Barışmak mı istiyor tekrar yazar mı

Madem evlenmeyecegimden eminsin ne diye evlilik istemeyen birinin dönmesi için çaba içerisindesiniz?
Ben çaba içinde değilim ki biz birlikte ev eşyası alırken hatta bana dyson süpürge aldırdı yarısını ödücem dedi evlenince kullanırız diye hayaller kuruyordu. Bir gece birden gitti ve ben evlenmek istemiyorum dedi ilişkinin başında da ciddi ilişki yapacak birisi değildi sonradan kendisi istemeye başlamıştı. Birden bire evlenmek istemiyorum diye ayrıldı bende dedim bu kadar zaman bana haksızlık değil miydi istiyomuş gibi davranman . O yüzden bir daha yazmadım zaten şu anda da ben gel desem gelir ama yazmıyorum

Nesi garip geldi anlayamadım? Böyle abartı, normal olmayan sevgi gösterisi olan ilişkilerin sonu hep hüsran olmuştur.

Adım atarsanız donecegini mi düşünüyorsunuz yani? Sizi böyle alistirmis. Cesaret edemesin, adım Göremesin ne var bunda?
Bir günde sizin tüm umudunuzu ve hayallerinizi çöpe atan bir insanla hala konuşmanız kendinize yaptığınız büyük bir saygısızlık.

Ben sizin konunuzu hatırlıyorum adama en başından beri ciddi değildi siz öyle görmek istediniz.
Gayette dönmesi çaba içerisindesiniz. Kendize karşı dürüst olun.

Ben şu an gel görüşelim desem eminim gelir tekrar bi ilişki başlaması çok zor ama gelir ne ister ne yapar bilmiyorum ama . İnsanız işte pişman olduğunu duymak istedim ama çok boş işte duysam ne olacak

Ben şu an gel görüşelim desem eminim gelir tekrar bi ilişki başlaması çok zor ama gelir ne ister ne yapar bilmiyorum ama . İnsanız işte pişman olduğunu duymak istedim ama çok boş işte duysam ne olacak
Yahu tabii ki gelir neden gelmesin ki? 6 ay birlikte yasamissiniz, kendi tabiriyle roller coaster heyecanları da hoşuna gidiyor Paşa'nın, e sizle buluşmak da hayatında bir heyecan yaratacak. Buluşmanın neler getireceğini bilemeyiz, gidişata göre her şey olabilir, iyi de olur kavga da olur tam roller coaster gibi, tabii ki bu buluşmayı ister.
Kandırmayın kendinizi, yol verin gitsin. Önünüze bakın.

Ben sizin konunuzu hatırlıyorum adama en başından beri ciddi değildi siz öyle görmek istediniz.
Gayette dönmesi çaba içerisindesiniz. Kendize karşı dürüst olun.
Çaba içinde dediğiniz ne yaptım ki ben görüşmek istediğini o söyledi ben yazmadım o mesaj attı bir daha da yazmadım üstüne zaten. Benim gel dememi bekliyor ona rağmen demedim yazmayacağım da. Ben şu an kafamda rahatlamak istiyorum bana yaptıklarından sonra pişman mı diye yoksa çoktan yazar ederdim benden beklediğini biliyorum kişiliği öyle çünkü

6 ay değil bir yıl kadar birlikte yaşadık.ayrılalı 6 ay oldu . Hayatında benden önce sevgili olarak gördüğü kimse olmamıştı . Hayatında hiç bi kız için ilişki olarak hiç bir şey yapmamış bir insandı . Bana karşı çok büyük fedakarlıklar değil ama onun gözünde çok büyük fedakarlıkları oldu. O yüzden emeğim var diye düşünüyor. Arkadaşlarım çok korkuyor kandıracak yine diyorlar barışırsam arkadaşlarımın yüzüne bakamam yani çok yanımda oldular çünkü ilk süreçte çok kötüydüm . Bi daha barışmak imkansız o yüzden ben sadece amacı ne diye buraya sormak istedim

Adamı arıyorsun, attığı mesaja cevap yaziyorsun yetmiyor 'barışmak istiyor,ama diyemiyor' diyorsun. Bu yaptıkların çaba değilde ne oluyor?

Tamam ilişkinizin derinliğini ve eski erkek arkadaşınızı anladim.
Okuduğum kadarıyla, şu ana kadar buradaki herkes amacının boş muhabbet olduğunda hem fikir.

