Barismak

Ben darp raporu aldım. İki ay uzaklaştırma almıştı ve bitti uzaklaştırma
Öyleyse ac dava ne bekliyorsun baksin annen cocuguna git ayaklarinin üzerinde dur evlisiniz ama cocuguna ve eşine sahip cikmayan bir baba var ayrica sizinle ayrılabilir ama sizden ayrilincs çocuğundan da ayrilmiyor babanla annenden değil o cocuk esin ve senden senin cocugunda esinin değil mi suan sağlıklı dusunemiyorsunuz ama bu adamdan ne koca olmuş ne de baba o cocuk buyurken 7 ay hic yaninda yokmus yapmayın kendinden olani sevmeyen sizi hic umursamaz

dua edelim de kabahatli taraf siz iseniz özür dileyip sevdiğinizin geri dönmesi için çabalasanız da olur sanki. kabahatli taraf karşı taraf ıse o çabalasın çabalamıyorsa bırakın gitsin

Aslında istiyor ki adam gelsin kapısına özürler dilesin karıcım nolur beni aff et birdaha yapmam etmem sürünsün sonra aff etsin.Bu adamda onu anca rüyasında eder.Zaten pişman olan şimdiye 100 defa olmuştu.Adamın umrunda bile değil.Dava açmasın diye vakiti uzatiyor işte.
Böyle bir adami neden isterki insan orasi ayrı bir konu zaten.

Biraz mi itti? Biraz itmeyle saga sola carpip morluk oluşmaz. Dayak yemişsiniz resmen. Biz ailelere kiziyoruz neden sahip cikmiyorlar kizlarina diye ama bir gercek ki bazilarina iyilik, sahip cikmak yaramiyor işte.
Bunun neresi gülünecek, küçük mevzu illa hastanelik mi etmeliydi.
7 ay aramayan adam da sevmiyordur, zorla kendinizi aldirsaniz yine sevmeyecek sevmeyecek. Bu sefer daha agir siiddet gorursunuz.

Adamın şimdi keyfi yerinde ki, bi ara alır gelir karısını da işte, hele biraz daha keyif yapsın.

7 yıldır tanıdığınız adam size şiddet uygulayıp birde üstüne 7 aydır sinirim geçmedi triplerine de girer miydi? Size karşı sevgisi olsa bu kadar uzak durabilir miydi?
Rahati yerinde olmasa isterdi sizi hayatında, kendini düşünerek yapardi bunu en azindan. Her yönden keyfi yerinde demek ki. Evlat falan da görmüyor gözü.
Gerisini siz düşünün.

ay evet biz sorana kadar bi de o kadar küçük bi mevzu ki gülersiniz demişti. Küçük mevzu: dayak yemek

Özünde iyi biri aslında ama ilk defa.boyle.birsey yaşadık. Normalde böyle birşey yapmaz. Ama yaptı işte
Özünde iyi bir insan bebeğiyle karısını bırakıp ta 7 ay saçma sapan bir gururu için sizi terketmez. Gözünüze perde inmiş gibi bir haliniz var. Kendinize gelin.

Adamın ağzından çıkacak iki cümleye umut bağlamışsinız. 7 aydır eşi çocuğu ile birlikte evden ayrılmış beyfendi 'neden acele ediyorsun' diyebilecek kadar şuursuz biri.
Yerinizde başka biri olsaydı şimdiye kadar çoktan boşanmış, ikinci evliliğini yapardı bu sürede.

Neden dava açmıyor ozaman
Niye mi acmiyor ?
Açınca nafaka odeyecek hem size hem çocuğa, maddi manevi tazminat davası açarsanız onu da ödeyecek üstelik suclu taraf kendisi
Niye açsın ?
Sanmıyorum ki şimdi bile 7 aydır umursamadigi çocuğu için size para gönderecegini.

Hayır eşim soyluyor ailen yuvamı yıktı diyor. Babama da ters ters konuştuğu için zaten babam götürdü. Alttan alacak hiçbir kelime kullanmadı.
Adam burnuna halka takıp gezdirecek kadın arıyor "Yok gururmus yok kim goturduyse o getirsin "
Böyle kazma adamlarla tekrar birleşmek niçin dua isteyeceğinize ALLAH size güç kuvvet versin iş nasip etsin ayaklarınızın üstünde durun.Birvde ananiza babanıza ömür versin,sizin arkanızda durmuşlar hanzonun eline mahkum etmemişler.Tabi sizde şimdi hormonlar tavan akıl pazara gitti.Kocamda kocam diyorsunuz.,ama adamın umrunda değil,burnunuz sürtülsün,bir daha ailenizi görmeyin ona bağımlı yaşayın diye tenhalarda bekliyor çakal......

Biz tartıştık eşim biraz beni itti ititnce sağa sola çarptım morluklar olustu.
Biraz itseydi sendeler geri giderdiniz. Bayağı dayak yemişsiniz, hala barışma derdindesiniz. Umarım boşanırsınız, çocuğunuzu öyle bir aile ortamında büyütmezsiniz. Adamın da gönlü yok belli ki aylardır çabalamadığına göre, en hayırlısı bu olur herhalde.

Biraz sert konuşacağım ama madem ayrılmayacaksınız neden bu adamların suyuna gitmiyorsunuz? Zaten çoktan gerekçeleriniz var şiddet için "özünde iyi biri, kimse mükemmel değil" diye. E tamam o zaman polis de çağırmayın, aileleri de işe katmayın. Karı kocayız, olur öyle şeyler deyin geçin.

Yani adamın huyunu biliyorsunuz, kendinizi itekletecek şeyler yapmayın o halde. İteklerse de polisi aramayın, ertesi sabah kalkın kahvaltısını hazırlayın güler yüzle.

Hem şiddet görüp hem yeniden peşinden koşup beyefendinin keyfini beklemek çok daha mı iyi oldu?

Boşanmayacak olanlar, şiddeti aldatmayı normal kabul edenler, olayı büyütmesin.

Üstüne bir de fırsattan istifade mağdur ayağıyla başka kadınlarla takılmıyorsa ismimi değiştiririm.

Çok saçma ya. Her şeyin arkasına bir de bebek. 3 gün sonra zaten boşanmayacağınız halde çıkarttığınız olaylar yüzünden çocuğunuzun psikolojisi de normal olmayacak.

Bakın şiddet var iteleyip kakalamakta bir şiddettir ayrıca psikolojik şiddette var bence barışmayın yani ben olsam barışmazdım

Üstüne bir de fırsattan istifade mağdur ayağıyla başka kadınlarla takılmıyorsa ismimi değiştiririm.
Dedim az geride, kadınların aylarca yıllarca evli olduğunu anlamadım dedikleri erkekler bunlar işte. Evlilik demeye bin şahit isteyecek bi evlilikleri olduğu için kadıncağızlar anlayamıyor. Eskaza yakalanınca da çok para istiyor, yokuş yapıyor, yakamdan düşmüyor diyor sıralıyorlar yalanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…