Balayı yardım :)

hmm doğru diyosun biraz tuzlu, biz gittiğimizde evliliğimizin senesi gelmiş olucak dolayısıyla düğünden kalan borçları bitirmiş olucaz, ama siz hemen gideceksiniz düğün borçlarıda olur o farkı göz önüne alamadım kusura bakma canım

önemli değil:)) ay zaten borç olmasada çok pahalı diye benmki götürmezki kız :KK1::KK1:
aay bebiş dedinde bende heveslndm ama hemen yapmayım ya:KK1::KK1:

önemli değil:)) ay zaten borç olmasada çok pahalı diye benmki götürmezki kız :KK1::KK1:
aay bebiş dedinde bende heveslndm ama hemen yapmayım ya:KK1::KK1:

yok kuzum senin daha çok yeni olucak, biraz tadını çıkar, biz eskimiş olucaz biraz bide benim yaşım oldu 27, zamanı geldi sen çıtırsın daha :)

bozcaadaya da bir bak derim. deniz enfes, alanya, antalyanın kalabalığı, öldürücü sıcağı yok :KK34:

ooo çok iyimiş seninki yaa :)

evet gerçektende öyleydi çok araştırdım son bir hafta kala bu otelle karşılaştım
şöyle bişey oldu aslında kasımdaydı benim düğün ve otel yeni açılmıştı ilk kullananlar biz olduk :)
ve yeni açılmasına rağmen hoş karşılandık biz denize giremedik ama yabancılar giriyoşardı :)

ayrıca melekaylacım :) otel merkezine yakın olsun
uçağa binmektende korkma çok zevkli bişey bana göre :)
sadece kulakalrını tıka binince çınlamasın sonra :)
o kadar yolu otobüsle gidersen çok yorulursun merkeze yakın olursa da
gezme fırsatın olur senin içinde iyi olur :)

biz alanyaya gittik otelden çıktık manavgat şelalesine gittik
ne bileyim çarşısına gittik alışveriş yaptık incik boncuk aldık hediyelik aldık :)

her gittiğim otelde ona dikkat ediyorum
geçen yıl gittiğim kuşadası otelide 1km yakındaydı barlar sokağına gezmek harika oluyo :)

evet gerçektende öyleydi çok araştırdım son bir hafta kala bu otelle karşılaştım
şöyle bişey oldu aslında kasımdaydı benim düğün ve otel yeni açılmıştı ilk kullananlar biz olduk :)
ve yeni açılmasına rağmen hoş karşılandık biz denize giremedik ama yabancılar giriyoşardı :)

ayrıca melekaylacım :) otel merkezine yakın olsun
uçağa binmektende korkma çok zevkli bişey bana göre :)
sadece kulakalrını tıka binince çınlamasın sonra :)
o kadar yolu otobüsle gidersen çok yorulursun merkeze yakın olursa da
gezme fırsatın olur senin içinde iyi olur :)

biz alanyaya gittik otelden çıktık manavgat şelalesine gittik
ne bileyim çarşısına gittik alışveriş yaptık incik boncuk aldık hediyelik aldık :)

her gittiğim otelde ona dikkat ediyorum
geçen yıl gittiğim kuşadası otelide 1km yakındaydı barlar sokağına gezmek harika oluyo :)

:) ay ben korkarım panik olurum hemen hyum kurusun :))) bu km leri hiç anlamam baktığımm biryer var ama bodruma 3 km diyor:) nekadar uzaklıkta olmuş oluyor:)
valla benmki gezmeyi hiç sevmiyor umarım ordada huysuzluk çıkarmaz:KK1:

cnm butik otellerde kaş ı tek geçerim, hem çok uygun fiyatlı hem de konforlu otelleri var,
hera otel, tamara ve maki otel de kaldım, maki en uygun fiyatlı olanı, konforu da gayet iyi, ama biraz daha bütçem var dersen kaş tamara otel muhteşem bir yer, mutlaka incelemelisin:
Villa Otel Tamara - Kaş, Antalya

cnm butik otellerde kaş ı tek geçerim, hem çok uygun fiyatlı hem de konforlu otelleri var,
hera otel, tamara ve maki otel de kaldım, maki en uygun fiyatlı olanı, konforu da gayet iyi, ama biraz daha bütçem var dersen kaş tamara otel muhteşem bir yer, mutlaka incelemelisin:
Villa Otel Tamara - Kaş, Antalya

teşekkürler cnm :) tamaraya baktım ama biraz pahalı gldi aslında çokta pahalı değil ama şuan için pahalı geliyor:) taksit ödemelerinden dolayı :) makiyede baktım ama pek ısınamadım:KK1:

teşekkürler cnm :) tamaraya baktım ama biraz pahalı gldi aslında çokta pahalı değil ama şuan için pahalı geliyor:) taksit ödemelerinden dolayı :) makiyede baktım ama pek ısınamadım:KK1:

hmmmmm o zaman bozcaada risus oteli de önerebilirim. bozcaadada risus, hanımeli ve sardunyada kaldım, sadece risustan memnun kaldım, fiyatları 2011 yazında 2 kişi 70 ya da 80 tl ydi yanlış olmasın. ama bozcaadanın geneli pahalı, yani otel dışı harcamalarınız fazla olabilir.

