Balayı yardım :)

çok teşekkür ederim:) bakıcam canım hemen ,tatil vitrini diye biryer var o sitede de çok uygun fiyatlar var ordanda bakın sizde:) gerçi ben daha bulaamadım bakıyorum ama

ben kapadokya cok istiyodum ama sıcakda cekılmez orası :) kuraklık oluyo bende balıkesır erdemıt gıbı yerler ıstıyorum cay bahcesı olan hamaklı sakın :) denıze ayaklarını sokabılecegım kapalıyım ben dee :)

:) aay bakalım neresi olucak bende çok şey istiyorum ama hayırlısı neresi olursa şansıma artık

Melekcim bende pansiyon /apartman bir balayı için önermem!
Bir normal hotel parasına ödeyecek kadar daha cok cebinizden gider. Kesinlikle yemesi içmezsi icinde olmalı. Biz herşeyden cok balayina önem verdik. İstedigin tarzda cok hotel var, uygun fiyatlarda. Ama ben balayı için çeşmeyi ve yada Fetih'e yi önere bilirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

evet çeşmeyede baktım aslında herşey dahiller uygun fiyata güzel yerler var:) fethiyeye bakmamştım orayada bakıyım ozaman

evet çeşmeyede baktım aslında herşey dahiller uygun fiyata güzel yerler var:) fethiyeye bakmamştım orayada bakıyım ozaman
Fethiye'nin denizi, doğası bodrum, Alanya, Antalya, Marmaris'e göre cok daha güzel. Cennet gibi. Çeşmede, Fethiye'ye göre daha güzel!

Eyer gide bilirsek Çeşmeye gitmeyi düşünüyoruz. Gidemezsek Fethiye'ye gideceğiz ama oranın fiyatları cok tuzlu. Belki 3 yıldızlı uygun fiyatlar vardır. Biz Fethiye'ye gittik balayinda, resmi varsa telefonumda yüklerim birazdan, görürsün. Ama biz balayinimizi düğünümüzden daha cok önem gösterdik.

anladım:) hepsine bakıcaz artık benm için balayıda çok önemli tabi ama düğün kadar değil evet resmle varsa yüklersen sevinirim:)

Resimlere Bakdim da ne romantikdi ya:d
neyse senin için ekliyorum bir kismini, en azsindan kafanda fikir olur ve pansiyondan belki vazgeçersin :))
Bak unutmuşum ama resimlere bakarken hatırladım, dışarıda deniz manzaralı açık sinema yapmışlardı, bunu 3,4 günde bir yapıyorlardı ( karanlık resim), gideceğiniz yere zaten balayı çifti oldugunuzu başda bildirirseniz, sizden daha romantik bir çift olmaz orda:)

Eklentiler

• $image.jpg
    115,5 KB · Görüntüleme: 150
  • $image.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 129
  • $image.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 155
  • $image.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 151
  • $image.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 127
  • $image.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 113
  • $image.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 140
  • $image.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 136

Ben sana süper bir yer söyleyim o zaman biz oraya gittik. bahsettiğim yer antalya kaş. Bize eşimin ablası ayarlamıştı burayı ve hiç bir fikrimiz yoktu yerle alakalı. biz arabayla izmir'den antalya yolunu tuttuk ve kaş sahiline kadar geldik bundan sonrasını bilmiyorduk. Adrese bakıyoruz ama kaş küçük bir yer bir türlü gideceğimiz portbeach ın yerini bulamıyoruz. Neyse limandan birilerine sorduk onlarda dediğiniz yere araç gitmez dediler...Ben çıldırıyorum nerden geldik nasıl gideceğiz falan: Neyse oteli aradık bekleyin biz geliyoruz sizi almaya dediler arabayı otoparka bıraktır. Meğerse gideceğimiz yer yarımadaymış tekneden hariç hiç bir vasıta yok. Uzatmayım geldiler tekneyle aldılar bizi. Vardık gideceğimiz yere. Aman Allahım o nasıl yer öyle gözlerimiz fırladı yerinden tam istediğim gibi...Doğayla içiçe, fazla kalabalığı olmayan deniz manzaralı, suyun dibi ayna gibi, bahçeye bar,kütüphane, hamaklı bölüm, yer minderli bölüm, santranç bölümü, okey, tavla bölümü, ya nasıl anlatayım anlatılamayacak kadar güzel bir yer. Yemekleri, çalışanları herşeyi mükemmelin üzerinde...Fiyatı erken rezarvasyonla çok düşük oluyor şimdiden yaptırın biz öyle yapmıştık. Biz bundan sonra tatilleri orda geçirmek istiyoruz. Limanağzı portbeach bir bak manzara görsün gözün...

