Bakire degilim ve nisanlıma anlatamıyorum

aboww. bekarete takılan biriyle evlenmem. ama birini göz göre göre hep ilişki yaşamadım diye hem de var olan hastalıkla işgili ayakta uyutmak da bir o kadar yanlış.
bu arada gecen hafta bu yüzden arkadasimizin düğünü iptal oldu. ağustosda düğündü ama çocuk evlilik için gerekli testlerde bulaşıcı hastalık olduğunu görmüş ve ayrıldı. (hpv bu testlerde çıkmıyor bu arada. onunki fatklı bir hastalıktı o kadar ayrıntıya sahip değilim) ve cocugun söylediği tek sey, sevismiş olması değil, beni salak yerine koyması yüzünden evlenemem dedi ve hiç yüz göz olmadan ayrıldı. yani bilemiyorum. bence açık olmak lazım. benim de ilk gece kanamam olmadı bu arada ama bizde bunun mevzusu hiç açılmadı cünkü ikimizin de takıldığı bir sey değildi ve esim ondan önceki beni biliyordu zaten. zor. ama ben olsam bir de hastalık eslik ediyorsa söylerdim. böylesi o adama da haksızlık

Yalan mı neden adamı kandırıyor o zaman...
Adamı kandırıyor olmasına hepimiz hata demişiz kıza herkes ağzına geleni söylemiş sen çıkıp bu kelimeyi kullanıyorsun. Kadın kadını küçük düşürürse erkekler dünden yapar. Başka bir kadına yaptığın saygısızlık sana olan saygıyı da düşürür. Kendin gibi düşünmüyor diye ya da bakire değil diye bu şekilde konuşamazsin kendine gel. Böyle konuşursan ben de sana yallah Arabistan'a derim.

Keşke yazdığın gibi davransan. Evet kesinlikle öyle olmalı ancak bir kan senin namusunu belirleyemez. Kanamayan durumlar için ne düşünüyorsun peki ultra zeka? Sizin gibiler o kısmı es geçtiği için genelde hakkına girip iffetli kadına iftira atıyorlar belki bilirsin iffetli kadına iftira atmanın günahını bu yüksek Muhafazakarligin ile. Herkes kendine göre bulsun ancak bilimsel olarak et parçası olan bir şey kadınların namusunu hayatını geleceğini etkilemesin. Şansına bu söylediğim senin başına gelseydi burda açacağın konuyu bilmiyorum. Şimdi çıkmış kültürde bu böyledir diyorsun. Kendi kızının başına da gelebilir dikkatli ol büyük konuşma.

Bence bu arkadaş nane mane yiyor sonra milleti kandırıp evlenmeye niyetleniyor ama Rabbim müsade etmiyor.
Bilip bilmeden konuşmak insanların hayatını yargılamak ne kadar kolay demi sizin başınıza böyle bisey gelmeyeceği ne malum benim tek ilişkimdi sevdiğim insanlaydı 5 sene sevgili kaldık cahillikle yaptım bi hata annem vefat etti bosluktaydım bende muhafazakar bi ailede büyüdüm nasıl oldu bilmiyorum ama asla yapmam dediğim şeyi yaptım evlenmeden birlikte oldum sevdiğim insanla ondanda tek iliskimde hpv kaptım beni aldattigini öğrendim bu yüzden ayrıldım kim isterki böyle bisey yasamayi ama olan oldu degistiremiyorum ayrıca doktorumla konustum hpv konusunu erkekler için hiç bi zararı olmadigini aşı olursa ona bulasmayacagini söyledi tek vicdanlı merhametli sizsiniz zaten ben düşünemiyorum bunları herkes ne yaşadığını bilir ben yaptığım hata yüzünden neler yaşadım çok tövbe ettim hayatımda tek 1 sefer oldu bu hata yanıldım her insan yanilabilir sizin hayatınızda hata yapmayacaginiz bellimi gerçekten çok kötüsünüz

Okuduğunu anlayabiliyor musun? Ya da yazdığını? Önce diyorsun ki tabi ki kanıt sonra diyorsun ki değil sonra belki de çocukken yırtıldı ya da belki diktirdi.... Eeeeeeeeee?? Ne anlatıyorsun sen? Anlattıklarının özeti KANIT OLMADIĞI. Sen istediğin kadar uğraş kişi gerçeği söylemediği sürece bilemezsin hangisi olduğunu.

