Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

Suc bastirmaya calisiyor gibi o da hatadinin farkinda ama burnundan kil aldirmiyor.muhtemelen siz cok ustune dusuyosunuz galiba nasilsa bunuda unutur diyecek.bence sabredin anlasin hatasini.
aslında ıkımızde bırbırımızın uzerıne cok dusuyoruz . emınım ona sımdı sorsan kendını haklı cıkaracak haklı oldugu bır suru sey sayacaktır mesela , bende sayarım kendımle ılgılı. ama ortadan bu sorunun sessız sedasız kalkmasını ıstemıyorum
muhtelemen yarın babasının dogum gunu ve oraya gıdecegınız. aılelere oynuyoruz yanı. adım atmak zor mu? bu kadar zor mu yanı? yanı ne bılım ufacık bıseyı nasıl dusunemez anlamıyorum galıba bugun daha cok kızgınım

zaten o zamanda ınanılmaz kavgalar ettık gunlerce hemde anlatamam sana her aksam bu konudan dolayı kavga ettık
ben suanda ona neden gıttın desem yıne bana yıne cevap vermeyecek gıbı gelıyor oyle dusunuyorum

ister güzelce konuş ister aynı kavgaları defalarca et, sonuçta yine aynı noktaya gelinir, yine bildiğini yapar.
bu kavga da sonucu değiştirmeyecek ki; yine aynı veya benzer bir durum olsa yine kafasının dikine gidicek, kendi doğrusunu yapacak.
ya sinir olarak yaşayacaksın ya da umursamayıp sen de onun gibi olucan.
zor.

bi kere sen haklısın abartı bir tepki vermiyorsun bu bil. kadının biri sana bilmem ne demiş senin kadını parçalamadığına dua etsin o arkadaşı.. eşine kesin bu kadar sivri anlatmadılar olayı bak kesin arkadaşıda kesin eşini ya basit kadın kıskançlığı diye yumşattı bak adım gibi eminim buna..
sen bence eve git telefonunu da kapama uzatma kesinlikle. hatta bu akşam konuşun. sakin sakin kendini anlat. gerçekten kavga etmek istemiyorum daha fazla uzamasın bu olay. ben böyle böyle düşünüyorum haksız olabilirim ama sen bana bunları hissettirdin. sen bu konuda ne düşünüyorsun o kadar lafı duydıktan sonra sen hiç kızmadın mı onlara de..

bide bence neden gittin demeden önce ilk konu zamanın da bu olaya neden gereken tepkiyi vermediği.. bak nekadar uzatırsan o kadar canın sıkılacak erkeklerin adım atması 1 haftayı anca bulur ozamana kadar sen kendi kendini yiyip bitiriceksin yapma gerek yok arkadaşım konuşun bitsin gitsin bu gece...

Evet kuzenımde bunu soyluyor mesela umursamayacaksın ya ne halın varsa gor dıyeceksın hıc sormayacaksın sorgulamayacaksın dıyor. zaten amacım sorgulamak degıl oyle bırlıktelıgımız yok sadece benım ıcın muhım olan mevzuyu neden cıgneyıp gectı bunu merak edıyorum .bılmıyorum bır kac gun beklıcem baktım hıc adım atmaz normal davranmaya devam ederse ozel bı acıklama veya konusma yapmazsa sorgulamam onu dıcem ama dedıgım gıbı sorgulucak bıseyımde yok yanı adam butun gun bos zamanlarında evde , bana odadan cıkarken nereye gıdıyorsun dıye soruyor pesımden gelıyor.

erkek ve kadın farkları işte.
ben de eşime çok düşkünümdür.
beni hayal kırıklığına uğrattığında da çok büyük tepki veririm.
ama bazen fark ederim ki, yıllarımı birlikte geçirdiğim adam beni anlamamış bile.
buna da kızarım sonra.
...
...
sanırım kabul etmek gereken kendi anlamasını beklemememiz gerektiği. Diğer türlü de dırdırcı oluyorsun, ay bilemedim.

