Bahçeci diyarbakır mı Memorial Diyarbakır mı

Diyarbakır Bahçeci mi? Diyarbakır Memorial mı?

• Diyarbakır Bahçeci

OY: 14 82,4%
  • Diyarbakır Memorial

OY: 3 17,6%

• Ankete Katılan
    17
ilk deneme de olmayabilir %50, %60 san var tup bebekte falan dedi sonra kendi araştırmalarınla baktım aslında embriyolarda kaliteli değilmiş ikinci denemde embriyolar 3 .gun 8 hucreliydi kalitesi iyiydi fakat tutmadı ikinci negatiften sonra görüşemedim şehir dışında olduğum icin 5,6 kez aradım telefonlara cvp vermediler ben de vazgeçtim oraya gitmekten

Anladım canım,Allah şifa versin inşallah

Teşekkurederim sizin 3. Denemeniz mi olacak ? Tup bebek yapma nedeniz ne?
Evet canım ilk ikisi de tuttu Zeki bey de. Düşükle sonuçlandı. Bnde pko var o kadar. Bildiğimiz başka bir problemimiz yok.simdi merak ettiğim Zeki bey tedaviyi mi degistirecek bakalım artık

Evet canım ilk ikisi de tuttu Zeki bey de. Düşükle sonuçlandı. Bnde pko var o kadar. Bildiğimiz başka bir problemimiz yok.simdi merak ettiğim Zeki bey tedaviyi mi

Evet canım ilk ikisi de tuttu Zeki bey de. Düşükle sonuçlandı. Bnde pko var o kadar. Bildiğimiz başka bir problemimiz yok.simdi merak ettiğim Zeki bey tedaviyi mi degistirecek bakalım artık
Düşükleri neden oluyor araştırın pihtilasma testi var o yapılıyor genelde ama tup bebekte zaten kan sulandırıcı kullandıriyor doktorlar. benim de bir dusugum var asilamayla hamile kalmıştım kaybettim sonra yapılan testlerde pihtilasma olduğunu öğrendim zor süreçler tutup da düşmesi daha zor allah yardım etsin hepimize.

Bn de kan sulandırıcı kullaniyordum zaten.. genetik testleri yapmayı düşünüyorum artık

Bn de kan sulandırıcı kullaniyordum zaten.. genetik testleri yapmayı düşünüyorum artık
Ben yaptım fakülte hastaneleri yapıyor 1,2 aya çıkıyor sonuçlar tedaviye başlamadan yaptırabilir siniz

Diyarbakır'da yaptıysan tam olarak nasıl hangi bölümde yaptın canım? Detaylı yazar mısın lütfen
Diyarbakırda yaptım fakülteye kadın doğuma randevu alıyorsun birden fazla düşüğün var genetik test yaptırmak istiyorum diyorsun seni genetik doktoruna yönlendiriyorlar sonra kan veriyorsun 1,2 aya çıkıyor sonuclar

Eşinle beraber gitmen gerekiyor kromozom testi icin eşinden de kan aliyorlar

Sadece GENETİK mi yaptırdın? Pıhtılaşma testleri de yapıyorlar mı?

Bende BAHÇECİ merkezini lab dan dolayı seçmiştim

siz hiç Diyarbakır'a gittiniz mi ?

ben artık sizden sıkıldım. İnanın sıkıldım, bir merkeze sözde hastası ancak bu kadar zarar verir. Her kimsiniz bilmiyorum, 6 yıl önce doğum yaptınız 7 yıl önce tüp bebek denediniz 7 senedir bir insan bir merkezi bu kadar över mi yahu ?

telefonda kibarca izah ettik, yok siz anlamıyorsunuz....

Siz hâlâ tedavi görüyor musunuz? Yoksa pozitif sonucu aldınız mı

abla 7 yıl önce sözde tedavi oldu(tabi inanırsanız) 7 yıldır reklam yıldızı. 50 kez yazılı anlattık, 100 kez sözlü izah ettik ama yok anlamamakta direniyor.

Yanii yalan mı söylüyor anlamadım

yalan söyleyip söylemediğini bilmiyorum da tüp bebek ile anne olup 7 sene aynı merkezi öven başka bir üye yok. Burada E egunal isimli üyeye ücretsiz tüp bebek imkanı sağladık kadın ücretsiz bir kuruş ödemeden tüp bebek yaptırdı anne oldu daha da siteye uğramadı. Bu kadın 7-8 senedir burada şurası şöyle burası böyle ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…