Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Düğün seneye hpvyi o zamana kadar bi şekilde atlatirim belki yada nişanlıma bi şekilde aşısını olmasını soylerim
ya şaka gibisiniz gercekten. herkese anlatacagini dusunuyorsunuz adama gercegi soylemeden nisanlanmissiniz. bi de hpv olayiniz varmis. bu adama hadi asi ol ben bi yerden hpv kaptim diyeceksiniz adam da kimseye soylemeyecek oyle mi? bi kac gun once avukatimla konusurken bir muvekkilinden bahsetti. kadin 9 aylik evli ve kocasindan hpv kaptigini ogreniyor. adama maddi manevi tazminat davasi aciyor ve davayi kazaniyor tabi bosanma davasi ile birlikte. evlenmeden once de sonrasinda da zor durumda kalirsiniz benden soylemesi. siz ayrilin bahane bulup

Nişanlınız bakir mi? Söylemek zorunda değilsiniz bence ama eğer buna takılacak biriyse ayrılın, yok onsuz yapamam diyorsanız sessiz kalın.kimseye bekaretiniz hakkında hesap vermek, bilgi vermek zorunda değilsiniz.abowww hpv yi sonradan gördüm.fikrimi değiştirdim.ayrılın yazık adamın günahına girmeyin.

Hpvyle günaha girmek ne alaka anlayamadım hpv erkeklere zarar vermiyo ve aşısını olmasını soyluycem

Bende hpvyi tek ilişkimde kaptım çok esli biri degildim 1 defa iliski yasadim ve hpv kaptım bendekide yüksek risklisi degilmis yaşımda genç olduğu için doktor büyük ihtimalle 1 senede atarsın vucuttan dedi atamazsan bile erkeğe hiç bi zararı yok bu virüsün dedi

hadi diktirdiniz ve bakirelik olayini hallettiniz diyelim ama nisanliniz bu hastaligi ogrenirse ne olacak? evliligin ilk aylarinda doktora gitti ve sizden hpv kaptigini ogrendi. bunu nasil aciklarsiniz bilmem ama evliyken sizin onu aldattigini bile iddia edebilir. tehlikeli bir durum.

Nisanlımda bakir değil belki ondada var bu hastalık nerden bilebilirim

Herkes beni bu konuda yargılamıs çok kötüsün falan yazan olmuş ama ben bu durumu doktorla konuştum erkeğe hiç bi zarari yok bu virüsün sendede yüksek risklisi yok muhtemelen 1 sene içinde atacaksın zaten vücuttan dedi cansel aktif kişilerin yüzde 90 ninda varmış bu virüs zaten ben tek kişiyle 1 defa ilişki yaşamama rağmen kaptım bu virüsü

Hpvyle günaha girmek ne alaka anlayamadım hpv erkeklere zarar vermiyo ve aşısını olmasını soyluycem
'HPV enfeksiyonu, erkeklerde penis, anüs ve baş-boyun kanserine neden olabilir.'

HPV'nin erkeklerde de ölümcül kanserlere yol açtığının netlik kazandığını ifade eden Giuliano, ''HPV, özellikle erkeklerle cinsel ilişkide bulunan erkeklerde cinsel organda, anal kanalda, ağız boşluğunda, dil arkasında ve bademciklerin bulunduğu bölgede kansere yol açıyor'' diye konuştu.

Özellikle gidip 5 6 site inceledim. Hepsinde bu yazıyordu. Kadınlara oranla daha nadir ama imkansız değil. Bunu nasil göze alabileceksin? Bakire olmadığınızı öğrendikten sonra onda da siğil çıkarsa ve gidip test yaptirirsa sizden bulaştığını anlar. O zaman ne yapacaksınız?

Hahh simdi de adam bakir değili uydurdun, git adama gerçekleri söyle yazık günah ya huuu, adam da görücü usulü bakir kızla evleniyorum sanıyor...

Ben burdaki insanlari anlamiyorum hem sizlanip yardım istiyorlar hemde boyle cikisiyorlar ilginç bir durum
Biseyleri bilip bilmeden yargılamak ne kadar kolay bazı insanlar için ben büyük bi hata yaptım farkındayım muhafazakar bi ailede büyüdüm annemi kaybettim boşluktaydım asla yapmam dedigim seyi yaptım cahillik zamanlarımda yaptım bi hata çok pismanım çok tövbe ettim keşke geçmişe dönebilsem yapmasam ama olan oldu insanız başımıza hersey gelebiliyo yardımcı olmak yerine neden böyle yargılıyolar anlamiyorum bazıları dalga geçmiş umarım onların başına daha kötüsü gelmez

Adam ve ailesi ortaya çıktığında böyle demeyecek ama. O insanlar sizin canınıza okur. Biz işin burasındayız. İnsanlar görücü usulünü boşuna seçmiyor, o dolandırılmışlık hissi ile dünyayı dar edecekler size.

Dolandırmak ne alaka kardeşim nişanlım kendiside bakir değil buralarda erkeğe serbest böyle şeyler kadın yapınca suç oluyo ben çok pismanım yaptığım hata yüzünden ama olan oldu tövbemi ettim Allahla benim aramda

Ya evleneceğiniz adama anlatın biz girmeyeceğiz sizle aynı yatağa. Ona deyin sanki sen bakir misin diye. Adam da ben zaten bakire bulmak için anamgile dedim diyecek. Hpv aşısından bahsettiğiniz an düğünü müğünü unutun zaten. Didik didik edecek.

Anlatabilme durumum olsa zaten anlatırdım anlattığımda herkese söyleme ihtimalide var hayatımda o yokken yaşadığım biseyi aciklayip niye kendimi kötü duruma düşüreyim oda geçmişte yaşamış biseyler onun acısından sorun olmuyo ama ben anlatsam duymayan kalmaz ben kötü olurum

Hah bak demek ki bu sistemde öyle erkekler bakir mi sanki lafının bir karşılığı yokmuş. Görücü usulü için fazla hayal kuruyorsunuz. Yanacağınızın siz de farkındasınız. Bi bahane bulup bitirin yoksa rezil olacaksınız. Sizi böyle bilip kabul edecek, reklam etmeyecek birini bulun. Sorun sadece bekaret değil çünkü, hastalık elbet açığa çıkacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…