Son düzenleme:

ay çOk güzeel :) özellikle yatak odasına bayldm burası neresiydi :) ay hala bakıyoruz nişanlım bu konularda çok ağır :)))))))99

kulagima cok tanıdık geldi.., resim varmi? Yada Internetden vere bilirmisin?

ay çOk güzeel :) özellikle yatak odasına bayldm burası neresiydi :) ay hala bakıyoruz nişanlım bu konularda çok ağır :)))))))99
Hillside beach club.
sen birde internetdeki resimleri görmelisin
ama yatak odasını beyendiysen, hemen heme her yer öyle şirin yapıyorlar , eşin Hotel'i ayarlarken balayı çifti oldugunuzu söylesin. Ozaman extra ilgi gösterirler size ve odanıza.

Ben geçen mart ayında evlenmiştim. Çok araştırdık, fuarlara gittik vs... Hatta babamın kuzeni vardı turizm işi ile ilgileniyor; ondan alternatifler istedik.

Avrupa dedik. Dediler ki balayı için gidecekseniz biz size uçak+otel+havaalanı transferi dahil bir program yapıyoruz; 3-4 gün gidip geziyorsunuz vs. E dedik bu çok pahalı, sadece uçak ve otel için o para verilir mi? (Çünkü paket turların 2-3 katı bir fiyat çıkardılar). Yok efendim neymiş paket programlarda balayını anlamazmışız, yorulurmuşuz... Yok canım dedik almayalım. Ayrupa'yı eledik.

Uzakdoğu'ya mı gitsek dedik. Çünkü o dönemde fiyatlar bize Avrupa için verilen fiyatlarla aynıydı. Sonra hem gerçekten çok uzak geldi; hem çok yoğun; hem de takdir edersiniz ki düşün zamanı için yine pahalı :)

En sonunda Antalya ya da Kıbrıs dedik. Mart dönemi olduğu için o kadar uyguna geldi ki; herkes bize bu fiyat tek kişi için di mi? Uygunmuş dediler:)

Bu işin maddi boyutu tabii... Kıbrıs'ı seçtik. Ama içimize de kurt düştü. Koca otelde biz olmayalım dedik. Gittik; otel yaz kadar olmasa da doluydu, herşey dahil olduğu için gönlümüzce yedik, içtik, eğlendik. Kıbrıs'ı da bol bol gezdik, otelde de bol bol tembellik yaptık... Sahilde romantik yürüyüşler falan... Denize giremedik bize soğuk geldi. Ama Almanlar falan gayet giriyordu.

Tavsiye ederim Kıbrıs'ı. Hem ulaşımı kolay. Hem sakin, romantik, uygun fiyatlı ve keyifli:)

teşekkür ederim burayıda inceleyim bi :)

:) canım ben uçağa binemem ama

:) evet nişanlımda orayı çok istiyor ama daha güzel uygun biyer buLamadık
ama uçağa binebilsem kıbrısı çok istiyordum bende:)))

Binersin canım ne olacak:) Benim bir arkadaşım var, o bindiyse herkes biner diyorum ben:) Hangi aydı senin düğün kaçırdım sanırım gözden? Tam yaz dönemi değilse hele tadından yenmez oralar. Hem sakin, hem dingin, doğa ile içiçe...

İnan yorulmuyorsun bir de arabaydı otobüstü derken. O yüzden balayı için ulaşımı kolay, seni de fiziksel olarak yormayacak bir tatil tavsiye ederim. Aklıma senin ilk mesajda söylediğin gibi bir sürü yer geliyor doğa ile iç içe ama pek de ideal olduğunu sanmıyorum balayı için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…