Kardeşim İçin..

🍀Kalan 58.000
500 tane okudum, bağışladım. Rabbim ferahlık versin. Maddi, manevi hastalıklarına şifa versin; evladının başında huzurlu aile hayati nasip eylesin. Ancak daha önce de belirtilmiş ama geç olmadan mesleki olarak sıkıntı olacaksa dahi tedavi sürecini başlamak hem onun için hem aile hayatı için daha sağlıklı olur ihmal etmeyin 🍀Rabbim yardımcınız olsun🍀

🍀Kalan 58.000
500 tane okudum, bağışladım. Rabbim ferahlık versin. Maddi, manevi hastalıklarına şifa versin; evladının başında huzurlu aile hayati nasip eylesin. Ancak daha önce de belirtilmiş ama geç olmadan mesleki olarak sıkıntı olacaksa dahi tedavi sürecini başlamak hem onun için hem aile hayatı için daha sağlıklı olur ihmal etmeyin 🍀Rabbim yardımcınız olsun🍀
tedavisine başlayacak inşallah sağlığı için ...ALLAH RAZI OLSUN evet bebekleri var küçük artık sözleşmesi yenilenmedi mi de az yenecek edecek biz de elimizden geleni yapacağız ...ALLAH BİR KAPI KAPARSA BİR KAPI AÇAR..
bakalım belirsizlik kötü insanlar hep geçim kaygısı malum.

Selamün Aleyküm arkadaşlar;
Sizlerdem kardeşim için dua istiyorum ne olursunuz? Kardeşim astsubay doğuya atandı bazı sıkıntılar korku stres arkadaşının şehit olması vb durumlardan dolayı kendini nasıl kasmışsa panik atak başladı.Evli küçük çocuğu var neredeyse yuvası bozulma noktasına geldi. Bizim ana baba vefat ettiler antideprasan kullanacak işinden olacak diye de korkuyorum bir belirsizlik var bu durumu yaşayan bilgisi olan kimseleride bulamıyoruz soramıyoruz...
Kardeşimin sağlığı ve şu sıkıntıların defi için 41 yasin ve 70 bin YA ŞAFİ niyetledim ilk başta ne okusam nasıl dua etsem de bilemedim...
Ne olursunuz dualarınıza kardeşim Muratı da alın..
Kimin duası kabul olur bilinmez...
ALLAH'IM bin kez razı olsun şimdiden...
Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın inşallah amin..
2000 ya Şafi aldım

X