Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

cutemom bence ilimli konusmayacaksan hic konusma, suskunluga devam et.
sen ne kadar begenmesen de esin su an cok buyuk bi adim attigini dusunuyordur, sen ters bir sey soylersen geri tepebilir.

cutemom bence ilimli konusmayacaksan hic konusma, suskunluga devam et.
sen ne kadar begenmesen de esin su an cok buyuk bi adim attigini dusunuyordur, sen ters bir sey soylersen geri tepebilir.
teşekkür ettim
demişki öküz olabilirim romantizimden anlamam ama değer verilecek şeyleri bilirim.
bir an kıllandım burayı okuma ihtimali yoktur değil mi, pc'den geçmişi sildiğimede eminim aslında

Oraya gitmiş olmasını niye bu kadar gözünüzde büyüttünüz ki, size söylenilen şeyleri ciddiye almamış olduğunu gösterir bu durum. Yani aslında onları küçültür...
Görüşmese demek ki çok zoruna gitmiş demek ki gerçeklik payı var gibi çok kafaya takmış gibi görünürdü.
Sorun yapmazdım ben şahsen umrumda olmazdı...Erkeklerin böyle durumlarda üstüne gidilmesi inatlaşmalarına sebeb oluyor. yasaklar tatlı gelir misali.

Canim valla o kadar benzerlik gosteriyoki esin benimkiyle.suan yorumlarini okuyunca daha iyi anliyorum.eminimki o an kizginlikla soyledi bosanma olayini ciddi oldugunu hic sanmiyorum.bizim kavgalarimizda da genelde boyle olur.ben hic konusmam o pisman olur konusmaya calisir.benden yuz bulursa hemen hicbisey olmamis gibi davranir.ama ne kadar hatali da olsa ne ozur diler ne bi cicek.sana yine cicek gelmis.ben agzimla istesem bile gelmez.ama baristiktan sonra konusuruz biz sorunumuz neyse.o zaman ozur diler esseklik ettim affet,ben sensiz yapamam sinirle soyledim ne dediysem der kendini affettirmek icin elinden geleni yapar.
Bence senin esin de boyle.anladi hatasini konusmaya calisti seninle yuz bulamayinca sessiz kalmayi tercih etti.konusmaya calismakla bile bi adim atmis sana canim.bosver fazla uzatma.daha once de soyledigim gibi cok haklisin.ben de onceden cok irdelerdim ama baktim ki onlar bizim gibi ustunde durmuyo hatta aninda unutuyo bosverdim takmiyorum artik...
bi arkadas yorumunda bahsetmis suslen puslen o dugune git diye.ben de ayni fikirdeyim canim.esinin aranizi duzeltmesine izin ver ve o dugune en guzel halinde kolunda esinle gir salona.karisini cignedi bekarliga veda partisine geldi diye zafer kazandigini dusunmesin o kiz.en mutlu gununu mahvetmis olursun bu en guzel intikam bence.hatta gelini sonuk birakacak kadar da iddali ol bence...

teşekkür ettim
demişki öküz olabilirim romantizimden anlamam ama değer verilecek şeyleri bilirim.
bir an kıllandım burayı okuma ihtimali yoktur değil mi, pc'den geçmişi sildiğimede eminim aslında

Enisteee, bunu okuyorsan bil ki sen haksizsin. Gul gibi karin var. Az daha zorla affedecek, dugune gitme, o kotu arkadasla da gorusme, edebinle otur.
Bye.

