neden olmus ki yorumlarda 7 ay ayri olduğunuzu yazmissiniz adam çoktan sizi çıkarmış hayatından

Neden dava açmıyor ozaman
Neden açsın? O da para kaybı. Davaya para, avukata para, nafaka falan ohooo hep cebinden çıkacak. Hem şimdi rahatı yerinde, arada avlanıyor eppeğine bakıyordur. Anası da pohpohluyor bi güzel. Baba evinde, elinizde çocukla diken üstünde hisseden sizsiniz.

Küçücük bebeği olan kişi bebeğini ve karısını düşünür. Aileniz dağ gibi arkanızdaymış ne güzel. Davayı siz açın yolunuza bakın. İlk defa böyle bir şey yaşadık diyorsunuz da zaten perde açılmış artık. Barışsanız daha büyük şeyler yaşarsınız. Önünüze bakmak en iyisi. Bazı şeyler için gurur bir kenara bırakılır. Hâlâ burnunun dikine gidiyorsa ne demeye koca diye yanınızda taşıyacaksınız? İki çocuğum var boş keseden sallamıyorum. Baba olacak adam babalık yapacak. Adam babalık yapmıyor. Çocuğumun kokusuna muhtaç ederim geri de basmam.

Özür dilemedim ama yuvamin yikilmasini istemediğimi, ikimizinde hatalarinin olduğunu belirttim. Âma hala öfkeli olduğunu sınırının gecmedigini çocuk olduğu için yanlış bir karar vermek istemediğini söyledi. Açık kapı birakiyor artık olmaz demedi. Hatta ben dedim olmuyorsa karar verelim herkes yoluna baksın dedim dava açılsın dedim. Niye acele ediyorsun bekledigin biri mi var dedi bana

Umarim hayatinda biri yoktur bunu tahmin etmek zor degil o hayatini yasayacak cocuk sizde sonra 2 yil gececek barisalim diyecek bence zaman değil karar verdirin adama bian once sonra tlf da baska seyler yasamayin

Neden dava açmıyor ozaman
Açmaması daha iyi evi siz terketmissiniz evi terkeden kusurlu bulunur sizin hataniz hemen darp raporu almamaniz ayrica bende ayrildim 4 seneden fazla oldu davayı ben açtım ve hakim resmen benim avukatligimi yaptı karsi tarafi sürekli azarladi sürekli ailesi ve kendisj eziyet etmişti benim avantajim cocugumun olmamasi suan yeni evlilik yaptım cok mutluyum

Hayır eşim soyluyor ailen yuvamı yıktı diyor. Babama da ters ters konuştuğu için zaten babam götürdü. Alttan alacak hiçbir kelime kullanmadı.
Ya ne yapacaktı ya adam. Eşiniz kendi kızının sağında solunda azıcık İTTİRME ile morluklar olduğunu görse bırakır mıydı kızını kocası olacak herife . Allah size akıl fikir versin

Ben darp raporu aldım. İki ay uzaklaştırma almıştı ve bitti uzaklaştırma

Dayak yedigibiz adamla barisin diye dua falan etmem ben, siz de etmeyin

Ben eşimi 7 yıldır tanıyorum öyle hemen birini hayatına alacak biri değil. Yapacağını sanmıyorum ama yine de çok bilen çok yanılır demişler. Allah a havale ediyorum eğer yanlış bişey yaptiysa

Siz baya safın tekisiniz. İyi ki aileniz değer veriyor da sahip çıkmış yoksa hamsi gibi kemiğinizle yerdi bu adam sizi. Başka kadın olsa "Önümden çekilirsen olabilir, gencecik kadınım, senin şeyinin keyfini mi bekliycem çakal?!" der gider davayı açardı, siz lafı yiyince pısmış kalmışsınız. Gözünüzü açın, adam uçana kaçana yürüyor şimdi, ondan rahat, hem evi bozulmadı hem karısına çocuğuna bakan var, hem anası pohpohluyor, adamın keyfi yerinde. Siz de açmayın dava falan, para kaybı yaşatmayın, düzeni bozmayın, yaşayın gidin kıyıda köşede. Gölge etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…