Barismak

ay evet biz sorana kadar bi de o kadar küçük bi mevzu ki gülersiniz demişti. Küçük mevzu: dayak yemek
Tartışmanın çıkma sebebi çok basit bir sebepti. Oyuzden gulersiniz dedim. Tartışma büyüdü hakaretlere gitti sonra da itip kalkma oldu

Kimse dört dörtlük değil ki. Bebeğim var küçücük daha. Siz bekar misiniz bilmiyorum ama anne olunca bebeğin olunca çok farklı düşünüyorsunuz. Bekarken benim de kimseye eyvallahim olmazdi
Bebeğim var, 6 aylık ve sizinle aynı düşünmüyorum. Bana bunu kocam yapsa, dönmem. bebeğini kaç kere gördü bu adam ya. bebeğine Bez aldı mı, bir ihtiyacın var dedi mi yok. Adam özür dilemez, babanıza laf saymış, sizi iteklemiş, babalık yapmamış, lohusa kadını alttan almamış. Siz hala barışalım derdindesiniz, hatta eminim dava açmadığı için mutlu bile oluyorsunuzdur, niye? Bu hayatta tek erkek o değil, tek boşanan siz değilsiniz. Bu inat niye? sizin gibi kadınlar sayensinde bu erkekler kendilerimi bulunmaz hint kumaşı sanıyor.

Saçma ayrılık nedeni dediğin şey bu muydu, adam sana şiddet uygulamış
Aileni takdir ettim valla arkanda durup ezmelerine izin vermemişler
Hadi karısını geçtim de küçücük çocuğuna 7 ay bakmayan adamı adam sayıp yanıma almam.
Dava aç boşanın diyeceğim de hala nasıl barışırız diye yazdığın aklıma geldi

Yorumlarınızı beğenmekten yoruldum o kadar haklısınız ki sadecce sizin yazdığınız 5 yorumu okusa aklı başına gelir konu sahibinin ama barışmayı kafasına koymuş bile.

Yorumlarınızı beğenmekten yoruldum o kadar haklısınız ki sadecce sizin yazdığınız 5 yorumu okusa aklı başına gelir konu sahibinin ama barışmayı kafasına koymuş bile.
Neyse ki gelen giden yok, yoksa karakolluk olmamışçasına bugün barışır dediğiniz gibi. Çünkü BEBEK VARmış ortada

Özünde iyi biri aslında ama ilk defa.boyle.birsey yaşadık. Normalde böyle birşey yapmaz. Ama yaptı işte
Benim kocam özünde iyi insan ama beni hiç iteklemedi, vurmadı.
Ya sizinkinin özünde başka bi şey var ya benimkinin abasjsjsk
İyi insan kimseye zarar vermez arkadaşım! Hele emziren karısına aslaaaaa! Emzirmese bile vermez. Vermez işte! Vermeeeeez!

Çok doğru söylüyorsunuz. Babam da dönmemi istemiyor zaten o adamdan bişey olmaz diyor. Ama bilmiyorum ya kafam çok karışık herşeyden önce bebeğimi düşünüyorum
Bebeğini düşünüyorsan asıl dönmemelisin! Çünkü sana bunu yapan bebeğe de yapar! Yazık ya bebeklere çocuklara çok üzülüyorum. Keşke kötü insanların, şiddete meyilli insanların çocuğu olmasa of!

Aynı aynı ablam
Eşi aldatıyordu
Her allahın günü beni arar anlatırdı
Uc yıldır aynı sey uf boşan yani fılana getirdik olayı
Babam annem dıger kardeslerımızde dahil oldu olaya, boşan gel evin hazır dedik

'Benım ailem benım yuvam benı boşatamazsınız' ddi hahahahhahaa gel de Cıldırma

Gecen yıne dert anlatıyor
Dedim sen boyle dedın ( benım ailem benım yuvam Bla Bla Bla) bılmem ne zaman , ben karısmam artık bana anlatma dedım.

Ben oyle bıseyı asla dememısımdır dedi ıyı tamam asla demediysen halen devam ediyor aldatılma hikayen, kalk Sımdı bosan hadi dedım.

