Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

neden bunu açıklamak zorundasınız ki ? ondan önce olmuş bişey . Her ilişkide kanama olmuyor zaten.
Neden kanamadı diye soracak tipte biri mi ?
Hayır o size dönüp , bakire misiniz diye sormadıysa , bunu ekstra önemli bir şey gibi söylemeniz bence tuhaf olur.
Başta siz kendinizi eziklemiş olursunuz bu şekilde.
O daha önce hiç mi ilşkiye girmemiş kimseyle yani. Siz nasıl bakir misin diye sormuyorsanız ve o da söylemiyorsa , aynı şey sizin içinde geçerli.

Düğün seneye hpvyi o zamana kadar bi şekilde atlatirim belki yada nişanlıma bi şekilde aşısını olmasını soylerim
bu cok ciddi bir konu ve anladığım kadarıyla söylemeyeceksiniz. Bir önceki yorumumu geri alıyorum.
Her seyı söyleyin adam sizden kurtulsun

Valla canim kimsebi yuzde doksanin falan yok kapanlarin kendini kandirmak icin uydurdugu safsata .Ve sadece cinsellikle bulasiyor

Ablam bu yorumu yaptıktan sonra ben yazmayı bıraktım üstüne bir şey denilmez

Ferhansa çılgın diyorlar ama böyle konulara yazılacak en mantıklı mesajlar böyle kardeşim, takılırken sabahlar olmasın, biraz zaman geçince Fadime Şahin havasına bürünüyorlar bühühühüh beni kandırdılar namusumu aldılar diye. Akşam yediğin hurmalar ertesi gün tırmalar kardeşlerim bunu bile bile çevren de muhafazakarsa baştan o toplara hiç girmeyecekti konu sahibesi.

Bakın bu tarz konular ilk görüşmeye başladığınızda fikirler beyan edilir nişanlanınca değil sadece siz bekaretinizi söylemeyecektiniz ki ilk tanistiginiz zamanlarda cinsel deneyimi olup olmadığını sormalıydınız şeffaf olunması gereken konular bunlar

Anladığım kadarıyla 1 kerelik bir ilişki yaşadınız ve şuan çok pişmansınız. Seneler önce benzer durumu arkadaşım yaşadı. Sevdiği çocuğa çok güvenip beraber oldu ama aldatılınca ayrıldı ve kız günlerce ağladı. Birkaç sene sonra haytına biri girdi ve bunu onla paylaştı. Sonuç olarak o da kızı çok sevdiği için terk etmedi ama kavga ettiklerinde kıza sürekli laf çarptı vs.... Kız söylediği için çok pişman oldu çünkü bu olay gölge gibi peşlerini bırakmadı. Hiç bir Türk erkeği bu durumu kaldıramaz. Geçmişte olmuş bitmiş pişman olduğunuz bir olayı gün yüzüne çıkarmanın anlamı yok. Pişmansınız, tövbe edin, bırakın Allah lâ sizin aranızda kalsın. Üçüncü bir kişi asla bilmesin.

düsük riskli olanlar kanser yapmaz ama sigil yapar erkeklerdede.

Biz onun daha önce sevişip sevismedigini biliyor muyuz o da bilmesin..hayır bilse eline geçecek? Bir zar mi hersey valla gına geldi sonra niye avrupa uçarken biz geride kaldik

Bu %90 istatiği de moda oldu. Biri çıkar der ki forumdaki kadınların %90'ı boşanmış, biri der ki cinsellik yaşayanların %90'ı virüslü Sabır.

Size sorarsa doğrusunu söyleyin ve kendisinin ne kadar bakir olduğunu sorun. Eğer erkek başka kadın başka gibi bir yanıt alırsanız şöyle sağlamından bir tekmeyi koyun uçsun.

Her yorumunda bir yaşıma daha giriyorum

Konu nereye bağlanmış bilmiyorum ama kimseye hastalık bulaştırma hakkınız yok bunu bilin.
Hpv aşısı ol diyecekmişmiş. Peki sormayacak mı niye diye ? Sen ki bekaretin olmadığını açıklayamıyorsun hpv aşısı ol demek zor be. Ne kendini ne burdakileri kandır. Herife göz göre göre hastalık bulaştıracaksın. Anlamayacak mı sanıyorsun, kendisinde de yoksa bal gibi senden geldiğini anlayacak. Peki o zaman ne diyeceksin?
İki yolu var.
-ya ayrılacaksın
-ya da bütün gerçekleri açıklayacaksın karar karşıdaki kişiye göre değişecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…