Bana bunu nasıl yapar anlamıyorum

ah ah biri de romantik adamların evlenince bu özelliklerini kaybetlerinin sebebini bana anlatsın.
Kadınlar için ne büyük hayal kırıklığı.
Açıkçası CuteMom sizin farklı olduğunuzu düşünüyordum, bazı yorumlarınızdan.
Erkek soyuna olan ufak umutlarım da yok oluyor böylece.

Sevgili eşim de sevgili iken pek bir romantikti...

Sen ya da annesi bunu fazla pışpışlamış
Uyandırmadın da ondan yatağa gelmedim ne demek
Daha önce de yerinde sızarmış ama gece uyanınca gelirmiş yerine, yine gelseymiş
Bence o da hala normal değil, triplerde..

Sen haklısın bence de oralı olma
Bir arkadaş meselesinden bu evlilik bitti demiş, saçmalık
Valizini de elleme ister alsın gitsin ister geri boşaltsın burnunu sürte sürte
Bence boşaltacak hatta

ve çiçek geldi
almayacaktım almamalıydım ben söyledim diye yaptı bunu
içinden çıkan not ; ne varsa aradığım sende bulmuşum
seni çok seviyorum
yazıyor. Ama özür dilemiyor
Evet laf sokunca çiçek bitivermiş hemen
Ama kendi düşünüp gönderseydi değil mi ?
Normalde çiçek te özür dilemek yerine geçer derim ama bu basit bi olay değil Cute 'bu evlilik bitti' cümlesinin ardından hala yerinde duran valizin yanı sıra sen laf soktun diye jetonu düşüpte çiçek gönderince hiç gevşeme
Özür dilesin, o egosu biraz insin. Ayrıca ben snein yerinde olsam konuşurum, konuşmadan rahat edemem
Alışmış üstünü örtmeye senin ki..

Merhaba ''CuteMom"
Yazılarını okudum, Allah kolaylık versin. Seni çok iyi anlıyorum, eski eşimle buna çok çok benzer bir olay yaşamıştık. Günlerce ağlamaktan perişan olmuştum. Sonuç koca bi hiç, üzüldüğümle kalmıştım aradaki fark benim eski eşim yontulmamış bir kalastı!!!
Eşin belliki pişman olmuş, özür dilemese bile bir adım atmış. İkili ilişkilere önerilerde bulunmak çok tarzım değil çünkü kişiler, yaşananlar ,karakterler farklı... Herkes aynı tepkiyi vermez olaylar karşısında.
Onu en iyi tanıyan sensin, nasıl bir yol izleyeceğini sen daha iyi bilirsin. Konuşmamak asla çözüm değil, içinde biriksnler hem seni çok yıpratır hemde en ufak bi kıvılcımdatekrar alev alır daha kırıcı boyutlara ulaşabilir.
Doğru yer, doğru zaman ve doğru üslup
Birde konuşma esnasında kendi kırıldığın noktaları paylaşırken mutlaka onunda kendince haklılıkları olabileceğini, onu anladığını ama anlaşılmaya da ihtiyacın olduğunu, sizin bir aile olarak birbirinize destek olmanız, birbirinizin duygularını düşünerek hareket etmeniz gerektiği gibi şeyleri de araya serpiştirirsen daha yapıcı konuşma olur diye düşünüyorum Sonuçta hayat uzun bir yol ve bu yolda bir çok insan gelip geçecek hayatınıza, hastalıkta, sağlıkta , iyi ve kötü günde başbaşa kalıcaksınız. Siz başrolsünüz, fiğüranlar değişken
Üzme kendini ve evrene pozitif enerji gönder

Eh bi teşekkür et
Alıp almadığını anlasın bari
Hem belki konuşmanıza bir girizgah olur

ya Çekirge, hayranım sana.
ben çoktan yelkenleri suya indirmiştim böyle durumda.(çiçek zaafım var sanırım)
kim tutar seni diyorum :)

Yorumlara bakınca ben mi çok tripcanım deidm acaba
Bilmem ben Cute'ye hak veriyorum uzatma filan demiyorum hatta uzat demişimdir
Şahsi problemler yokken arkadaş için evlilik bitti denmemeli çünkü
Valiz de orda duruyormuş , bari onu boşaltsaydı adam.

ya Çekirge, hayranım sana.
ben çoktan yelkenleri suya indirmiştim böyle durumda.(çiçek zaafım var sanırım)
kim tutar seni diyorum :)
Ben çok inatçıyımdır ( Keçi inadı denilenden )
Bu huyumu da çok sevmem ama huy işte can çıkmadan çıkmıyor : )
Ne bileyim ya sorun çözülmeden çiçek böcek görmüyo benim gözüm
Ben konuşmadan uzlaşmadan çatlardım hatta Cute iyi duruyo sessiz sakin

aynı fikirdeyim.
sorun çözülmeden konu kapatılmamalı.
ama çiçek gelmiş ya (ben yumuşadım şahsen)

aynı fikirdeyim.
sorun çözülmeden konu kapatılmamalı.
ama çiçek gelmiş ya (ben yumuşadım şahsen)
Fazla atarlı olmak ta iyi değil bazen
Yumuşayabilene ne mutlu ama ben gece yatamazdım uyandırır yine konuşurdum ki içim soğusun

