Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Sadece ilişki yaşayan ben değilim ben nerden bilebilirim şuan nisanlımın hpv olmadığını belki ondada var ve haberi yok cinsellik yasayanların yüzde 90 nında varmış bu virüs ayrıca sadece cinselliklede bulasmiyomus

Bunlar varsayım. İçinde olduğunuz durum gerçek. Vicdan rahatlatmalarınız hazin sona etki etmeyecek.

Cahillik zamanında bi hata yaptım ve işin içinden cıkamıyorum Allaha sığınıyorum sadece hayırlısı neyse o olur umarım
Görücü usulünden uzak duracaktınız, karın ağrısı çekmezdiniz şimdi. Bu ilişki sizin için pimi çekilmiş bomba. Elbet zamanı geldiğinde patlayacak.

anlatmak zorunda hissetme kendini. Bakirelik dediğin ilk gelen kanama ise herkeste olmuyor o.

Çok teşekkür ederim ne kadar güzel konustunuz gerçekten o kadar çaresizim ki bazıları için yargılamak çok kolay napacagimi gerçekten bilmiyorum
Herkeste de moda oldu şu çaresizim lafı. Çaresiz değilsiniz. Bu tür konularda takıntılı biri ise anlatmalısınız. Anlatmayacaksanız ayrılacaksınız bir bahane ile.

Herkes diktirme önerisi yapmış ama merdiven altı yerler hariç hpv li birine cerrahi bir işlem gerçekleştirmez hastalık tamamen geçene kadar shmyo mezunuyum ve bildiğim kadarıyla böyle kii bence bu yasal da olmamalı herkesin oğlu abisi erkek kardeşi var ve bulaş riski de yüksek bu alenen kandırma avukat çok haklı

Bugün de forumdakiler ateş püskürüyor maşallah şu mesaja bak. Ne oluyor size anlamıyorum kendi kendinize delleniyorsunuz. Çocukken yırtılmış olabilir dediğim kan gelmemesi durumunda geçerli. İlişkide kan gelince bakire olduğuna kanıt olur ama diktirme vs durumlarından dolayı artık onda da şüphe olabilir.

Sizi yargılamıyoruz ama birinin de kandırılmasını istemiyoruz şimdi size bir senaryo yazayım siz adamı bi şekilde kandırdınız diyelim ve adam oldu da tüm gerçekleri bir şekilde öğrendi bakın senaryo da değil hatta açın haberleri biraz izleyin oldu ki adam öğrendi kan beynine sıçradı ve katliam çıktı yani size şöyle söyleyeyim HİÇBİR YALAN GİZLİ KALMAZ GERÇEKLERİN AÇIĞA ÇIKMA GİBİ BİR ÖZELLİĞİ VARDIR işin sonunda canınızdan olmaya değer mi? Ailenize bile zarar verebilir tanıdığı için tüm bunlara değer mi? Yapmaz demeyin bir insan atak geçirdiği an özellikle erkekse her şeyi yapabilir kadın cinayetlerinin bir çoğu kıskançlık namus gibi konulardan çıkıyor biliyorsunuz bazı kendini bilmez arkadaşlar diktir adet dönemine getir gibi gibi yorumlar yapmış ben bekareti bozulup kanamayan birini daha önce hiç görmedim mesela kiii muhafazakar kesim tabiri caize kana susamış oluyor bu ülkemizin yadsınamaz bi gerçeği hesabını da sorar hatta, bence deneme-yanılma yapın mesela bir arkadaşımın başına böyle bir şey geldi kıza çok üzüldüm gibi laf arasında böyle bi konu açın bakalım ne tepki verecek? Vereceği tepkiye göre sizde sonrasında bu şekilde onu ölçerek söylemeyi deneyin eğer gerçekten gönlünüz varsa önce kendinize biraz bağlayın vakit geçirin sizi tanımasına güvenmesine müsade edin sonrasında zaten devamı gelir nedenlerle açıklayın gerçekten mağdursanız zaten adam size inanacaktır arkanızda duracaktır yaşınız çok genç herkes bir yuvayı hak eder lütfen kendinize yazık etmeyin ben hamileyim ve size tüm iyi niyetimle söylüyorum deneme-yanılma yapacaksınız tepkilerini ölçeceksiniz bunun tek yolu bu ama yalana başvurmayın hem ailenizi hem kendinizi rezil edersiniz daha da kötüsü aile faciasına sebep olursunuz adamı tanıyarak stratejik bi yol izleyin politik davranın

Iyi iste Yalaniniz belli oldu. Ben aşı maşı karistiracaginizi dusunmuyorum ortaya cikarsa belki senden gecmistir ya da gittigim salondan gecmistir denecek...

Sorun şu ki konu sahibi de sanırım bekarete önem veriyor. Türk kadınlarındaki bu kafa karışıklığının bitmesi lazım artık :)

Çok teşekkür ederim ne kadar güzel konustunuz gerçekten o kadar çaresizim ki bazıları için yargılamak çok kolay napacagimi gerçekten bilmiyorum
Arkadaşım çaresiz değilsin ya kanser mi oldun ağır yaralanmalı kaza mı geçirdin ne çaresizi yahu. Abartma. Alt tarafı seviştin kafana göre birini bulamazsan evlenme gitsin.
kafana silah mı dayadılar.

Ben neden anlatamak zorundasın!!! diye baskı yapıldığını anlamadım? Neden anlatmak zorunda ki? Geçmişte hayatımızda olmayan,o zamanlar daha tanıyor bile olmadığımız birine karşı ne gibi bir sorumluluğumuz olabilir ki?
Erkekler bize anlatıyor mu mesela? Ya da anlatmak zorunda hissediyor mu? Karşı taraf sormadıkça söylenmesi gereken bir şey olduğunu düşünmüyorum ben. Çünkü geçmişte hayatımda olmayan birine karşı bir sorumluluğum olamaz.

Ağzını ara nişanlının eğer böyle konulara takılan biriyse bi bahaneyle ayrıl ailende duymamış olur işte.

Adam da adeti anlamayacak kadar geri zekalıysa şanslıymış ne diyelim?

Görücü usulü ilerlediği için konu böyle oluyor

çok doğru bir yorum kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…