Balayı yardım :)

ekmek elden su gölden seç rahat et diyorsun yani haklısın:)
ay yooook binmem ben bayılır kalırm vallaha haziran sonunda canım düğün

ekmek elden su gölden seç rahat et diyorsun yani haklısın:)
ay yooook binmem ben bayılır kalırm vallaha haziran sonunda canım düğün

:) O zaman uçak yolcuğunu eliyoruz. Ama dediğim gibi ekmek elden su gölden en iyisi. Aksi takdirde çok yorulursun diyorlar. Valla zaten o kadar düğün telaşından sonra kendimi hangi yatağa, koltuğa atsam da yorgunluğum gitse diyorsun

Gönlünden geçen olsun inşallah.

2 gün çıkmam yataktan herhalde:))))))) akşama kadar uyurum uyutursa tabi beyfendi
teşkkür ederim canım amin inşllah bi atlatsaydk herşeyi :) balayından gldiğim 2 3 gün sonrada ramazan ayı daha sonrada bayram felan :) yeni gelin olucam ama yorgunluktanda ölücem

Tüh! O zaman mutlaka Antalya derim
Antalya'ya en son gittiğimde nerdeyse beyin kanamazsi geçirecekdik. (Belki alışık olmadıgımız için ve o dönemde güneş kendini tamamen gözteriyor) ama denizide cok kötüydu.
Ben şahsen denize ve güneşe cok önem veriyorum. Bence bunlarıda dikat edilmezsi gerekiyor. Şahsen Antalya'ya büyük bir ihtimale gitmem, tabi eşim görmek isterse ozaman başka..

:)) yaaaa ay gitmiyorum balayına felan ne zor işmiş

Gerçi o konuda haklısın, yaz döneminde çok sıcak olabilir :/ Ben her şey dahilin rahatlığına kapıldım sanırım yazarken. Bir de kendi balayımı düşündüm tabi o zaman hava serin sayılırdı.

Balayı olmasa ben de o taraflara gitmem sanırım yazın göbeğinde...

asıl balayı olduğu için orayı seçmemen gerekir
Meleğin gideceği donemde sanırım felaket sıcak. Biz araştırma sırasında 6 ay öncesinden hava durumunuda araştırmıştık.
bu arada melek aklıma geldi ama gideceğiniz Hotel'in puanlama sayfalarına göz atmayı unutma.

Gerci bir cogu abartılı ise, şüphelenmelisin çünkü hepsi Hotel'in yakınları ve hep 10 puan,9 puan sürekli veriyor ve inanılmaz abartılı şeyler yazıyorlar.

Ben genellikle ne kadar yüksek puan verenleri değilde, orta puan ve az puan veren yorumlara dikat ediyorum.

Bende senin gibiyim sevmiyorum antalya alanya vs .Çok sıradan artık ve aşırı sıcak tam işkence.
Ben kış geliniyim balayını yazın yapıcaz.Nikahtan sonra 3 gün büyük adaya gidicez.
yazın da ilk tercihimiz Amasra.
Bu kadar harika bir yer daha yok gerçekten.
Otele tıkılıp oda havuz yemek arasında gidip gelmekten se gezilecek yerleri çok olan Amasra gibi yerler bana da daha cazip geliyor.

valla ben de öyle paket tatilleri pek sevmezdim, hatta tatil için bile gitmedim Antalya'ya da gözümü çok korkutmuşlardı benim düğünden sonra yorgunlukla ne gerek var diye, biz de her şey dahili tercih ettik. Ama kendim için iyi ki de Kıbrıs'a gitmişim diyebilirim ben de kış gelini sayıldığım için çok sakindi oralar.

Dediğim gibi yazın olacak bir balayı için hava şartları konusunda bir şey diyemem ama yorulmamak iyi olur; onu tavsiye ederim.

Sen de Büyükada ile çok güzel bir seçim yapmışsın :) Amasra'ya gittin mi bilmem ama orası da çok güzel gerçekten de. Yeşil ve deniz içiçe...

Aşağıda belirtilmiş Hatalardan biri oluştu

melekayla isimli Üyemizin Posta girişi doludur. Tekrar Özel Mesaj alabilmesi için melekayla isimli Kullanıcının eski Özel Mesajlarını silmesi gerekmektedir.

amasrada nereye gidiyorsun peki :)

16 temmuzda evlendik 19 temmuzda batmana geldik, tayin işi dolayısıyla balayına falan gidemedik bu haziranda biz de gecikmiş balayımızı yaşıcaz, kapadokya düşünüyoruz, karlık evi diye bi yer, bi bak istersen

baktım ama fiyatı yüksek geldi :) zaten yeterince açıldık sevindim senin adına :)) 2.bahar gibi eşinin düşünmesi çok güzel valla

baktım ama fiyatı yüksek geldi :) zaten yeterince açıldık sevindim senin adına :)) 2.bahar gibi eşinin düşünmesi çok güzel valla

hmm doğru diyosun biraz tuzlu, biz gittiğimizde evliliğimizin senesi gelmiş olucak dolayısıyla düğünden kalan borçları bitirmiş olucaz, ama siz hemen gideceksiniz düğün borçlarıda olur o farkı göz önüne alamadım kusura bakma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…