oyy oyy çiçeklerde gelmiş süper... bu akşam sakin sakin konuşun bu olayı birbirinizi suçlamadan.. anlatsın bakalım kendini neden böyle davranmış. sende içinde ne varsa konuş ki kalmasın uzamasın bitsin gitsin bu gece bu konu :)

mutlaka çiçek alması gerekmıyor tabı ben mesela onun yerınde olsam cıcek degılde bana kahvaltı yollardım . ac geldım zıra ıse. hanı bunun gıbı seyler

farklımıyız bılmıyorum ama sevıyoruz bırbırımızı mesela bır baska tartısmada bana sey demıstı benımle herkes mahallede alay edıyor sen temızlık yapamıyorsun dıye( saglık sorunlarımdan oturu) halı sılkelıyor evı supuruyor temızlıyor yemek yapıyor , ya da ne bılım kadın gelmesıne ragmen yapıyor bunları sen otur dıye ısten gelınce cocukla ılgılenebıl dıye demıstı. onun ıcınde ben mesela o bunu ıster dısarıdan yemek yemıyor aksam 12de olsa onun sonrakı gunu ıcın yemek yapmam onu cok mutlu edıyor oyle ya ac kalmamasını dusunuyorum cunku yemek yoksa yemıyor sonrakı gunde ıste. şuanda 1.5 aydır okullar acıldı ben derslerle ılgılenıyorum ama cocugu hep o uyutuyor acıkcası bırazda zor uyuyor 1 saatı bulabılıyor kıtap okuması dalması daldıktan sonrada onu bırakmadıgı ıcın 1 saat gıbı uzun bır sure uyuma suresı bunlar evet benım ıcınde degerlı

Ama yınede dusunmuyor degılım yahu o adamla bu adam aynı kısımı bence ozur dılemek kadar buyuk bır erdem olamaz hayatta.hıc bısey almasına bıle gerek yok gercekten uzgunum dese sarılsa evet yetecek yanı ılla bır materyale ıhtıyac duymuyorum aslında. Ama onların erkek oldugunu unutmamakmı gerekır acaba

Daha once suda oluyordu mesela. uykusu cok agır . uyuyor ve uyandıramıyor en sonunda kızgınlıkla onu bırakıyordum kalkıncada yerıne gelıyordu sabahta benı neden uyandırmadın dıyordu hatırlamıyor bıle kaldırmaya calıstıgımı
sanırım uyudugu ıcın ona kızdıgımı dusundu

acaba bu aksam nasıl olacak bılemedım

Evet aslında hıc degerı yok
bogazıma bısey oturdu cıcegı gonderınce daha yaratıcı olmasını beklerdım cıcek degıl yemek ne bılım kek ne bılımn bır esek gonderebılırdı neden cıcek dedım dıye cıcek. ama sımdı desem hıc kıymetı yok basa sarıcaz.
ama yazı benı etkıledı
ne varsa aradıgım bil ki sende bulmuşum, halbuki dırdırcı dedı bana dırdırcı arıyordu galıba. bu aksam konusuruz sanıyorum muhtemelen yıne eskı rutınde göre temızlık yapıp yemek hazırlıcak belkı bılemıyorum ama konusulacak ortam olusacaktır
en azından cıcek gonderdı demek kı adım atacak dıye dusundum

Konuş ama çok cırlama
Aslında pişmanlığını belli eidyor da
Madem özür istiyosun konuşurken belli et
Çok kırıldım sarhoş olman durumu hafifletmiyo aha da valizin de
Aman cırlama dedim ama cümleye bak, ben hızımı alamıyorum sen bana bakma
Ama özür dilesin cidden ha deyince evlilik bitti denmez öyle

Yok be o bakımdan demedim ben
Hani sen söyleyince göndermiş, keşke kendi akıl edebilseydi deidm
Yoksa kek mek şart değil , alemsin he eşek diyo bi de hani özür babında bekliyosun anladım da fazla duygusalsın
Evet bak küt diye çiçeği yollamamış kendi cümlesini iliştirmiş, bu da bişey
Ama ben evlilik bitti ve valiz olayındayım daha o yüzden sor sorgula özrünü de dilesin, haklısın diyorum. Çiçek bu olayın karşılığı değil bana göre özel günde gönderilen sembolik bişey o kadar

bende agır konusuyorum galıba
bılmıyorum kı yanı pısman degılım herhalde bı daha yapsa bır daha sende adammısın ben senı kendıme koca yaptım derım galıba
cok kızdırmak ıstemıyorum dugune gıderse ıste o zaman alt ust oluruz
ama sakın kalmaya calısıcam

ay bende güldüm kendime
illa da bişey gönderecekse çiçek olmasaydı bari demişim hakketten
Umarım hersey yoluna gırer
mutsuzkende hıc cekılmıyorum dogrusu

ay bende güldüm kendime
illa da bişey gönderecekse çiçek olmasaydı bari demişim hakketten
Umarım hersey yoluna gırer
mutsuzkende hıc cekılmıyorum dogrusu
Duygusal kadınsın vesselam
Bi de memnun da olmuyorsun ay bi de şundan olaydı diyorsun
Açık açık konuş önemli kısım burası
Çiçek kafi orasını boşver

Teşekkürler yazdın mı
Atarlıyken konuşma, yaz daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…