Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

Bunu da kabul etmezsiniz ama yine de ekliyim ben ne de olsa siz daha haklısınızdır çünkü cahiller hep haklıdır.
Aman bırakın zaten kime sorsanız cinsel yolla bulaştı demez. Kimse kocam eskortlara gitmiş ordan getirdi demez. Kimse sevgilimde varmış önceden ondan bulaştı demez. Herkes ya tuvaletten ya otobüs tutamacından ya da ortak kullanılan havludan falan kapıyo bunu. Bi tek kuaför veya güzellik salonu olayını ciddiye alırım, ondan da eminsem, kalanı hikaye.

Yüzde 90 demişim zaten.ki paylaşılan yazıda da çok nadiren diyor.cinsel yolla bulaşan hastalık diye anılmasının bir nedeni var.kimse de o nadir ihtimale göre düşünmez bu meseleyi.zaten normali de bu.mesela spiralle bile hamile kalan insanlar var diye bunu olası bir durum olarak kabul edebilir miyiz? Spiral taktırırsın korunursun yani.kimse de o yüzde 1lik 2 lik lik ihtimale göre bundan vazgeçmez.Bunun gibi.ilk akla gelen oranı çok çok yüksek olan ihtimaldir yani.biz de ona göre konuşuyoruz.

Bu sitede herkes hpv yi tuvaletten, havludan kapar, istenmeyen gebelikler de hep korunurken olur.bunu hâlâ öğrenemediysen çok ayıpp

Geçmiş geçmişte kalır. Evet yapmamanız gereken bir hataydı ama yapmışsınız. Karakterli biri ise kimseye söylemez ya ayrılır yada ayrılmaz kabul eder nişanlınızı en iyi siz tanırsınız ama kabul ederse de ilerde bunu başınıza kakabilir hassas bir konu ne desem bilemedim.

Ya tamam da ama bunu kabul etmeyenlerde var biliyorsunuz yani belki yüzde on kabul edenler olur ama gelmiyor o anlama baskasiyla olacam ama evlendikten sorada esim kabul edecek susacak bence öle bir dünya yok Eger öle olsaydi kimse kizligini koruyup evlenene kadar beklemezdi herkes o zaman bir iliski yasardi ve simdi ki zamanda kabul Eden olursa aranizda bir tartisma oldumu hep yüzüne vurur sence çok mu güzel birsey

Bunu da kabul etmezsiniz ama yine de ekliyim ben ne de olsa siz daha haklısınızdır çünkü cahiller hep haklıdır.
KAFAM kadar nadiren yazıyor orada yorumu alintiladiginiz kişi de yüzde 90 yazmış . Cahiller haklıdır derken keşke sizde iyice okuyup analiz etseydiniz .

KAFAM kadar nadiren yazıyor orada yorumu alintiladiginiz kişi de yüzde 90 yazmış . Cahiller haklıdır derken keşke sizde iyice okuyup analiz etseydiniz .
Konu sahibi nişanlısına " hpv aşısı olman lazım" dese karşı taraf mutlaka sebebini sorar. Nişanlısı şunu mu diyecek? ; " aa demek öyle aşkitom, hpv tuvaletten bulaştı demek . Tamam canım ben hemen aşı olayım. Bunu bana dediğin için çok teşekkürler canımın içi. " Muck muck.

Görücü usulünde çoğunluk kılı kırk yarıyor. O yüzden nişanlısının böyle diyeceğini sanmam.

Bir de yanlış bilmiyorsam İstanbul ve Ankara hariç diğer şehirlerde hpv aşısı ücretli. Konu sahibi bu iki şehirden birinde değilse, adamın bu aşı konusunu anlayışla karşılayıp üstüne para vererek aşı olacağını sanmıyorum.