Bir özür bile dileyemiyor mu bu kadar mı zor
Kocaniz sorunları açık açık konuşmak yerine sessiz sedasız üstü kapatilinca sorunu çözüldü sananlardan belli
Hatta bence hafta sonu düğüne bile gidebilir

aynen oyle
yanı konusmayla halledılse bır cok arkadas ornek vermıs ama adam dınleyecekmı? ben once strese gırıp konuyu acarsam bana offf yeter derse de var

acıkcası gıdecegını dusunmuyorum ama ben herhangı bır cazgırlık daha yaparsam ınadından gıdebılır o potansıyelı goruyorum oyuzdende konusmasam mı dıyorum?

Şu çiçek böcek meselesi var ya hani laf soktum bu sabah
düşünüyorum çiçek gönderse şimdi ne önemi var
ya da ben göndereyim ona pişmansan bu çiçeği bana ggeri gönder , değilsen çöpe at. bak seni hiç zahmete sokmadım kocacım
sonrada aksam eve gıdınce o çiçeği alıp ona yedırmek var
belkide yanılıyorum adam benı hıc umursamıyor ne bileyim ben

Konusmazsaniz da hep içinizde kalacak size dert olacak
işte agzımdan çıkan bir kelime ile onu düğüne yollarsam işte onu o zaman boşarım .
zaten cokta kızgınım bılmem anlasılıyormu ama . agzımdan cıkana dıkkat edemeyebılırım
cunku bazı arkadaslarım reel'den sen o. nasıl adammısın sen dedın ayol korkmadınmı dıyorlar?

ve çiçek geldi
almayacaktım almamalıydım ben söyledim diye yaptı bunu
içinden çıkan not ; ne varsa aradığım sende bulmuşum
seni çok seviyorum
yazıyor. Ama özür dilemiyor

Ben pişman olduğunu düşünüyorum.
Özür konusuna gelince hareketleri belli ediyorsa illa o cümleyi bekleyip gerginliği sürdürmekte manasız.
Bence senin ona yumuşak bir şeyler söylemeni bekliyor.
Çünkü bir konuşma başlamak zorunda.
Ben birbirinizi sevdiğinizi düşünüyorum.
Ve eşin belki de yine sen üzülme diye söylemedi ama iş karıştı.
Haklısın bu konuda hepimiz hem fikiriz ama uzatmak ne derece doğru olur bilinmez.
Sen, kendim söyledim diye çiçek geldi diyorsun bu bile seni dinlediğini göstermez mi?
Umursamıyor olsa zaten aman derdi hiçbir şey yapmazdı.
Sen ne kadar üzgün ve kızgınsan eminim oda öyle.

Umarım
Aslında bilmiyorum belkide demek ki pişman
ama illa söylemem mi gerekiyor ben hala kadınım hala duygularım var kendisi bana istanbul bogazında muhteşem bir evlenme teklifi etmişti, aynı adam yani. şimdi hatasını telafi nasıl edeceğini bilemez değil mi?
biraz düşünmeyi düşünüyorum bugün eğitimim vardı en kötü ihtimalle şimdi gördüm çiçeği masamda demeyi düşünüyorum , çünkü benim herhalde sanırım yani ona teşekkür etmem gerekiyor çiçek içinde.

Canım arkadaşım inan erkek familyası hep böyle.
Düşünmek hakkın elbette düşün ama sadece bu olayla bağlı olmasın.
Eşini en iyi sen tanırsın.
Sen çiçek için teşekkürler... yaz o zaten anlar.
Daha öncede söylediğim gibi şuan pişman ve senden yumuşak bir hareket bekliyor.ç
Bu yumuşak hareketle hemen konuşmadan barışın anlamında değil.
Yine konuş ama kırmadan kırılmadan. Öfkeli konuşursan üzülürsünüz.
Önüne geçemeyeceğin cümlelerin havada uçuşması manasız olur.
Sen ona yaklaşınca özür de dileyecektir.

Not: Birebir yaşayınca çözdüm artık herşeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…