Barışmak mı istiyor tekrar yazar mı

Sekerportakaliii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
821
475
Daha önce burada çok defa konu açtım bu konuyla ilgili 6 ay önce ayrıldığım sevgilim var birlikte uzun zamandır aynı evde kalıyorduk çok mutlu olduğunu söylerken evlilik planı yaparken bir gece kavga sonucu çekip gitti bir daha da yüzünü görmedim çok büyük laflar etti dünya parçalansa dönmeyeceğim ben unuturum kalbime gömerim ben güçlü biriyim gibi . Bende o zaman beni her yerden engellemesini söyledim ulaşamamak için o da engelledi . Ben öğretmenim yaz tatili başlangcında memleketime geldim watsapta engeli kaldırdığını gördüm instada baktım kaldırmamıştı. Aradan bir ay geçti instadan kaldırdı . Sonra bir gece yazmamak için numarasını sileyim dedim sildim arama kaydına bakarken eski olan elim çatptı watsapta aramış bulundum . O kadar zaman yazmıcam diye yeminler ederken nasıl yaptım anlamadım . Sonra sabah nasılsın yazdı işte bi kaç konuştuk benim eniştem öldü biliyor musun dedi teyzesinin kocası. Çok kötüyüz toparlanamıypruz dedi vs . Sonra bende üzüldüm dedim bir şeye ihtiyacın olursa söyleyebilirsin dedim görüşürüz yazdım uzattı bu işte sürekli sen iyi olda bana yeter vs diyor sürekli çok kötüyüm ben her şey bombok oldu diyor ama yine de soğuk konuşuyoruz eski konular hiç açılmıyor. Bende sürekli çok kötü olduğundan bahsedince zamanla alışılır anlatırsan rahatlarsın iyi gelir dedim . O da sen gelince konuşuruz mesajla anlatılmaz dedi. Bakarız dedim bende. Okullar başlayınca mesaj attı bana nasılsın okul başladı mı diye. Sürekli soru sordu hayatımla ilgili şu noldu bu noldu diye. Sonra bende ailen nasıl oldu dedim çok şükür iyiye gideceğiz dedi . Ben de zaman gerekiyor dedim . Evet zaman her şeye ilaç değil alışmaya çalışıyorum hiç güzel olmasa da dedi . Ben de hayat çok acımasız alışmak zorunda bırakıyor insanı dedim . O da evet düşünüyorum güzel anılar var keşke mutluluk sonsuz olsaydı dedi . Ben de maalesef inişli çıkışlı hayat olmuyor dedim . O da inişli çıkışlı olması keyif veriyor dedi. Ben konuyu değiştirdim sonra o gece konuştuk iyi geceler görüşürüz dedi on gün oldu bir daha yazmadı da . Ne istiyor ne bu anlam da veremiyorum bir daha barışamayız biliyorum çok kötü şeyler yaşattı bana ama hala her gece rüyamda görüyorum çok zorlanıyorum. Tam unuttum bitti derken böyle yapması çok üzücü . Barışmak mı istiyor onu bile demiyor ne istiyor?

Bence artık bu ilişkiyi geride bırakıp önünüze bakmanız gerekiyor

Barışmak isteyen gerçekten adım atar. Tam unutmaya yüz tutmuşken böyle bir iletişim gereksiz olmuş ama yapacak bir şey yok artık. Umut bağlamayın bu kişiye.

Barışmak isteyen gerçekten adım atar. Tam unutmaya yüz tutmuşken böyle bir iletişim gereksiz olmuş ama yapacak bir şey yok artık. Umut bağlamayın bu kişiye.
Sevildiğine inanmayan birisiydi hep daha önce hiç ayrılmadık ama küsken hep ben adım atarsam gelirdi ben adım atmazsam istemediğimi düşünürdü . Ben şimdi konuşmalarımda artık yeni bi hayat planım olduğunu hissettirdim ve çok kapıyı çarparakta gidince cesaret edemiyor da gibi geliyor çünkü benden bir adım da göremedi

Kusura bakmayın ama hiç bir zaman unutmamışsınız, daha doğrusu unutmak gibi bir çoban olmamış. Neyse siz böyle unutmamaya devam edin. Yakından güzel haberlerini alırsınız.
Onun evleneceğini hiç sanmıyorum ben evlenirim o evlenmez hayatında benden önce bi ilişkisi dahi olmamıştı hep takılmış etmiş görücü usulü asla evlenmez ve çok zor bi insan kimsede çekmez onu

Onun evleneceğini hiç sanmıyorum ben evlenirim o evlenmez hayatında benden önce bi ilişkisi dahi olmamıştı hep takılmış etmiş görücü usulü asla evlenmez ve çok zor bi insan kimsede çekmez onu
Siz öyle zannedin. Annesi birisini bulduğunda, birazda ona uygunsa gayette kabul eder. Ayrıca çok zor insanmış da, kimseyi çekemezmişte geçin bunları size zormuş başkası için öyle olmayacak.

Bu adam sizin özgüveninizi yerle bir etmişti, acaba ne demek istiyor diye düşünüyorsunuz hala.
Evet öyle büyük ihtimalle şu an benim gel dememi bekliyor çünkü gelince konuşuruz mesajl anlatılmaz dedi alakasız bir şey yani anlatacağı bir şeyde yok . Ama dilim varmıyor yani gel demeye size şöyle anlatayım benim babam ben doğduğumdan beri psikoz hastasıydı hiç bi zaman normal bir baba figürü bi aile yapım olmadı . Bu kişiyle aynı evde yaşayınca hani benim üzerime çok düşüyordu yemek yemek üşüme vs konularında bende hep içten içe babalık duygusu çok fazla diyordum aslında yerine mi koydum bilmiyorum . Hep dedim ki benim bi ailem olacak sonra gidince hepsi yıkıldı benim için çok ağır yaşadım o yüzden bu süreci . O yüzden hem unutamıyorum hem geride dönemem

O da inişli çıkışlı olması keyif veriyor dedi.
Gerçekten istediginiz roller coaster gibi bir ilişki mi ? İn-çık aman ne keyifli !
Huzurdan keyif alan biri er ya da geç karşınıza çıkacak . Ne yaşadıysanız hepsi unutulur.
Unutulmayan insan yok.
Sabrınızı ne istediğini bilmeyen insanlar için tüketmeyin

Siz öyle zannedin. Annesi birisini bulduğunda, birazda ona uygunsa gayette kabul eder. Ayrıca çok zor insan ayakların geçin size zormuş başkası için öyle olmayacak.
Çok sıkıntılı bi aile yapısı vardı aile içinde büyük kavgalar 3 erkek kardeşler 3 ü de evlenmemiş yaşları da büyük. Abisi madde kullanan bi insandı . Hani ailesi de sana şunu buldum evlen demez o da öyle bir şeyi kabul edecek bi insanda değildi. Ben onun evlenmeyeceğinden artık eminim öyle diyim size

Madem evlenmeyecegimden eminsin ne diye evlilik istemeyen birinin dönmesi için çaba içerisindesiniz?

Ayrılırken kendisi bana ben huzur istiyorum ailem de huzur yok sen de vermiyorsun diye ayrıldı ama benden istediği hiç bir şey talep etmemem ve o işten gelince onu pohpohlayıp hizmet etmemdi tamam işten gelince beni mutfağa bile gitsem gitme özlüyorum diyip yanında tutardı sarılmak için sürekli öyleydik evin içinde el ele otururduk ayrıldığımız güne kadar hatta. Bundan şikayet edip ayrıldı ama şimdi inişli çıkışlı olması keyifli demesi çok garip yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…