Merhaba kızlar
dün akşam eve gittiğimde eski rutinde yemekler hazırdı. oturduk yedik oglanı derse oturttum, eşim kahve yapmıs oturduk ıcıyorduk konusalım madem dedım, konusalım dedı. dırek o basladı benı yargıladın dınlemedın benı
dedım ne soyledın kı dınlıyecegım sorun ne sorun ne dıyıp durdun dedım, ıste ben sana 2 saat evvelı kım kım oldugumuzu mesaj atmıştım sen neden sonradan bu kadar sey yaptın dedı?
şey mı yaptım? dur dur sen gecen sene neden hıc tepkı vermemıstın ona? ya da o senden ozur dılemedı? eger bunlar olsaydı zaten karısmazdım ama sen onun ılk cagrısına kostun acaba o sana bunu yaparmıydı bence yapmazdı sence dedım? bılmıyorum dedı.
neden bosanalım dedın esyalarını topladın ya karsı cıkmasaydım dedım , gıderdım dedı e onlara tepkı vermektense benden ayrılmak daha kolaymı gelıyor dedım.

bak dedım ben kendımı anlatayım sen ılk tanıstıgımızda benım eskı kocamla ortak arkadasım olan kızla gorusmemı ıstememıstın hatırladınmı? o baska bu baska dıyor. nasıl baska dedım aynı senın ıcın alcaklıksa bu bana gorede yaptıgın oyle dedım. ben sonucta senınle evlıyım mutluyum arkadasımla gorusurup evımde mutsuz olacaksam gorusmem sonucta bız bırbırımızın dusuncelerınıde onemsemek korumak kollamak zorunda degıl mıyız? sen onla gorusseydın o kız sızden haber verecektı karsı tarafa dıyor hala o baska bu baska dıyor o kızın oldugu ortama gırmedım dugunede gıtmedım gıtmeyıde dusunmuyorum dedı. neden ayrılalım dedın dedım.

zaten sen mesajlarda oyle agır seyler soylemıssın kı ben eve bılenıp gelmıstım ben zaten o eve gıdecegımızı bılmıyordum kahvedeydık su su dıyor 6 kısı , eve gıdılecegınden bahsetmısler benımkıde gıtmek ıstemedıgını soylemıs ama ıclerınden bırı demıskı 1 senedır gormuyorum senı karından mı ızın alamıyorsun dıyıp dalga gecmıs kı bu kısı aslında bızım olayları bılıyor ama esımın haberı yok bundan muhtemelen bel altı vurdu oda . onun uzerıne bısey dıyemedım hıc dıyolaga gırmedık zaten tutarlı bır tek konusma gecmedı o ortamda. ama sen resmı gorunce benımde keyfım kactı ve hemen cıktım evde neler olabılecegını tahmın edıyordum. suratın asıktı ve aglamıstın . normal davransaydın boyle olmayacaktı dedı.

senle konusulmayacagınıa nlamıstım ama bende sınırlıydım onun hesabını bastan yapamadım dedım.
ama arkadasıyla gorusmek ıstıyor anladıgım kadarıyla bız onunla ege kadarken beraberdık odevlerımızı okul bahcesınde yapardık sonrada top oynardık dedı . aslında bunu soyleyınce cok uzuldum ona hak vermıyorum asla ama ıcım burkuldu bu cocuk bızım nıkah sahıdımız , evımızı kurarken tek yardımcımız dıyebılırım . bızımle beraber evde cam bıle sıldı bu cocuk malesef sonumuz boyle oldu.
ıste dedı daha buyuk olaylarda oldu ama konusmadıgımız hıc olmadı daha buyuk derken bu seferde annenemı kufretmıslerdı dedım? yıne bı gozlerı dondu oda suclu dedım baska ortamda kız arkadasını konusturmayabılırdı dedım.

sen dedı bana onları onları yazınca benı evden kovacaksın sandım dedı ay daha neler ya dedım , oyle dusundum sonucta sen arkanda cok cabuk bırakabılıyorsun bazı seylerı ama ben senın gıbı degılım dedı ne demek ıstıyorsun sen ya dedım . kızım sen ölsen ben genede evlenmem anlatabılıyormuıyum unutamam dedı . ben unuttum tamam mı sorgulama benı dedım kı ılk defa boyle bısey soyluyor sen en ufak bıseydede benı bırakabılırsın dedı , aslında oyle degıl bırakamam yanı ılk evlılıgımden daha zor bırakırım . ama bısey soylemedım alta kalmamak ıcın yaptım mantıklı ya da bılınclı degıldım

ben bu evlılıgı kolay yapmadım tamam mı , zor olacagını bılerek yaptım dedı ? neymıs zor olan dedım , zor olabılme ıhtımalıyle evlendım bana abuk subuk ınsanların konusunu bu kadar aramıza sokma dedı.
bır daha benı ezme dedım sarıldık ve barıstık

kavgalar iyidir iyidir, evliliğe heyecan katar.