Bu kadar zorlamaya gerek var mı zaten . Adam ailesine söyler beni rezil eder diyor böyle bir karakterde olduğunu düşündüğü , hayat tarzının uyusmadivi biriyle evlenmemesi lazım

Nerenden uyduruyorsun pardon!
“Hpv günümüzde SADECE cinsel yolla bulaşmıyor artık bunu bir anlayın” bak benim yazım bu!!! Burada cinsellikle alakası yok mu yazıyor??? Söyler misin lütfen? Eğer öyle yazıyor dersen özür dileyeceğim senden söz. Analiz etmeyi de sizden öğreneceksek oooo Sana o küçüksediğin diğer %10 ihtimalinde söyleyim madem, mesela hpv olan birisi tuvaletten sonra elini yıkamadı ve seninle tokalaştı sen de bir dalgınlıkla eline ağzına gözüne sürdün artık hpv olabilirsin bu kadar basit. Ayrıca orada eşşek gibi %10 ihtimal dururken sen birine( konu sahibinden bahsetmiyorum) cinsel yolla bulaştığını kanıtlanabilir misin? Tıp kanıtlayamıyor belki sen yaparsın. Son olarak günümüzde artık 5 kadından 4 ünde hpv var. Hpv testi yapmadan kendinde olmadığını da bilemezsin. Smear testinin temiz olması da olmadığı anlamına gelmiyor. Böyle yargılayıcı bakış açılarınız bir gün size dönmesin diye size dua edeceğim.

Nerenden uyduruyorsun pardon!
“Hpv günümüzde SADECE cinsel yolla bulaşmıyor artık bunu bir anlayın” bak benim yazım bu!!! Burada cinsellikle alakası yok mu yazıyor??? Söyler misin lütfen? Eğer öyle yazıyor dersen özür dileyeceğim senden söz. Analiz etmeyi de sizden öğreneceksek oooo Sana o küçüksediğin diğer %10 ihtimalinde söyleyim madem, mesela hpv olan birisi tuvaletten sonra elini yıkamadı ve seninle tokalaştı sen de bir dalgınlıkla eline ağzına gözüne sürdün artık hpv olabilirsin bu kadar basit. Ayrıca orada eşşek gibi %10 ihtimal dururken sen birine( konu sahibinden bahsetmiyorum) cinsel yolla bulaştığını kanıtlanabilir misin? Tıp kanıtlayamıyor belki sen yaparsın. Son olarak günümüzde artık 5 kadından 4 ünde hpv var. Hpv testi yapmadan kendinde olmadığını da bilemezsin. Smear testinin temiz olması da olmadığı anlamına gelmiyor. Böyle yargılayıcı bakış açılarınız bir gün size dönmesin diye size dua edeceğim.

Hanımefendi siz delirdiniz mi bu ne şiddet bu ne celal ahshahsh konu sahibi bakire değil ve nişanlısına söylememiş ayrıca da hpvli, elbette adamın aklına ilk bu gelecek çünkü sizin de gönderdiğiniz gibi GENELLİKLE cinsel yoldan bulaşıyor. Biz burda konuda yazanlara göre yorum yapıyoruz ne alaka şimdi başka şekilde bulaşmış olabileceği falan filan?? Belli ki çevrenizde çok hpvli olduğu için bu konuda incinmişsiniz ama bunu dışarı atacağınız ortam burası değil. Yargılayıcılıkla azcık bile alakası yok bunun. Sanki burda ben bakireyim ama hpvliyim yazan birine hayır yalan söylüyorsun yalnızca cinsel yolla bulaşır demişiz gibi kendi kendinize asıp kesmeniz ne alaka çözemedim ahdhd

Bence söylemelisin. Eğer kabul edemem derse anlaşamadık ayrıldık dersiniz çevreye. Gidipte millete senin bekaretini anlatmaz diye düşünüyorum. Kendini o kadar düşürmez. Ama ilk gece anlamaz diye umutlanma sakın. İlk gece anlar daha büyük olay çıkar.

