bana akıl verinnnn

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
kızlar eşimi çok seviyorum onunda beni sevdiğinden çokkkkk ama çok sevdiğinden çokk eminim ama onu peşimden koşturtmakistiyorum...ama nasıl??
gün içinde aramayacağım akşam yüz vermeyeceğim diyorum ama yapamıyorum...a.sa.sa.s
şimdiden öpüyorum sizleriiia.s.a.s.

neden böyle bir isteğin var anlayamadım..bence sen aradıkça akşamları ona ilgi gösterdikçe isteğine daha kolay ulaşabilirsin diye düşünüyorum...

koçan seni seviyor sende seviyorsun.eee derdin ne be güzelim.erkekler fazla naza niyaza gelmez.elinde olanıda kaybedersin.
yani senin sorunların neyn mi var.sağlıklı bi insan böle düşünmemelide.

kızlar eşimi çok seviyorum onunda beni sevdiğinden çokkkkk ama çok sevdiğinden çokk eminim ama onu peşimden koşturtmakistiyorum...ama nasıl??
gün içinde aramayacağım akşam yüz vermeyeceğim diyorum ama yapamıyorum...a.sa.sa.s

canım sanırım eşin bıraz ılgısız ve sen de o yuzden böle dıkkat çekmeye ve ilgisininin üzerinde olmasını ıstıyorsun.Kadın ilgi bekler; çünkü fıtratında kadınlığını hissetme ihtiyacı vardır bunu da sana esın göstermıyorsa sende böle düşünürsün yazdıkların sankı bır lıselı asık ortamını yaratmıs ama sız ewlisiniz ıstesende nasıl kosturucaksınkı br kere her akşam ewde senı göruyor özlem sansı yok yanı ewliliğniz oturmus ve sen bunu monotonlasmıs olarak göruyorsun. bende nısanlımla böle bazen kuçuk oyunlara gırıyorum kucuk hesaplara ama o sımdıden benı elınde bıldığı ıcın duğunede az kaldığı ıcın ılgısı ılk gunkı gıbı zaten olamaz bence sende böle dusun zaten cok sevıyormus böle hesaplara gırme bence mutluluklarr

Nasıl yani yaaaa. Eşimi çok seviyorum o da beni çok seviyor biliyorum diyosun.
Derdin ne o zaman. Herkes sevgisini devamlı canım cicim muhabbeti yaparak
belli edemez ki.

Canım anladığım kadarıyla ilgi istiyorsun hemde çok!Ama böyle bişeyi neden onunla konuşarak değilde bu tarz strateji oyunlarıyla yapıyorsun ki?ters tepme olayı olabilir eşinde senden ilgi görmediği için ilgi göreceği yerlere kayabilir aman dikkat!Son olarak savaşma seviş bence ilgisini çekersinyerimseniben

canım madem eşin seni seviyor bundan şüphen yok eee o zaman neden bu oyunlar...adama yüz vermezsen akşam döner bir güzel yatar. ne gereği var böyle şeylerle kafa yoruyorsun. siz liseli sevgili değilsiniz ki peşinden koşsun.
bizde eşimle birbirimizi çok severiz ve çalışırken bile günde 4-5 kez konuşuruz,akşam için planlar yaparız. ama hiç olmadı benim peşimden koşsun diye bir çabam. zaten koştu peşimden evlendi benimle kocacım...Şeniz

Canım mesela eşine gün içinde güzel msjlar yaz anlarsın yaasengözlerimebaksanab onu baştan çıkarsengözlerimebaksanab

binbirgeceden de mi ders almadin, sehrazat kapris yapa yapa sonunda adamı kaptırdı hehehe

X