Hayırdır sana ne oluyor, yaran var galiba , laflarımı nerenden anlıyorsun, söylediğin şeyler benle ne alaka , ben kimse kimseyi kandırmasın herkes kendisi gibi biriyle evlensin dedim , niye zoruna gitti acaba? Bu konu ile travman var galiba yardım almalısın...

Eril düzene Pandik atmak isteyen kendisi ile birlikte olan erkeklerden birinin gotune atsın bir zahmet. Ne iğrenç zihniyet.. hesap vermek istemiyorsan hesap sormayacak birisini bulur geçersin, sayıları hiçte az değil.

Yapmaya çalıştığı tam olarak kendini kakalamaya çalışmak çünkü adamin beklentisi farklı. Öyle olduğunu bile bile adamla evlenebilmek için nasıl kafalarim, anlamamasi için ne yapmak lazım diye konu açmış. Aksi olsa ya en başından söylerdi, ya da kendi hayat tarzına uygun birisini bulurdu. Kendimizi kandırmaya, gereksiz feminizm yapmaya gerek yok. Konu bakire olmaması değil, karakteri ve kafa yapısı

Madem böyle bir durumunuz var buna takmayacak biriyle birlikte olsaydınız keşke.
Diktirme vs bana saçma ayrıca kendini ve karşı tarafı kandırmak gibi geliyor. Bence söylemelisiniz.
ya diktirmek banada sacma ve kandirmaca gibi geliyordu ama erkekler ne kadar dürüst sanki?

Belkide kimse istiyormusun diye sormamiştır, yada baskı yapilmistir vs.

Pardon da ne alaka , gerçekten bu konu ile ilgili büyük sorunlarınız var , resmen şahsi algılıyorsun, yorumlarımda asla aşağılayıcı bisey yok , kimseyi kandırmasın dedim , kendisi gibi biri ile birlikte olsun dedim , başkasına hastalık bulaştırması ahlaki ve etik değil dedim , Arabistan ne alaka iyi o zaman yırtıp yırtıp diktirin sonra da elin muhafazakar bekarete takıntılı adamlalarını kandırıp ömür boyu rezil bir hayat yaşayın, ne diyeyim ki başka yorumlarımı çarpıtıyorsun belli ki bu konu ile alakalı baya dertlisin ama yanlış adrestesin...

İşte anlatmak istediğimiz bu

Nişanlınla konuş için içini yiyorsa yani bekareti önemsiyorsan bu durumu önemsemeyecek biri ile olman daha iyi olurdu Ha nişanlının da elaleme anlatacak bir karakteri varsa nişanı at zaten böyle biri ile evlilik olmaz bacımsu.

Valla kimse kimsenin ç*künün ya da pıttığının derdine düşmesin
Pıtığının hesabını vermek zorunda olduğu düşündürülerek büyütülüyor maalesed kız çocukları.
Erkeklerde pıtık hesabı sorma yetkisine sahip paşazade olarak büyütüldüğü için olaylar buralara varıyor

Keşke onların da ç*klerinden kan gibi birşey gelseydi

Yıl 2024, sevgilisi ile birlikte olabiliyor ama ailesine istemem diyemiyor... Tabii olur, neden olmasın
o kadar çok ki böyle insan, ailesi bir çok konuda daraltmayıp bunaltmayan ama söz konusu bekaret olunca bekçi kesilen.
Yaklaşık 3 5 sene önce bir tanıdığımız kızını bu şekilde evlendirdi ilerde seversin diyip kızda büktü boynunu kabul etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…