Numarasını silecekken elim çarptı aradım kısmına koptum diğer konuları okumadım bu kadarı yetti dehle gitsin
Vallahi numarasını sildim aslında sonra watsap arama kaydında eski aramalar duruyor ya onun numarası vardı tam böyle bakıyorken filan üstüne elim çarpınca direk aradı gece 2 de bide o kadar zaman konuşma gece 2 de ara yani

Şimdi sana gelip pişmanım özür dilerim dese ne değişecek? O kadar yaşattığı kötü tecrübelerden sonra samimiyetine inanabilecek misin yoksa kendini mi kandıracaksın?
Klasik erkek hareketi işte. Kendini hatırlatıp kafanı karıştırıyor ki kapı hep açık kalsın. Her yerden engelle iletişim kuracağı bir yer olmasın ki önüne bak.

Adamı arıyorsun, attığı mesaja cevap yaziyorsun yetmiyor 'barışmak istiyor,ama diyemiyor' diyorsun. Bu yaptıkların çaba değilde ne oluyor?
Ben gerçekten yanlışlıkla aradım watsap arama kaydı kısmında basınca direk arıyormuş ben silmek istiyordum. Sonrası zaten o mesaj atmaya başladı görüşmek istediğini söyledi ben gelince. Geldiğimde haberde vermedim mesaj attı görüşmekten bahsetmedim bir daha da yazmadım. Mesajlarında sürekli vefat ettiği için aile durumlarını anlatınca bende tanıyorum vs onları sordum ben üzüleyim de konuşayım diye yaptı büyük ihtimalle zaten ben arar aramaz eniştem öldü yazdı çünkü

E adam sağlıksız. Bağlanma stili de hastalıklı. Böyle dengesizlikler yapacağı, gel-git'ler yaşayacağı çok belli.
İyileşmek istiyorsan gerçekten engelleyeceksin ama hazır değilsin. Sen de sağlıklı bi ilişki yaşayacak durumda değilsin şu an. Daha da yara alman lazım , iyice duvara duvara toslaman lazım ki sağlıklı huzurlu dingin bi ilişkiye hazır ol ve bulduğunda oh be dünya varmış de.
Valla ben bu kıvama anca bu sene gelebildim, umarım senin de yılların gitmez benimki gibi =)

Ben de gelmeye çalışıyorum ama biliyorum anlıyorum demek istediğinizi çok zor çünkü hani normal bi aile yapım da olmadı sağlıklı ilişki de görmedim aşmaya çalışıyorum diyelim

Ben de gelmeye çalışıyorum ama biliyorum anlıyorum demek istediğinizi çok zor çünkü hani normal bi aile yapım da olmadı sağlıklı ilişki de görmedim aşmaya çalışıyorum diyelim

Anlıyorum ya. Yargılamıyorum ki.
Ben de saçma sapan ilişkiler yaşadım senelerce. Böyle dengesiz, ne istediğini bilmeyen, tutarsız, öfke sorunu yaşayan, aile yapısı sıkıntılı adamlara yıllarım gitti, yaşadığım fırtınalı gel-git'li ilişkileri de aşk sandım. Değilmiş valla. Sağlıklı aşk varmış ve mümkünmüş. Çok şükür. İşte önce senin iyileşmen lazım. Yoksa bu biter diğeri gelir, daha beteri de gelebilir yani.

Ne istediğinin ne önemi var .Siz ne istiyorsunuz çekip gitmiş bı doku laf edip sizi hiç bı şekilde takmayarak .Paspas gibi afedersiniz ezmiş geçmiş.Boylemi olur bitisler bu kadarmi hatır gönül olmaz.Ne kadar kırıcı ne kadar değersiz hissettiniz.Animsayin.Tamam sevginiz var tamam hayalkeriniz var ama sizin bir onurunuz da var Kazara yada bilerek yazdınız bu erkek kişisi Allah rahmet eylesin teyzesi ölmüş tamam sizle derdini paylaşmış içini açmış işi bitmiş Neymiş efendim hayat sonsuz olsaymis neymiş efendim inişli çıkışlı keyifliymis.Keyifli olur tabi bekleyen siz beklediğinizi bilen o Kızmayın lütfen amiyane cacık olmaz ondan size toplayın kendinizi yarayı açan iyileştirmez bizi.Onu sarıp akılla duygularımızı yok edecek olan biziz.Umarim kırmadım.Amacim bu değil.Oda dünyada sizi sevip sayıp mutlu edecek tek oğlan değil

Ben bu ilişkimden önce çok fazla sevilmek isteyen bunun için her şeyi yapan bi insandım şimdi 6 ay oldu tek bir insanla bile konuşmadım o kadar korkuyorum ki insanlardan artık . Bunun kalıcı olmasından da korkuyorum bi daha başkasıyla ilişki kuramamaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…