Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

aysnr38

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
194
-74
25
Arkadaşlar bundan seneler önce bi ilişki yaşadım ve bakire degilim simdide görücü usulü tanısarak nisanlandım ve nişanlıma bu durumu anlatamıyorum anlatırsam etraftan herkes duyar çünkü nişanlım ailemden çevremden herkesi taniyo napacagimi bilmiyorum çok stresliyim fikirlerinizi almak istiyorum lütfen yardımcı olun

Peki neden anlatman gerekiyor? Mesela benim eşim bana bunu hiç sormadı, ben de ona sormadım. Nişanlınız bakire misin diye sordu da siz evet mi dediniz? O zaman durum değişir işin içine yalan girer. Ama sorulmadıysa söylemenizi gerektiren bir durum yok. Sizin bedeniniz sizi ilgilendirir.

daha önceden tanıdığın biri değil kendisi ama tanıdğın kadarıyla hassasiyeti var mı bu konuda sence ?

varsa anlatmak zorundasın çünkü evliliği sana zehir eder, demedi deme. hassas olan adamlar, böyle çünkü

Pişmanlık duyduğunuz bir durumsa saklayın, kimseye anlatmayın. Karşı taraf bilsin kafasındaydım ben ama fikrim örneklere bağlı olarak değişti.

Bir de eğer bakire olmadığınızı duysa tepki vereceğini tahmin ediyorsanız düzgün bir bahane bulup (Isınamadım, hazır hissetmiyorum vs) vazgeçin.

Son düzenleme:
Bakirelik bozulduğunda herkeste kanama olmaz bu birincisi ikincisi kendisi ne kadar bakir? Üçüncüsü şartlarınız eğer kafa yapınız ayni değilse ayrilin zaten

Muhakkak söylemelisin belki destek olucak belki söylemeyecek bilemezsin yaşamadan ön yargılı olma

Hassasiyeti varmı bilmiyorum bu konuda çok tedirginim düğün seneye napacağımı hiç bilmiyorum

Oluru yok bence bu isin. Kendi kendinizi olmaz bir yola sokmussunuz. Hayatiniza keske bekarete onem vermeyen bir insan alsaydiniz, niye bu konuyu yumurta kapiya dayaninca dusunmeye basladiniz ki? Ne dusundunuz?
Hersey aniden oldu evlilik falan düşünmüyodum napacağımı bilmiyorum bu durumu ona anlatmasam ilk gecede anlarmı acaba

Madem böyle bir durumunuz var buna takmayacak biriyle birlikte olsaydınız keşke.
Diktirme vs bana saçma ayrıca kendini ve karşı tarafı kandırmak gibi geliyor. Bence söylemelisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…