Barismak

10 yıl çok uzun bir süre. Hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun
Aynen çok uzun ama zaman geçtikçe de bize bizden başkası olmuyor onu anladık iyice. İkimizinde sorun çözme yeteneği yok bunu farkettim , onun üzerine kafa yoruyoruz şimdi. Çok iyi anlaşıyoruz, görenler maşallah ne mutlu çift der. Tamam yeniden evlenelim diyip diyip gericekiliyoruz. Ama çocuğumuzu hiçbirseyden ne o , ne ben mahrum etmedik cok sukur.istediği sıklıkta görüşmelerine çok özen gösteriyorum.

Hayır eşim soyluyor ailen yuvamı yıktı diyor. Babama da ters ters konuştuğu için zaten babam götürdü. Alttan alacak hiçbir kelime kullanmadı.
Rahat rahat dövemediği için içine dokunmuş demek kıyamam. Bişey diyeyim mi 7 ay karısız kalmamıştır ondan aramıyodur. Demek burda aylardır yıllardır evli olduğunu anlamadım diyen kadınlar haklı, evde kadın yok, sağda solda instada feysbukta hiçbir yerde yok çünkü gitmiş.

Sizi itince sağınızda solunuzda morluklar oluştu?? Şiddet gördünüz yani. Allah bilir ailenize de keşke karışmasaydınız kocamla mutluydum bizi ayırdınız falan diyorsunuzdur. Böyle bir akrabam vardı, dayak aldatma var diye ailesi sahip çıktı, sonradan sizin yüzünüzden boşandım dedi bi de ailesine. Öfke problemi varmış ve asla gönlünüzü de almamış. Neden siz peşine düştünüz bu adamın?
Özünde iyi biri aslında ama ilk defa.boyle.birsey yaşadık. Normalde böyle birşey yapmaz. Ama yaptı işte

Aynen taş olsa çatlar gercekten. Biz bebegimizle ilgili bir konu hakkında tartıştık çok önemsiz bir konu. Bende gergindim çünkü çocuğuma tek başıma bakıyorum yeni doğum yapmıştım zaten uykusuzluk hat safha. Ailem başka şehirde kayınvalidem zaten sevmez oyuzden hiç doğum yaptığımda da gelmemişti. Yani kısacası tek başıma ilgileniyordum bebekle. Biz tartıştık eşim biraz beni itti ititnce sağa sola çarptım morluklar olustu.ailelerimiz duydu benim ailem çıktı geldi onun ailesi çıktı geldi. Olay büyüdü. Beni ailem aldı götürdü. Bu da gurur yapıyor seni kim aldı goturduyse çocukla.da.o ilgilensin dedi oyuzden hiç arayıp sormuyor dava da acmiyor
Bu adam için üzülmeye değmez.Sana şiddet uygulamış özür dileyeceğine üste çıkıp trip atiyor.Ben olsam çoktan tekmeyi basıp umrumda bile olmazdi.

Özünde iyi biri aslında ama ilk defa.boyle.birsey yaşadık. Normalde böyle birşey yapmaz. Ama yaptı işte
Karısını dövenlerin çoğu özünde(!) dışarıda falan iyi biridir. Zaten öfkelendiğimizde yanlış zamanlarda içimizden çıkan kişi bizi biz yapar. Ben niye eşime sinirlenince vurmuyorum ya da itmiyorum?

İtekledi biraz bende düştüm

Yani ailenizin sizi götürmesini anliyorum. Bu adamdan size hayir yok. Sizi bir saniye bir yana koyalim: Esiniz cocugunuzu yok sayiyor. Size zamaninda yardim etmedigi gibi, bebeginizin hayatinda 7 aydir yok. Yani bir bebegin hayatinda bu ne demek anliyorsunuz degil mi? Hani sizi ittigini affettiniz diyelim, bunu nasil kenara atacaksiniz? Beyefendi gururlu felan degil, haysiyetsiz.Allah islah etsin.

X