bir de dalyan a baktınız mı hiç? dalyan ı da çok severim ve harika oteller var orda da ve fiyatları inanılmaz ucuz. hem konaklama, hem yeme içme bakımından bu kadar ucuz+kaliteli tatil yapabileceğiniz yer azdır.

Son düzenleme:
hmmmmm o zaman bozcaada risus oteli de önerebilirim. bozcaadada risus, hanımeli ve sardunyada kaldım, sadece risustan memnun kaldım, fiyatları 2011 yazında 2 kişi 70 ya da 80 tl ydi yanlış olmasın. ama bozcaadanın geneli pahalı, yani otel dışı harcamalarınız fazla olabilir.

bir de dalyan a baktınız mı hiç? dalyan ı da çok severim ve harika oteller var orda da ve fiyatları inanılmaz ucuz. hem konaklama, hem yeme içme bakımından bu kadar ucuz+kaliteli tatil yapabileceğiniz yer azdır.

dalyan a hiç bakmadım hatta hiç duymadım canım:) orayada bi bakıyım hemen :KK1:

dalyan a hiç bakmadım hatta hiç duymadım canım:) orayada bi bakıyım hemen :KK1:

ilk evlendiğimiz yıllarda çok giderdik dalyan a, kano otel i tavsiye edebilirim ama seçenek çok, ve dediğim gibi inanılmaz ucuz, geçen yaz 5 yetişkin+2 bebek 100 tl ye kaldık gecelik.

ayrıca ben sevmesem de fethiye de ucuz tatil için ideal, ama dediğim gibi ben bazı özel nedenlerden dolayı sevmiyorum fethiyeyi...

Son düzenleme:
ilk evlendiğimiz yıllarda çok giderdik dalyan a, kano otel i tavsiye edebilirim ama seçenek çok, ve dediğim gibi inanılmaz ucuz, geçen yaz 5 yetişkin+2 bebek 100 tl ye kaldık gecelik.

ayrıca ben sevmesem de fethiye de ucuz tatil için ideal, ama dediğim gibi ben bazı özel nedenlerden dolayı sevmiyorum fethiyeyi...

:) teşekkür ederimm önerilerin için

Canım anladığım kadarıyla sessiz sakin bir yer istiyorsun. eşim ve bende aynen senin istediğin gibi bir tatil düşünüyorduk, yoğun düğün telaşından sonra kapadokya bölgesindeki ıhlara konaklarına gittik şömine başında mühteşem tarihi mekanda kahvemizi yudumladık nasıl keyif aldık dinlendik anlatamam. fiyatlarıda uygun ve çok güzel bir mekan. bakmak istersen linkini yazıyorum. Balayı Otelleri | Balayı Otel | Balayı Turları | Balayı Paketleri | Balayı Tatil | Kapadokya Balayı Otelleri | Balayı Tatili | Balayı Fırsatları | Balayı 2013 Otelleri iyi tatiller

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar yavaş yavaş balayı yerlerimizide seçelim diyoruz artık:) benim istediğim balayım ; böyle dağ evi gibi yada nebiliyim ufak bir pansiyon felan göle bakan şöyle:) uygun fiyatlı güzel ufak biyer:) amasra felanda olabilir ama önerebilceğiniz yerler varmı?:KK16:

ANTALYA KEMER DOĞA TATİLİ, TEKİROVA DOĞA TATİLİ cnm bu linke tıkla eminim beğeneceğin yerler olacaktır biz i,ki gün burda iki şer günlerde başka yerlerde kalmayı düşünüyoruz hergün aynı yer düşünmüyoruzz

ANTALYA KEMER DOĞA TATİLİ, TEKİROVA DOĞA TATİLİ cnm bu linke tıkla eminim beğeneceğin yerler olacaktır biz i,ki gün burda iki şer günlerde başka yerlerde kalmayı düşünüyoruz hergün aynı yer düşünmüyoruzz

benm önerdiğim linke bak canım :)

X