Kaç senedir hiç yüzüme vurmadı vurduğu an kendini kapının önünde bulur resmi nikahımız var düğünüm olacak düğün sabahı kavga etsek evlenmem o derece netim. Sadece karaktersiz güvensiz erkekler bunu dert eder senin yüzüne vurur. Onu da ben istemem hayatımda. Çevremde kaç tane arkadaşım var hepsinin ki yüzde onluk mu? evlenip boşanıp yine evlenenler de var. Ayrıca cinsellik kadere mi bırakılır. Evleniyorsun karşına çıkıyor küçük erken boşalan kadın ruhundan anlamayan adam. Erkekler sanki oturup evliliği mi bekliyor. Sadece tercih edilemeyen erkekler bekler. Bir de hassasiyeti olan ama onlar da çok nadir yani. Benim hayatımdaki erkeğin bana olan sevgisi bana karşı olmalı ve ne olursa olsun beni olduğum gibi kabul etmeli. Asla anlayacak bir insan değilsin bence ama

Bu kadar zorlamaya gerek var mı zaten . Adam ailesine söyler beni rezil eder diyor böyle bir karakterde olduğunu düşündüğü , hayat tarzının uyusmadivi biriyle evlenmemesi lazım
Konu sahibine göre zorlaması gerekiyormuş ki hastalıktan önce bakireliği dert edinmiş.

Bu arada konu sahibi bir bombayı atıp gitti. Burada kendi kendimize yazışıp duruyoruz.

Sakin ol birazzcık yahu. Banane kime hpv cinsel yolla bulaşmış yada yazıldığı gibi attığın yerde NADİR olan diğer yerlerden bulaşmış. Sana neden cevap verdim millete cahilleeerrr diye bağirıyprsun ama alıntıladığın yerde de aynı şey yazıyor. HPV olmayı yargılayan kim? Her 5 kadından 1 i gibi mesnetsiz şekilde konuşman gerçekten harika. Neyse sen çok heyecanlı bir arkadaşımızsın belli ki

5 kadından 1 i değil 4 ü dedim onu da ben değil araştırmalat söylüyor benim ilk yazımda cahiller diye bir kelime yok. Bir kişiye o kelimeyi kullandım onunda açıp bir konu hakkındaki mesajlarını okuyun lütfen neden dediğimi anlarsınız belki. Ki kendisinin benim ilk yazıma cevabı şu oldu”Allah Allah bu kadar hpv li insanı nasıl çevrenizde bulabildiniz?” bu yargılamaktan başka nedir? Cahil kelimesini de bu cümle üzerine söyledim çünkü aklı sıra bel aşağı vurmaya çalışıyordu. Konu sahibi için “ hpv bulaşacak kadar aktif bir cinsel hayat” gibi yargılamanın son noktasına varan cümleleri var maalesef. Zaten ilk yazı mı da bunun üzerine yazdım. Siz neden alındınız onu anlamadım ama.

Ordan bulaşır,burdan bulaşır yani.Konu sahibi yakininiz mi? kadın cinsel ilişki yaşadım hpv bulaştı diyor.Siz hâlâ illa cinsellikle bulaşmaz diye inat ediyorsunuz.

Eski konularınıza baktım da hayatınızda sürekli biri girip çıkmış, hiç boş kalmamışsınız, en son nişanlanacak birini bulmuşsunuz. Bekaret konusunu geçtim, asıl HPV konusunda endişelenmeniz lazım. Evlendiniz, adam HPV oldu, eşinize ne diyeceksiniz ? Yol yakınken bence ayrılın, adam sizin gibi birini hak etmiyor.

Niye kan gelmedi diye peşine düşecek biri değil zannetmiyorum bu durumu kesinlikle anlatamam ona gerçekten çok caresizim
Tamam anlatma nasil saklicaksin neden saklicaksin ya bu bakire konulari beni geriyor. Kanama gelir gelmez herkeste gelmiyor. Ama vicdanen nasil rahat ediceksin. Neden yaptigin yasadigin seyden utaniyosun neden arkasinda durmuyorsun. Yasamissin arkadas bitmis. Kan gelmedi diye seni ele güne rezil edecek bir adamla neden evleniyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…