Yıne tık yok ççekmeye devam

Aman ha sakın boşan demeyin. Valla iki gün sonra o çok huzurlu (!) yuvalarını siz bozmuş olursunuz. Ben gördüm yani kulağımla duydum annesine bunu derken kadını. Bazıları o rezil hayatta kalmayı hak ediyor boşverin değmez

bebeğimi düşünüyorum diyorsun eğer gerçekten düşünüyorsan o adamdan uzak dur ne güzel ailende arkanda durmuş aç boşanma davasını, şiddet meyilli bir adamın yanında mı büyüyecek çocuk

uzak dur bacım uzak. aklını başına devşir

Çok doğru söylüyorsunuz. Babam da dönmemi istemiyor zaten o adamdan bişey olmaz diyor. Ama bilmiyorum ya kafam çok karışık herşeyden önce bebeğimi düşünüyorum

çocuğumu düşünüyorum diye anca kendinizi kandırabilirsiniz. çocuğunuzu düşünseniz polislik olacak kadar dayak yediğiniz evde yaşamasını istemezsiniz. siz kendiniz sevdiğiniz için adamı barışmak istiyorsunuz. hemde adam sizi itip kakmasına, babanıza ve çocuğunuza rağmen barışmak istiyorsunuz.
7 aydır çocuğunu aramayan sormayan görme ihtiyacı hissetmeyen dolayısıyla sevmeyen bir adamla çocuğu aynı eve sokma motivasyonunuz kendi gurursuzluğunuzdan başka birşey olamaz.

Baştan sona okudum sabırla. Sorularım var:
1. Adam ayrı kaldığınız bu 7 ay boyunca size ayni veya nakdi (para, yiyecek, giyecek, bez, mama vb.) herhangi bir şey verdi mi?
2. Çalışıyor musunuz?
3. Düğün altınlarınız nerede?
4. Ortak alınmış ev, araba vb. var mı?
5. Eşiniz ne iş yapar?
6. Yaşlarınız kaç ve kaç yıldır evlisiniz?
7. Daha önce kaç kez size hakaret, küfür, itme, vurma, çekme, sıkma, üste yürüme vb. şiddet gösterdi?(Polis çağıracak raddeye geldiyseniz bu ilk kez olmamıştır, hiçbir zaman ilk seferde çağrılmaz o polis!)
Bir dua edilecekse eğer bu dua sizi o rezilin elinden kurtarıp dağ gibi arkanızda duran anne babanıza edilmeli. Duayı onlar için edin.

Para mara göndermemiş sanırım, kim götürdüyse o baksın gibi bişeyler demiş. Bi de anasının ağzıyla hareket ediyormuş, o cinbaz anası para gönderme aklı başına gelsin demiştir bu dırzo da dinlemiştir. Zaten böyle ana ağızlı bi tipin üstüne mal mülk vermez ailesi, kendi üstlerine alırlar olanı da.

Ya çevremde alanında çok ünlü iş kadınları var, alanında uzman klinik psikologlar var bak onlar çocuklarını hiç düşünmeyip boşanmışlar tühh onların aklına gelememiş.

Tanıdığım bir kadın çocuğunu tek başına büyütüyor. Çocuk babasıyla hiç görüşmemiş kadının kendi üstünde soyadı bile. Çocuğun muazzam sosyal zekası var, tam bir centilmen hem de sportmen. Ama dayımın çocuğu var ana baba birlikte çocuk aşırı lakayt ağzı bozuk. Yani mesele nasıl yetiştiği.

Oh ne güzel, kadına ve çocuğa para harcamıyor. Niye dava açsın ki o zaman? Dava açarsa hem haksız konuma düşüp tazminat vb. verir hem de nafaka. Şu an kadına ve çocuğa harcamadıklarını her gece orda burda çıtır çıtır yiyor. Mis gibi. Kocası kendi açısından çok başarılı. Gemisini fıstık gibi yürütüyor.
Konu sahibi de dava açmadığı her gün nafakasından hak kaybediyor. Darp yüzünden dava açma hakkını da kaybeder yakında. Tazminat falan da alamaz. Muhtemelen adam da o yüzden oyalıyor onu.

Yazdıklarınıza biraz baktım. Adam size şiddet uygulamış, polis çağırmışsiniz. Bebeğimiz var diyorsunuz. Asıl bebeginiz olduğu için mantıklı düşünün bence. O çocuk büyüdüğünde onun önünde size bir zarar verirse, çocuğunuza zarar verirse daha mı iyi? Bakin mutlu anne mutlu bebek demektir. Çocuğunuzun mutluluğu için önce kendi mutlulugunuzu düşünün ki ikinizde mutlu olun. Çocuk için barışip hayatı çocuğa da zehir etmeyin. Zaten adam ilgilenmemis ki gelip almamış bile sizi. Saygısızlık hat safhada bir de baba olacak öyle mi? Mantıklı düşünün ve aileniz arkanızda olduğu için şükredin. Gelmek isteyen gelir, gönül almak isteyen alır. Sizin bir hatanız yoksa siz yolunuza bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…