bu arada gözünü seveyim iletişimin.

konu sahibi rahatladıysanız siz biz de rahatladık :)

kavgalar iyidir iyidir, evliliğe heyecan katar.

bu arada gözünü seveyim iletişimin.

konu sahibi rahatladıysanız siz biz de rahatladık :)
Ya rahatladım aslında yanı ama tam olarak bndan sonra asla gorusmem deseydı daha ıyı olurdu
gercı ben bundan sonra benı ezme lutfen dedıgımde tamam dedı :)

iyi olmuş cute bak konuşup bir şekilde halletmişiniz..
eşin o arkadaşı ile yalnız görüşebilir..
siz bayanlar devreye girmesin yeter..

Allah bozmasin senin adina cok sevindim. Sende artik birak o kiz icin huzurunu bozma. Esin gorussede 3. kisiler yüzünden huzurunu bozmaya degmez. O kiz belliki senin mutlulugunu cekemiyor onun eline firsar verme.

barismaniza sevindim.
evden kovacagini dusundum falan diyor ya.
bavulu hazirla evden gonder tavsiyeleri verilmisti. acaba eve gelmeden bu konuyu mu okudu

barismaniza sevindim.
evden kovacagini dusundum falan diyor ya.
bavulu hazirla evden gonder tavsiyeleri verilmisti. acaba eve gelmeden bu konuyu mu okudu
yanı kendı kendıne bu konuyu okuyacagını dusunmuyorum ama gecmıste gorurse anca
fakat o gun evden gıtmeye atarlanma sebebı yazdıgım mesajlardan sonra eve gelmeden henuz , onu evden kovacagımı dusunmus hayır dusunmus bu kadar korkmus yanı ama ben ogrenınce boyle bı tepkı verecegımı bıle bıle gıtmıs
o kıramadım gıtmek zorundaydım dıyor ya ben mesela buna mecbur kalmazdım

Erkek milleti işte, algı ve tavırları farklı. Gurur meselesi olmuştur erkek arkadaşları arasında o şekilde konuşan da olunca. Ben de bir dostuma kırgındım aramız açıktı bu gün konuştuk; erkeklerle kadınlar çok farklı algılıyor ve düşünüyoruz ben seni kıracak bir şeyi asla yapmak istemem ve senin kırıldığını da hiç anlamadım çünkü kıracak bir şey yapmadım. Yine de bilmeden kırdıysam özür dilerim dedi. Ben de ona açıkladım kırıldığım noktaları detaylarıyla ve farkında olmasını sağladım. Ne olur yine bilmeden kırıcı bir şey yaparsam hele de toplulukta beni uyaracak bir şifre bul kimsenin anlamadığı ve düzelteyim hemen dedi barıştık.

Senin adına da çok sevindim. Sakince iletişimi hiç koparmayın. Mutluluklar...

Mutlu son...seninki de pek fenaymis canim belirtmeden gecemiycem.nasilsa o beni kovcak o kovmadan ben kendim gideyim demis .zaten belliydi sinirle oyle davrandigi.seni seviyor ve kaybetmek istemiyor.birdaha sokmayin araniza 3.sahislari canim.agzinizin tadi hic bozulmasin insallah...

Tatlıya bağlamışsınız ne güzel.

Ama buraya yazdığınız şekliyle ben kafamda oturtamadım diyaloğunuzu.
Sanki ikiniz de ne tam ifade edebilmişsiniz, ne tam anlayabilmişsiniz gibi.

Tabii konuşma 1 saat sürdüyse yazarken 5 dakikalıkmış gibi oluyor, ondan belki de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…